Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny jest ale mnie nie przekonał na tyle żeby sprawdzić konto. Zapiecie super.

 

IMG_20220519_175220_edited.thumb.jpeg.e4dc7aad5ec4deda48fe0164773f30d0.jpegIMG_20220519_175342.thumb.jpg.e37ed4519d461054b01fbe6020619e6b.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem do BB58 Super-O Boyer Watch Band od Strapcode i jestem bardzo zadowolony - w końcu mogłem idealnie dopasować i zegarek leży jak przyklejony a i sama bransoleta jest wykonana bardzo dobrze (na pewno lepiej niż sugerowałaby to cena - 102 $); co najwyżej samo zapięcie mogłoby być konkretniejsze.

20220523_131236.thumb.jpg.46f79ae196d1f35be030e67dfae251ea.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się takiego FXD ostatnio przymierzyć (foto net). Jest na tyle ciekawy, że wpisałem się do kolejki. default_wink.png

3d00c5c8eebb8128a8f9290a7aad175a.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proste - nie odbiorę.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Udało mi się takiego FXD ostatnio przymierzyć (foto net). Jest na tyle ciekawy, że wpisałem się do kolejki. default_wink.png

 

Świetny zegarek, niestety 52mm L2L i zamknięte uszy skutecznie mnie odstraszyły :(

 

TUDOR-Pelagos-FXD-Ref-M25707B.jpg

 

TUDOR-Pelagos-FXD-Ref-M25707B-03.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

52mm? Na mojej łapce tego nie zauważyłem. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, bardzo zachęcacie tymi zdjęciami :)

Chcę sobie kupić pierwszego Tudora. Planowałem BB58, ale nie ma aktualnie możliwości jego zamówienia w Kruku, za to mógłbym zamówić Black Bay Pro. 

BB Pro czy BB58 i dlaczego, także w aspekcie odsprzedaży w dalszej perspektywie? Mam nadgarstek 17-17.5 cm. Chcę kupić nowy zegarek, więc BB58 byłby pewnie z chrono24.

Edytowane przez wp99
dopisek: w dalszej perspektywie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślenie o dalszej odsprzedaży (z ew. zyskiem) odrzuć bo to nie jest dobre ani dla Ciebie ani dla rynku ale to znany temat rzeka. Natomiast jeżeli chodzi Ci o utratę wartości to Tudory ją trzymają i nie sądzę zeby się to dramatycznie zmieniało. Z tej perspektywy BB58 i BB Pro sa identyczne. Wybierz co Ci bardziej pasuje


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, wp99 napisał(-a):

ale nie ma aktualnie możliwości jego zamówienia w Kruku

Wydaje mi się, że w wersji na pasku albo nato się da.

17 godzin temu, dodge66 napisał(-a):

Świetny zegarek, niestety 52mm L2L

W ogóle w tym zegarku, podobnie jak i w "normalnej" Pelagii, tego się nie odczuwa - mam nadgarstek jakieś 17 mm i Pelagos siedzi na nim bardzo przyjemnie🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wp99 napisał(-a):

No właśnie, bardzo zachęcacie tymi zdjęciami :)

Chcę sobie kupić pierwszego Tudora. Planowałem BB58, ale nie ma aktualnie możliwości jego zamówienia w Kruku, za to mógłbym zamówić Black Bay Pro. 

BB Pro czy BB58 i dlaczego, także w aspekcie odsprzedaży w dalszej perspektywie? Mam nadgarstek 17-17.5 cm. Chcę kupić nowy zegarek, więc BB58 byłby pewnie z chrono24.

 

Tak jak pisze @Jan, oba zegarki raczej utrzymają wartość :)

 

13 minut temu, Musa19 napisał(-a):

W ogóle w tym zegarku, podobnie jak i w "normalnej" Pelagii, tego się nie odczuwa - mam nadgarstek jakieś 17 mm i Pelagos siedzi na nim bardzo przyjemnie🙂

 

Mój skromny nadgarstek nie przyjmuje tego do wiadomości :D Mierzyłem Pelagosa i już 50mm było za dużo :(

 

Tudor-Pelagos-FXD-Marine-Nationale-m2570

 

TUDOR-Pelagos-FXD-vs-Pelagos-Comparison-


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnego bb58 na bransolecie nie mozna bylo zamowic, ale na paskach już tak. Ale jak to na tą chwilę to trzeba spr u ad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed kupnem mojego BB58 sprawdzałem dostępność wersji na bransolecie w Wempe i Buchererze - brak, ale przyjmują zapisy...


