Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Robson 123 napisał(-a):

Witam, użytkowników Tag Heuer, dość przypadkowo przeglądając oferty zegarków natknąłem się na ofertę takiego taga, jak myślicie oryginał ?, Jest wystawiony na niemieckim eBay u, z przesyłką by mnie kosztował 1500 zł, nie wiem czy warto, nie znam się, jak myślicie ?

Screenshot_20230427-081620.png

Screenshot_20230427-081821.png

Screenshot_20230427-081843.png


a skopiuj te zdjęcia z oferty a nie sxreenshoty wrzucasz -  trudno coś zobaczyć  albo najlepiej daj linka żeby można było zobaczyć ofertę. 

Ja nie skojarzę tego modelu co to za kolekcja? 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, użytkowników Tag Heuer, dość przypadkowo przeglądając oferty zegarków natknąłem się na ofertę takiego taga, jak myślicie oryginał ?, Jest wystawiony na niemieckim eBay u, z przesyłką by mnie kosztował 1500 zł, nie wiem czy warto, nie znam się, jak myślicie ?
Screenshot_20230427-081620.thumb.png.628a1b85a84b00d0a152c7d7031069ec.png
Screenshot_20230427-081821.thumb.png.c0a291ce7002b07478d901fa92ed749f.png
Screenshot_20230427-081843.thumb.png.6fd022a78e5affe7f5ffb4d723a663cf.png

Mamy specjalny dział na takie zapytania, ale skoro już „tu” pytasz, to trudno wypowiedzieć się na temat zegarka, który ma prawdopodobnie około dwudziestu kilku lat… To jest bodajże kwarc.
Czy warto za te pieniądze? Trudno powiedzieć. Nie widać środka, jeśli bateria się nie rozlała, co często się zdarzało w „skarbach po dziadku”, znalezionych na strychu, to i tak trudno będzie sprawdzić autentyczność. Ja bym nie ryzykował.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/tag-heuer-chronograph-200-armbanduhr-tag-heuer-nummer-262-006-1/2418183504-156-2000?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

 

 

Z opisu wynika że bateria jest nowa, jakieś dwie ryski,

 

W dziale podróbki nikt nie odpowiedział na moje wcześniejsze pytania, więc zdecydowałem się napisać w tym dziale, wiadomo, osoby mające na co dzień styczność z tą marką szybciej dostrzegą coś co odbiega od normy.

Edytowane przez Robson 123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Robson 123 napisał(-a):

Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/tag-heuer-chronograph-200-armbanduhr-tag-heuer-nummer-262-006-1/2418183504-156-2000?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

 

 

Z opisu wynika że bateria jest nowa, jakieś dwie ryski,

 

W dziale podróbki nikt nie odpowiedział na moje wcześniejsze pytania, więc zdecydowałem się napisać w tym dziale, wiadomo, osoby mające na co dzień styczność z tą marką szybciej dostrzegą coś co odbiega od normy.


Tak ale w  dziale pytań o autentyczność jest inny zegarek, moim zdaniem podróbka / zajechana. Jeśii nawet oryginał to pozostawiam bez komentarza po co komuś zegarek w takim stanie. 
 

a co do tego o który pytasz tutaj, 

to dla porównania ta referencja z chrono24 

i możesz sobie zobaczyć. 

Stan zegarka  z ebay może tłumaczyć niską cenę. 

 

https://www.chrono24.com/tagheuer/2000-professional-200-meter-diver-top--id23420134.htm?SETLANG=pl_PL&SETCURR=PLN 

 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w dziale podróbki był inny, szukam zegarka do roboty, więc nie chce w stanie kolekcjonerskim, pomysł padł aby kupić coś używanego, dobrej firmy, nie wiem czy akurat ten model jest tym dobrym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze to jakaś turecka podróbka. Ja bym stanowczo odradzał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Robson 123 napisał(-a):

Tak, w dziale podróbki był inny, szukam zegarka do roboty, więc nie chce w stanie kolekcjonerskim, pomysł padł aby kupić coś używanego, dobrej firmy, nie wiem czy akurat ten model jest tym dobrym wyborem.

 

Rozumiem, dlatego domyślam się i  pomijam dlaczego chcesz taki zegarek (w takim stanie) 

A byłeś na naszym dziale sprzedam / klubowy bazarek?

Koledzy za około 1 k - 1.5 k zł wystawiają naprawdę fajne i niedrogie (i przede wszystkim oryginalne :) )   zegarki jak  Tracer, Citizen, Vratislava, Casio, Zoretto, przeglądnij sobie :) 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ciagle czekam na Aquaracera w bikini. Czasem na bazarku pojawiają się tez takie do tyrania z tureckich plaż 🤭😉

IMG_0379.jpeg

Edytowane przez tombla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.04.2023 o 12:55, tombla napisał(-a):

Do szpilek potwierdzam ale co do drugiej stylizacji hmm… Jam niewierny Tomasz…😉

 

21 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Bez foty się nie liczy. 

Nie morsuję ;). Musicie poczekać na nadejście lata.

12 minut temu, tombla napisał(-a):

A ja ciagle czekam na Aquaracera w bikini. 

W bikini to będę ją, Tag będzie na nadgarstku 😉


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, AK&AK napisał(-a):

 

Nie morsuję ;). Musicie poczekać na nadejście lata.

W bikini to będę ją, Tag będzie na nadgarstku 😉

Poczekamy, poczekamy nie zapomnimy 🤭😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, AK&AK napisał(-a):

Nie morsuję ;). Musicie poczekać na nadejście lata.

Tak zrobię. 

