Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, warloard napisał(-a):

Pierwszy Tag:)1ceac7c55ffdcdc84a265e841e56f729.jpg

👍

 

42 minuty temu, Wostok111 napisał(-a):

Dokładnie tak, nie dość że świeży nabytek to jeszcze pierwszy TH. Bardzo dobry odbiór przez ostatnie 3 dni

Gratuluję. Rewelacyjny jest. 

Grubo zacząłeś "znajomość" z Tagiem. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Andrzej248 napisał(-a):

Witam. Chętnie zapisuję się do klubu. Nowy nabytek. :)

 

 

20230305_140017.jpg


Powitać

Mocne wejście 👏

Niech się nosi fajny 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Andrzej248 napisał(-a):

Witam. Chętnie zapisuję się do klubu. Nowy nabytek. :)

 

 

20230305_140017.jpg

👍

Carrera to zawsze dobry wybór. 

Nieć się nosi.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również.

post-66434-0-72312900-1530966593.jpg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
Wracam na forum po ponad 15 (!!!) latach (ale już na pierwotne konto nie mogłem się zalogować - zakładam, że z powodu wielu lat braku aktywności zostało skasowane). Od kilku miesięcy jestem codziennym gościem, ale dopiero dziś postanowiłem się ponownie zarejestrować i poruszyć trochę drażniący mnie temat. Od ładnych już paru lat podoba mi się stylistyka zegarków Tag'a - dziś do Carrery chrono dołączył AR, i to on mnie tu sprowadza. Jako zagorzały fan GMT Master II w wydaniu Pepsi (mam nadzieję, że kiedyś😉) zamówiłem w pn online w Kruku AR'a Pepsi. No i przy dzisiejszym otwarciu przesyłki trochę się zdziwiłem, bo jednak kolor czerwony zdecydowanie odbiega od fotek internetowych. Nigdzie w 3City nie ma tego zegarka, więc nie mogę porównać 1:1. Ma ktoś z Was ten zegarek? Oświetlenie aż tak mocno wpływa na barwę? Zegarek jest spoko (luma jest mega - choć pewnie w odbiorze niektórych to już może być za dużo😎), ale jednak spodziewałem delikatnie czegoś innego. No i dumam co z tym fantem zrobić... 

 

IMG_3282.jpeg

Edytowane przez TheQ1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.04.2023 o 17:24, TheQ1 napisał(-a):

Witam wszystkich!
Wracam na forum po ponad 15 (!!!) latach (ale już na pierwotne konto nie mogłem się zalogować - zakładam, że z powodu wielu lat braku aktywności zostało skasowane). Od kilku miesięcy jestem codziennym gościem, ale dopiero dziś postanowiłem się ponownie zarejestrować i poruszyć trochę drażniący mnie temat. Od ładnych już paru lat podoba mi się stylistyka zegarków Tag'a - dziś do Carrery chrono dołączył AR, i to on mnie tu sprowadza. Jako zagorzały fan GMT Master II w wydaniu Pepsi (mam nadzieję, że kiedyś😉) zamówiłem w pn online w Kruku AR'a Pepsi. No i przy dzisiejszym otwarciu przesyłki trochę się zdziwiłem, bo jednak kolor czerwony zdecydowanie odbiega od fotek internetowych. Nigdzie w 3City nie ma tego zegarka, więc nie mogę porównać 1:1. Ma ktoś z Was ten zegarek? Oświetlenie aż tak mocno wpływa na barwę? Zegarek jest spoko (luma jest mega - choć pewnie w odbiorze niektórych to już może być za dużo😎), ale jednak spodziewałem delikatnie czegoś innego. No i dumam co z tym fantem zrobić... 

 

IMG_3282.jpeg

No taki jakby lekko wyblakły. Zawsze możesz zwrócić.

Miałem tak samo z Lonżinem Heritage diver 1967. W necie podobał mi się bardzo, a na żywo, rozczarował mnie kolorystycznie (różowy bardziej niż czerwony?) i tym jak leżał na nadgarstku (robiłem 3 podejścia).


