Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

artme

Pam 233

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

coz - trzeba cos zmieniac.

Chociaz Sub jest praktycznie zegarkiem idealnym i na razie nie ominelo go u mnie dozywocie, to nie zmienia to faktu, iz trzeba cos zmieniac i poszukiwac :D 

 

Docelowo ma byc AP RO, ale Pam 233 zawsze byl taka checia ponoszenia i sprobowania sie z tak pieknym i uzytecznym czasomierzem B)

Dlatego dzieki forumowemu Koledze, zawedrowal do mnie i jak na razie wrazenia... niesamowite pod kazdym wzgledem a i nawet na moim 18-sto centymetrowym nadgarstku lezy jak ulal i po pierwszym dniu noszenia moge stwierdzic, ze nawet po Subie jest bardzo wygodny B)

 

Coz - zapraszam na kilka pierwszych fotek i... zobaczymy, ktory pojdzie kiedys na bazarek - Sub czy Pam :rolleyes:

 

post-25547-0-88650400-1423322659.jpg

post-25547-0-06225800-1423322683.jpg

post-25547-0-03552000-1423322670.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne fotki i zegarek. Gratuluję. Niech się dobrze nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny jest ten wskaźnik rezerwy chodu! A sam Panerai klasowy, wierzę, że będziesz regularnie dzielił sie zdjęciami Pama, bo nie ukrywam, że uwielbiam jego stylistykę.

 

Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa sama w sobie,piękny zegarek-może kiedyś?Gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fantastyczne fotki, gratuluję cudownego zegarka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za mile slowa  :)

Bede myslec nad fotkami, bo ten zegarek jest ich wart  B)  Ma tyle pieknych elementow na tarczy i nie tylko, ze tylko ogladac i podziwiac ;)

 

Fajny zegarek i b. ładne zdjęcia, z pewnością dużo ładniejszy od Suba. Ale czy to nie Ty przypadkiem pisałeś że dla Ciebie zegarek tylko na bransolecie? Bo jeżeli tak to Pam u Ciebie długo nie zabawi, bo przynajmniej w moim przypadku stal to by było ostatnie na co bym go wrzucił ;).

 

Oczywiscie, ze tak pisalem i to sie nie zmienilo ;)

Dlatego chcialem sprobowac i podjac decyzje o tym czy guma mi wystarczy a jakis fajny ze skory od czasu do czasu czy nie B)

Zobaczymy jak to sie pokieruje - pewnie lato pokaze :)

 

Za chwilke na bazarku wyladuja (2 nowe i jeden praktycznie jak nowy) paski oryginalne Panerai bo zbieram albo na bransolete jak kumpel zalatwi cos fajnego, albo na gume Rubber B :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła z Ciebie awangarda...świat szaleje z PAMpaskami a Ty...bransoleta,guma...

Moim zdaniem SUB i PAM mimo, że nurki, są jednak tak różne , że ja zatrzymałbym obydwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj... pisalem przeciez, ze to nie dlatego, ze mi sie paski nie podobaja - podobaja na pamach jak na zadnych innych, ale wzgledy praktyczne nie pozwalaja... :(

Wiesz - jesli chodzi o pozostawienie obu, to fajny pomysl, ale dam Ci telefon do zony, to ja przekonaj :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, świetny ruch  :)

 

Moim zdaniem 233 na gumie to nie dobrze.

Miałem kiedyś aligatora od Kaina i on w ogóle nie reagował na pot, nie przyjmował/wchłaniał wilgoci od wewnętrznej strony.

Spróbuj, bo tak naprawdę większość dobrych pasków nie sprawia problemów nawet w upał, szczególnie tych z grubych skór. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno można trafić podgumowane skóry a może i któryś strapmaker opanował tę technologię . Na nylonach też da radę. Z żoną musisz radzić sobie sam ....ja bym Tobie odwrotnej propozycji nie złożył ;-)

post-55792-0-35937600-1423340634_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Z żoną musisz radzić sobie sam ....ja bym Tobie odwrotnej propozycji nie złożył ;-)

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super! Sub nie ma podskoku. Pam 233 ma takie fajerwerki że Sub z szuflady nie wyjdzie...

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem się z Kolegą Darkiem, @watch lux i miał na ręce AP.

AP to zupełnie inna liga niż Sub czy 233. Kocham Panerai i 233 jest dla mnie jakimś tam gralem to stwierdzam, że to w ogóle inny świat.

 

@artme jednak wydaje mi się, że jeżeli docelowy u Ciebie jest AP to ten Panerai będzie Cię denerwował. Jeśli masz wątpliwości z paskami, a w dodatku jesteś jednozegarkowcem to 15300 czy 15400 jest dla Ciebie idealne. Ruch w tę stronę to naturalna droga zegarkowego rozwoju.

 

Jednak broń Boże nie deprecjonuje 233, to świetny zegar i niech się nosi  :D:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem się z Kolegą Darkiem, @watch lux i miał na ręce AP.

