Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Wersji Bronze nie było przed tegorocznym Baselworld, a na tymże został wprowadzony in-house i tarcze zamiast róży. I takie BB Bronze dostała. Coś to wygląda na fotomontaż. Choć osobiście przyznam, że wolałbym różę :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu rozłąki z Tudorem i 300-tką Omegi, wybór mógł być tylko jeden :)

 

DSC_1307.jpg

DSC_1309.jpg

DSC_1327.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zamiast SMP? Chyba Cię Chrystus opuścił :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poradzę, 300 ładna nawet bardzo ale "pusta w środku" ;)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie kryje się za tym nic nadzwyczajnego poza wewnętrznymi odczuciami Karola

Nawiązanie do kobiet jest tu trafne, bo możesz poznać wyjątkowo atrakcyjną dziewczynę, ale jej osobowość sprawia, że będziesz się z nią nudził, ale dla kogoś innego będzie ideałem


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Bay na bransolecie niezły. Natomiast czerwony na pasku,  na minus duża przerwa między kopertą, a paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj dochodzimy o kwestii gustu a jak widomo o nim się nie dyskutuje, bo jak widomo "nie ładne co ładne ale co się komu podoba" :), dla mnie 300-ka wyraźnie ładniejsza ale to dla mnie.

Karol ważne że cieszy i się Tobie podoba, zegar fajny choć mi nie przypadł do gustu, posiadasz ładniejsze :)

Edytowane przez roberp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę określ dokładnie co masz na myśli może wielu z nas skorzysta na Twojej opinii  :rolleyes:

 

Patrz poniżej

 

Zapewne nie kryje się za tym nic nadzwyczajnego poza wewnętrznymi odczuciami Karola

Nawiązanie do kobiet jest tu trafne, bo możesz poznać wyjątkowo atrakcyjną dziewczynę, ale jej osobowość sprawia, że będziesz się z nią nudził, ale dla kogoś innego będzie ideałem

 

Dokładnie :)

 

I tutaj dochodzimy o kwestii gustu a jak widomo o nim się nie dyskutuje, bo jak widomo "nie ładne co ładne ale co się komu podoba" :), dla mnie 300-ka wyraźnie ładniejsza ale to dla mnie.

Karol ważne że cieszy i się Tobie podoba, zegar fajny choć mi nie przypadł do gustu, posiadasz ładniejsze :)

 

Dla mnie też 300 ładniejsza, ale wolę BB

 

DSC_1356.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w ten sposób dochodzimy do indywidualnych gustów fanatyków zegarków. Teraz tylko musi nastąpić podział na to co jest w zegarku ( mechanizm, wskazówki, indeksy itd., jaki bezel i z czego no i kolor tarczy itd., bransoleta lub pasek. I już wchodzimy w wszelkiego rodzaju dyskusje. Jednym to odpowiada drugi nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka o to reklamę właśnie zobaczyłem

 

19473b121b7396a95b48fa8fd26c420c.jpg

 

Sent from my E6653 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedrzej, tak to u nas w Vancouver.  


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordan58, myślę że w tej kwestii nikt z kolegów Ci nie doradzi gdyż to bardzo subiektywny wybór, sam miałem identyczny dylemat i ostatecznie został Ranger. Dla mnie bardziej charakterny zegar, bardzo uniwersalny pod względem kompozycyjnym (paski, bransoleta), jednak jest to zegar specyficzny pod względem designu, albo się podoba albo nie, mi bardzo przypadł do gustu odwrotnie niż BB, jednak u wielu kolegów jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm zegarka sprawdza się ? Tolerancja chodu utrzymana ? Jeśli tak to Twój ostatni tutaj post dodatkowo spowodował u mnie, że dokonałem nareszcie ostatecznego wyboru. Z góry dzięki roberp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sam nie wiem czy BB czy Ranger ? Oba są wyjątkowe

Mój głos na BB bez dwóch zdań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordan58 przyznam że nie sprawdzałem, ale ustawiając wg atomowego nie widzę znaczących odchyłek. Czy mechanizm się sprawdza?

Chyba tak :), chodzi dobrze nic się nie dzieje, a skoro tak jest to tam nie zaglądam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byl u mnie robił + 3 .....na trzy dni. Leżał plecami do góry.

Zegarek jes imo fajniejszy niza BB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.