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, tommly napisał(-a):

No taki jakby lekko wyblakły. Zawsze możesz zwrócić.

Miałem tak samo z Lonżinem Heritage diver 1967. W necie podobał mi się bardzo, a na żywo, rozczarował mnie kolorystycznie (różowy bardziej niż czerwony?) i tym jak leżał na nadgarstku (robiłem 3 podejścia).

Też kupiłem w Kruku Heritag’a z różowym bezelem. Oddałem do reklamacji i wymienili bezel na nowy. Przypadłość zegarów, które leżą w gablotkach z oświetleniem halogenowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie, ale sytuacja się trochę rozjaśniła również poza forum. Udało się znaleźć jedną jedyną sztukę w 3City i zrobiliśmy porównanie 1 do 1 - są identyczne. Więc pomysły o zwrocie mi przeszły - jednakże to info z powyższego posta znowu je wzbudziła, bo może akurat widziałem taki, który od oświetlenia już zdążył zmienić barwę… TH odpisał mi, że mam skonsultować sprawę z Wrzecionem Czasu - ocenią czy nie jest to „faded color” - będę na majówkę w stolicy, to chyba podjadę, choć nie mają nic do porównania, więc o jednoznaczność pewnie na miejscu będzie ciężko…

Edytowane przez TheQ1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zawaro napisał(-a):

Też kupiłem w Kruku Heritag’a z różowym bezelem. Oddałem do reklamacji i wymienili bezel na nowy. Przypadłość zegarów, które leżą w gablotkach z oświetleniem halogenowym.

Dokładnie, czerwony kolor jest niewdzięczny, światło powoduje jego blaknięcie, płowienie, matowienie - podobnie jest z autami. Miałem dwa razy czerwone samochody i powiedziałem: nigdy więcej.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, tommly napisał(-a):

Dokładnie, czerwony kolor jest niewdzięczny, światło powoduje jego blaknięcie, płowienie, matowienie - podobnie jest z autami. Miałem dwa razy czerwone samochody i powiedziałem: nigdy więcej.

Dokładnie, czerwony szybszy, a jak wypłowieje to się wolniejszy robi 😉


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AK&AK napisał(-a):

Bardzo uniwersalny ten Tag. Do bikini na plażę pasuje i do szpilek też... 😉

1682499664572.jpg


Do szpilek potwierdzam ale co do drugiej stylizacji hmm… Jam niewierny Tomasz…😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, tombla napisał(-a):


Do szpilek potwierdzam ale co do drugiej stylizacji hmm… Jam niewierny Tomasz…😉

Moja nosiła a nawet zanurzała w słonej wodzie. Jest uniwersalny. Żadnych strat nie odnotowano.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, tombla napisał(-a):

Do szpilek potwierdzam ale co do drugiej stylizacji hmm… Jam niewierny Tomasz…😉

Dokładnie.

 

Bez foty się nie liczy. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Bez foty się nie liczy. 

 Jeśli to do mnie, to Kolega pozwoly, że polecę klasykiem: "Trudno, co robić."


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, souls_hunter napisał(-a):

 Jeśli to do mnie, to Kolega pozwoly, że polecę klasykiem: "Trudno, co robić."

Nie do Ciebie. 

To było do

7 godzin temu, AK&AK napisał(-a):

...Do bikini na plażę pasuje i do szpilek też... 😉

1682499664572.jpg

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, użytkowników Tag Heuer, dość przypadkowo przeglądając oferty zegarków natknąłem się na ofertę takiego taga, jak myślicie oryginał ?, Jest wystawiony na niemieckim eBay u, z przesyłką by mnie kosztował 1500 zł, nie wiem czy warto, nie znam się, jak myślicie ?

Screenshot_20230427-081620.png

Screenshot_20230427-081821.png

Screenshot_20230427-081843.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.