AP to zupełnie inna liga niż Sub czy 233. Kocham Panerai i 233 jest dla mnie jakimś tam gralem to stwierdzam, że to w ogóle inny świat.

 

@artme jednak wydaje mi się, że jeżeli docelowy u Ciebie jest AP to ten Panerai będzie Cię denerwował. Jeśli masz wątpliwości z paskami, a w dodatku jesteś jednozegarkowcem to 15300 czy 15400 jest dla Ciebie idealne. Ruch w tę stronę to naturalna droga zegarkowego rozwoju.

 

Jednak broń Boże nie deprecjonuje 233, to świetny zegar i niech się nosi  :D:)

Wiesz - dla mnie Sub, 233 i RO, to patrzac na wykonanie, uzyte materialy etc., to wg mnie ta sama liga.

Co do mechanizmow, to kazdy z nich jako inhouse oferuje cos czego nie ma konkurencja.

 

I tak 3135 Rolexa, to siermiezny i niezbyt piekny zakryty mechanizm, ale cechuje go sprawdzona od lat wytrzymalosc i dokladnosc.

 

P. 2002, to chyba jedyny inhouse na rynku za takie pieniadze z wszystkimi uzytecznymi komplikacjami w jednym zegarku, a do tego bardzo ladny i charakterystyczny wyglad, ktory mozna podziwiac pod otwartym deklem.

 

I wreszcie AP 3120 - zbyt mlody i "delikatny" jak na Rolka i nie tak uzyteczny jak 233, ale... przepieknie zdobiony i wykonany, porzadnie przemyslany z rezerwa chodu wystarczajaca jak na codzienne uzytkowanie pozwala ogladac swoje serce przez szafirowa szybke.

 

Wg mnie, choc te trzy marki sa zupelnie inaczej pozycjonowane, to biorac pod uwage ich historie, uzytkowosc oraz jakosc wykonania, nie odstaja od siebie tak, aby moc powiedziec - inna liga - ale to moje zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcia.

Gratuluję nabytku.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek i zdjęcia. Gratulacje :)

 

zobaczymy, ktory pojdzie kiedys na bazarek - Sub czy Pam :rolleyes:

 

W obu przypadkach będzie to poważny błąd ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D  No tak ;)

 

Ale jak mialem kiedys kilka zegarkow, to mialem odwieczny problem: ktory zalozyc? :P

A poza tym, poniewaz dbam o swoje zegarki, to zaczelo sie zapominac o nakrecaniu, ustawianiu, serwisie i wtedy doszedlem do tego, ze nie ma co - musi byc jeden a porzadny B)

 

ps

podobno Albert Einstein mial takie same marynarki czy cos, po to, aby rano sie nie zastanawiac i nie tracic czasu na myslenie, ktora zalozyc - chyba mam tak samo :D

Ciekawostka - kiedys zapytali sie Urbana po co mu dwa Jaguary? Odpowiedzial - bo parka lepiej sie chowa :D:P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje nowego nabytku - niech sluzy i cieszy @artme - zaskoczyles mnie swoim wyborem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje nowego nabytku - niech sluzy i cieszy @artme - zaskoczyles mnie swoim wyborem ;)

 

Dzieki :)

 

Zaskoczylem? Czemu? :rolleyes:

Od zawsze pisalem, ze jesli Pam, to albo najprostrzy z linii historycznej, albo wlasnie 233, ktory jest/byl zawsze Pamem dla mnie idealnym do codziennego uzytkowania B) Mialem tez w planach Portugalczyka 7-mio dniowca, ale po rozmowie z Kolega Zorka5 utwierdzil mnie w przekonaniach, iz jest to piekny zegarek ale... nie wchodzi pod koszule :wacko: A dla mnie zegarek typowo koszulowy powinien. I tak jak Pam moze wystawac to taka stylistyka, jak u Portugalczyka nie powinna miec z tym problemu - a jednak. Dlatego IWC jest u mnie juz skreslony z planow. Podobnie z brakiem bransolety. Pam wyglada swietnie na gumie a od czasu do czasu bedzie pasek. Portugalczyk i guma? Chyba nieeeee.... :P

 

Pewnie na nowego bym sie nie szarpnal, ale jak od zaufanego Kolegi i do tego krajowy na gwarancji, to czemu nie sprobowac? ;) I Jak na razie probuje kazdego dnia a Sub... spi :( Ale przyda mu sie odpoczynek ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przypuszczałem :)

 

Jednak w wątku ankietowym chyba się nie pochwaliłeś :)

 

Gratulacje, niech się dobrze nosi :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn.?

Gdzie sie nim nie pochwalilem? Myslalem, ze juz na calym forum huczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie "AP-Panerai czy Rolex?" dyskusja trwa jakby jeszcze losy się ważyły. Może po prostu gdzieś nie doczytałem. :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym innym jest zapodanie watku ze zdjeciami a czym innym rozmowa o konkretnych zegarkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.