Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

Kulinaria, co jeść, jak to zrobić.....? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Masz celiakię czy to fanaberia modna aktualnie ?

W 99,9 % to fanaberia, podobnie jak nienaturalny, szkodliwy, i działający wbrew naturze trend "wegański".

1478904516_tomy8p_600.jpg

Sztuczne kreowanie potrzeby, póżniej oczywiście "podaż" za odpowiednio wyższą cenę....

Człowiek "łyknie " wszystko, a jak jeszcze to powie "personalny trenero celebryta " z tv, to już "pewnik"


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie, ze bezglutenowych rurek nie ma jeszcze w sklepach odziezowych. A moze sa?

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe

 

Mrozić wolowine przed tatarem ? Dostalem na mikolaja 500g ligawy hehehe ale nie chce mi sie dzis juz ciachac. Moge przemrozic na jutro, czy w kontekscie tatara ma to jakikolwiek sens?

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz carpaccio ;)


Niech leży do jutra, nic jej nie będzie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, polowe zamroze i przed obiadem zrobie co mowisz, a wieczorem tatarka :)

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz celiakię czy to fanaberia modna aktualnie ?

 

Moja przyjaciółka ma celiakię, więc czasem muszę ją wyżywić. A akurat tę pizzę sama lubię jeść. Tyle tylko, że w Warszawie jestem maks raz na miesiąc.

 

Czyli podsumowując w domu to mi to nie wyjdzie ;/ No trudno.

 

A wszystkim śmieszkom polecam Snickersa, yep one są bez glutenu  :D

Edytowane przez Kromeczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wyjdzie" , ale nie tak jak jak w restauracji o jakiej pisałaś.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wyjdzie" , ale nie tak jak jak w restauracji o jakiej pisałaś.

 

Uwierz mi chciałabym mieć takie zdolności i sprzęty, ale nawet o tym nie myślę, żeby wyszło identycznie. 

 

Wiem, że są gotowe spody, ale tu moja fanaberia się objawia, bo tych nie lubię. Podsumowując muszę kombinować z mąką i może wyjdzie coś jadalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

dieta bezglutenowa, to wiekszy przekret od tego co robilo leman brothers. jezeli ktos w to wierzy, to bez obrazy, ale jest idota pierwszej wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, ja pije bezglutenowa wode od dziecka i czuje sie naprawde swietnie :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciach ciach ciach będzie :D

 

SC4CSTy.jpg

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dieta bezglutenowa, to wiekszy przekret od tego co robilo leman brothers. jezeli ktos w to wierzy, to bez obrazy, ale jest idota pierwszej wody.

 

Nie będę się kłócić, bo dla mnie osobiście to kaprys jeść to samo co przyjaciółka. Ale celiakia jest poważną chorobą i kontynuowanie jedzenia glutenu może prowadzić nie tylko do conocnej wizyty w szpitalu, bo człowiek jest umierający, słaniający się i ledwo przytomny, ale też do poważnych uszkodzeń w organizmie, innych chorób i bezpłodności. 

 

Natomiast jeśli ktoś chce schudnąć i nie je glutenu to faktycznie jest idiotą, bo to tak nie działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym odchudzaniem to roznie bywa... Kobiety stosują po kilka diet, bo jedną sie nie najadają :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach diety... :D

 

 

dc6nirQ.jpg

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie. Ale. Dodatków ciut przydużo no i masło na chlebie bez "sęsu". Lepiej przypiec i potrzeć ząbkiem czosnku. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaj tam, każdy je jak lubi. Jeden bedzie zgryzał mięso z krowu na polu, inny da kapary, a trzeci nie zje bezglutenowej krowy :D

 

G6

Żona się pytała czy wódka to konieczny dodatek. Powiedziałem że jajko może być trefne, krowa ze starości padła czy zchorowana. Trzeba przepłukać... I 3 razy popłukała, żona marynarza :)

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaj tam, każdy je jak lubi. Jeden bedzie zgryzał mięso z krowu na polu, inny da kapary, a trzeci nie zje bezglutenowej krowy :D

 

G6

Żona się pytała czy wódka to konieczny dodatek. Powiedziałem że jajko może być trefne, krowa ze starości padła czy zchorowana. Trzeba przepłukać... I 3 razy popłukała, żona marynarza :)

 

G6

 

Powiedz, że Żubrówka zdrowa, bo bez glutenu :D

 

Diety... moja jedyna dieta odchudzająca polega na tym, że rzuciłam cukier w herbacie i kawie. Reszta jadłospisu bez zmian :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatar się skończył, ale Stolichnaya jeszcze jest

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, że Żubrówka zdrowa, bo bez glutenu :D

 

Diety... moja jedyna dieta odchudzająca polega na tym, że rzuciłam cukier w herbacie i kawie. Reszta jadłospisu bez zmian :)

Od poltora roku jestem na tej diecie. Jedyne co mi spadlo przez ten czas, to wydatki na cukier :)

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Wszystko pasuje, tylko ta stolicznaja... Powinieneś wspierać polski monopol spirytusowy, a nie Putinowi kabzę nabijać. Pomijając to, wiadomo że Polska wódka najlepszą jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Ale nie piłem, a próbować trzeba. Zwlaszcza że pijam, bo bardz ją lubię :)

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako aktywny koneser szlachetnego czterdziestoprocentowego trunku, pytam dobra ta wódka? Nigdy w sklepie jej nie widziałem


Tempus fugit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.