 

 

8 godzin temu, Wostok111 napisał(-a):

IMG_20230427_172859.jpg

Jak patrzę, to zastanawiam się czy nie wrócić do niego. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Teufel26 napisał(-a):

Uważam ze to jakaś turecka podróbka. Ja bym stanowczo odradzał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W brew pozorom może być oryginalnym wypustem TH. W linku poniżej bardzo podobna referencja (inny kolor tarczy).

 

https://www.chrono24.com/tagheuer/tag-heuer-2000-professional-quartz--id28034353.htm

 

 


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W brew pozorom może być oryginalnym wypustem TH. W linku poniżej bardzo podobna referencja (inny kolor tarczy).
 
https://www.chrono24.com/tagheuer/tag-heuer-2000-professional-quartz--id28034353.htm
 
 

Zasugerowałem się profilem sprzedającego i tym co ma w swojej ofercie. Może to nie do końca jest ok, ale na ebay Kleinanzeigen jestem już od wielu lat i przerabiałem takich typów już wiele razy
Może to i nie jest podróbka, ale mi zapaliła by się czerwona lampka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Tak zrobię. 

 

 

Jak patrzę, to zastanawiam się czy nie wrócić do niego. 

Wrócić 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A wrzucę, bo w wątku marazm jakiś😉

IMG_3400.jpeg


A tak, żeby może delikatnie rozruszać wątek jakąś wymianą, to zarzucę jeszcze to - kończąca czy jednak niekończąca się historia zegarkowa 😉 Jak to z Wami było/jest? Pytanie zasadniczo kieruję do obecnych i byłych użytkowników TH - sam wątek trochę to już narzuca - ale inne opinie też mile widziane. Oczywiście, że jest masa możliwości, bo każdy postępuje według własnego uznania, ale może są jakieś prawidłowości 😉 Widzę na forum sporo osób, które kiedyś miały Tag’i, a teraz udzielają się już w wątkach bardziej renomowanych marek. To efekt wpadnięcia w „zegarkowy cug” i chęć ciągłego upgrade’u (co jest generalnie zrozumiałe, bo jednak naturą człowieka jest z reguły dążenie do lepszego) czy może jednak zmiana gustów czy też ewentualne uwieranie „obciążeń” marki TH? 

Edytowane przez TheQ1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.05.2023 o 19:35, TheQ1 napisał(-a):

A wrzucę, bo w wątku marazm jakiś😉

IMG_3400.jpeg


A tak, żeby może delikatnie rozruszać wątek jakąś wymianą, to zarzucę jeszcze to - kończąca czy jednak niekończąca się historia zegarkowa 😉 Jak to z Wami było/jest? Pytanie zasadniczo kieruję do obecnych i byłych użytkowników TH - sam wątek trochę to już narzuca - ale inne opinie też mile widziane. Oczywiście, że jest masa możliwości, bo każdy postępuje według własnego uznania, ale może są jakieś prawidłowości 😉 Widzę na forum sporo osób, które kiedyś miały Tag’i, a teraz udzielają się już w wątkach bardziej renomowanych marek. To efekt wpadnięcia w „zegarkowy cug” i chęć ciągłego upgrade’u (co jest generalnie zrozumiałe, bo jednak naturą człowieka jest z reguły dążenie do lepszego) czy może jednak zmiana gustów czy też ewentualne uwieranie „obciążeń” marki TH? 

Miałem: F1, profesjonala, Carrere, AR 500 i Monaco. Teraz nie mam żadnego.  :( Na 100% wrzucę do AR 500. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.04.2023 o 09:33, TheQ1 napisał(-a):

Dzięki za opinie, ale sytuacja się trochę rozjaśniła również poza forum. Udało się znaleźć jedną jedyną sztukę w 3City i zrobiliśmy porównanie 1 do 1 - są identyczne. Więc pomysły o zwrocie mi przeszły - jednakże to info z powyższego posta znowu je wzbudziła, bo może akurat widziałem taki, który od oświetlenia już zdążył zmienić barwę… TH odpisał mi, że mam skonsultować sprawę z Wrzecionem Czasu - ocenią czy nie jest to „faded color” - będę na majówkę w stolicy, to chyba podjadę, choć nie mają nic do porównania, więc o jednoznaczność pewnie na miejscu będzie ciężko…

No i dziś trafiłem na świeżo dostarczony do sklepu zegarek, i mogłem porównać 1 do 1 - zdecydowanie jest różnica w kolorze "czerwonym". Wychodzi na to, że faktycznie te wystawowe tracą z czasem niektóre barwy, bo jednak wcześniej oglądany był identyczny, ale dziś ten nowy miał zupełnie inną intensywność koloru. Będę reklamował...🙁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TheQ1 napisał(-a):

No i dziś trafiłem na świeżo dostarczony do sklepu zegarek, i mogłem porównać 1 do 1 - zdecydowanie jest różnica w kolorze "czerwonym". Wychodzi na to, że faktycznie te wystawowe tracą z czasem niektóre barwy, bo jednak wcześniej oglądany był identyczny, ale dziś ten nowy miał zupełnie inną intensywność koloru. Będę reklamował...🙁

Rękojmia, niech wymienią na pełnowartościową sztukę.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, TheQ1 napisał(-a):

No i dziś trafiłem na świeżo dostarczony do sklepu zegarek, i mogłem porównać 1 do 1 - zdecydowanie jest różnica w kolorze "czerwonym". Wychodzi na to, że faktycznie te wystawowe tracą z czasem niektóre barwy, bo jednak wcześniej oglądany był identyczny, ale dziś ten nowy miał zupełnie inną intensywność koloru. Będę reklamował...🙁

Miałem ten sam problem z Longines Heritage Diver 1967 ale mój bezel został wymieniony w ramach reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest ktoś zainteresowany? W środku ETA 2895-2.

20181224_075539.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.