Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

Komentarz Adriana:

Mnie osobiscie koncept sie podoba ale sam zegarek nie dla mnie. Natomiast mechanizm super, ciekawe gdzie go wsadza jeszcze

Mechanizm bardzo ładnie wykończony - ciekawy ruch Tudora. Ciekawe czy będzie kiedyś szansa go zobaczyć w butiku.

Świetny, gratuluję
Też się za nim rozglądam, ale nigdzie nie jest dostępny. Gdzie udało się go trafić małżonce ?

Trzeba było złożyć specjalne zamówienie w salonie i wpłacić 50% depozytu, potem dwa tygodnie czekania. W UK tylko w Londynie chyba dostępne są od ręki na ten czas.

c04173e23c05bf1dfd7f0dc6e4b0c719.jpg

9cbc69cd1a62f24cf5f9908e919ba55a.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Obrączka na lewej ręce oznacza delegację

A może jestem protestantem ?

Żona delegowała nas na urlop całą rodziną, nie ma tak dobrze

21 godzin temu, Szyszkops napisał(-a):

Siesta emoji41.png

Zazdrosc... 😍

W dniu 30.05.2021 o 12:30, Szyszkops napisał(-a):

Siesta emoji41.png

Wygodny ten model? Właśnie czekam na wersję Blue i tak liczę na to że bardzo wygodny :)

Wygodny ten model? Właśnie czekam na wersję Blue i tak liczę na to że bardzo wygodny

Jasne, że wygodny. Kompaktowy rozmiar, zwężająca się bransa, trzy stopnie regulacji „na wykałaczkę”. Mnie się nosi bardzo dobrze

Jako fan Rolexa nie sądziłem że dołączę do do klubu. Pomyślałem że to będzie dobra alternatywa dla 16610. Kupiłem licząc na wygodę. Na pierwsze wrażenie myślę że chyba spełni oczekiwania. Pierwszy model bez daty. Nie wiem czy się przyzwyczaję. default_smile.png

9939435ac36118de93a8abedb39fb604.jpg&key=78de0703cdd972a8613d7c65501bbe21894414a9f86212bb4340c33ec46ca4a6

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Może zaspokoisz swoją potrzebę koloru na bezelu i ściągniesz ten z bicolora z 16610 :D

1dFQTya.png

5 minut temu, nicon napisał(-a):

Może zaspokoisz swoją potrzebę koloru na bezelu i ściągniesz ten z bicolora z 16610 :D

Absolutnie. Subik musi dostać co jakiś czas jakąś zmianę.  A już myślę co tu dokupić do Tudorka :)

Nie wiedziałem nawet że jest rynek jakichś modów do fifti ejt, jestem ciekaw co pokażesz, zawsze to jakieś urozmaicenie wątku, nawet jak nie zawsze mi wizualnie podchodzi ;).

1dFQTya.png

No i po kilku godzinkach noszenia przypomniałem sobie dlaczego jestem fanem rolka :) Z przykrością muszę stwierdzić ze BB58 z bransoletą nie jest wygodnym zegarkiem. Wracam do 16570 jednak a tudor idzie do pudełka :( 

Waga na pewno ale też zapięcie bransolety, ta strona gdzie jest ta zapinka zabezpieczająca, jest bardzo sztywna i źle mi się układa i czuję te część na ręcę. 

Nigdy rolka nie nosiłem... ale skoro mówisz ,że BB58 niewygodny... to niesamowicie ciekaw jestem jak sie nosi rolka. Może kiedyś ;)

Posted (edited)
24 minuty temu, foti napisał(-a):

źle mi się układa i czuję te część na ręcę

może wypozycjonowanie zapiecia ilością ogniw z każdej strony pomoże? Generalnie 58 jest wygodny ale może to kwestia Twojego nadgarstka.

7 minut temu, Hefajsto napisał(-a):

Nigdy rolka nie nosiłem

ja też nie, ale miałem okazje dłuższej przymiarki suba z 2008. Faktycznie układał się super, plus waga (w odczuciu po zmianie, nie na papierze) jak pół 58. 

Edited by Jan

28 minut temu, Hefajsto napisał(-a):

Nigdy rolka nie nosiłem... ale skoro mówisz ,że BB58 niewygodny... to niesamowicie ciekaw jestem jak sie nosi rolka. Może kiedyś ;)

Z moich odczuć to 16570 i 16710 rewelacja. Ale bransoletki są typu blaszka więc lekkie i naprawdę wygodne. Sub którego mam 16610 z 2010 r. już z ciężką bransoletą podobną do tej z tudora jest mniej wygodny ale nadal lepiej niż tudor. 16610 ma wyższy dekiel ze względu na 300M WR i do tego cięższa bransoleta.

Spróbuję pokombinować z tymi ogniwami aby przesunąć bardziej zapięcie może pomoże :) W końcu miał to być zegarek na wyjazd wakacyjny, bez daty  :) Najwyżej może mu nato pomoże :)

16570 jest bardzo wygodny, ale 58 tez mi leżał dobrze. Był trochę cięższy na pewno, ale ciagle dużo lepiej niż BB na inhouse. Dziwne, że aż tak ci nie podszedł.

Tak piszecie to wyciągnąłem i będę kombinował z tymi ogniwami :)