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB Pro wczoraj oglądałem, dla mnie zbyt klockowaty. GMT przy 41 mm jest już klockiem, tu wydawał się jeszcze większym. Porównywałem z Batmanem na żywo to różnica w grubości bardzo widoczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rafi87 napisał(-a):

Czarnego bb58 na bransolecie nie mozna bylo zamowic, ale na paskach już tak. Ale jak to na tą chwilę to trzeba spr u ad.

Kilka dni temu pytałem się o bb58 na pasku https://wkruk.pl/zegarki/tudor/tudor-black-bay-fifty-eight-2 i dowiedziałem się, że nie można zamówić i że może sytuacja zmieni się pod koniec roku.

12 minut temu, Michal93 napisał(-a):

BB Pro wczoraj oglądałem, dla mnie zbyt klockowaty. GMT przy 41 mm jest już klockiem, tu wydawał się jeszcze większym. Porównywałem z Batmanem na żywo to różnica w grubości bardzo widoczna.

Właśnie się tego obawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dodge66 napisał(-a):

Przed kupnem mojego BB58 sprawdzałem dostępność wersji na bransolecie w Wempe i Buchererze - brak, ale przyjmują zapisy...

Rozumiem, że to są AD i można spokojnie kupować/zapisywać się?

Dziękuję za pomoc. Teraz sensowniejszy wydaje mi się BB58, tym bardziej, że mi się bardziej podoba. Zapytam w Wempe i Bucherer o czarny na bransolecie oraz niebieski i czarny na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, wp99 napisał(-a):

Rozumiem, że to są AD i można spokojnie kupować/zapisywać się?

Dziękuję za pomoc. Teraz sensowniejszy wydaje mi się BB58, tym bardziej, że mi się bardziej podoba. Zapytam w Wempe i Bucherer o czarny na bransolecie oraz niebieski i czarny na pasku.

 

To jedne z największych sieci jubilerskich w UE - oba są AD Tudora ;)

W Bucharerze byłem w Lucernie, natomiast z Wempe kontaktowałem się tylko mailowo - jak zawsze zapraszają na spotkanie w salonie. 

 

 Jenni na swoim kanale wspomniała, że czas oczekiwania na BB58 to "zaledwie" rok - i było to 6 miesięcy temu :lol:

 

 

W UK BB58 jest dostępny od ręki w Goldsmiths: https://www.goldsmiths.co.uk/Tudor-Black-Bay-Fifty+Eight-M79030N+0001/p/17770569


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, rafi87 napisał(-a):

Czarnego bb58 na bransolecie nie mozna bylo zamowic, ale na paskach już tak. Ale jak to na tą chwilę to trzeba spr u ad.

mozna na pasku, i mozna oddzielnie bransolete zamowic, tak powiedzial Kruk Galmok

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P3k z kolei mówi ze w sumie BB58 to nigdy się nie dało zamówić i na żadna konfiguracje zapisów nie przyjmą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Świetny zegarek, niestety 52mm L2L i zamknięte uszy skutecznie mnie odstraszyły
 
TUDOR-Pelagos-FXD-Ref-M25707B.jpg&key=cd5016de2243370f5ca31ca253d5855f5f97e4dc6b446cea7ff771aa6aea5558
 
TUDOR-Pelagos-FXD-Ref-M25707B-03.jpg&key=83829cde5d602ec450e40d5763325fa95a051b2a2670bcf8196e107adc547210

Jaki masz nadgarstek? 15 cm skoro Cię to odstraszyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Krystian napisał(-a):

Jaki masz nadgarstek? 15 cm skoro Cię to odstraszyło.

 

16,5-17 :P


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
16,5-17

No to ja mam podobny nadgarstek i absolutnie ten zegarek nie jest za duży na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.