Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Andrzej248 napisał(-a):

Z jednej strony jest tak i podobnie z drugiej 

 

20230215_214533.jpg

20230215_214550.jpg

No to przecie napisałem, że jak nie ma strzałek, to nie ma znaczenia kierunek wybicia pina. Tulejka zaciskająca jest w środkowej części bransolety, uważaj, żeby Ci nie zniknęła ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tulejka nie zostanie w środku ??


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AK&AK napisał(-a):

Tag wyszło 😉. Od Walentynek w kolekcji pierwszy Tag (prezent od męża). Tarcza z masy perłowej, czarna, pokazująca swą perłową naturę dopiero przy dobrym świetle. Jak na Aquaracera przystało WR300m i dobra luma. Pod deklem Calibre9, czyli Sellita SW1000-1.

 

Fajny, wygodny damski zegarek z automatem. Średnica 32mm, l2l 39mm i na szczęście nurkowe zapięcie bransolety z mikroregulacją. 

IMG_20230214_102659.jpg

IMG_20230216_121053.jpg

IMG_20230218_125424.jpg

IMG_20230218_131223.jpg

IMG_20230217_211215.jpg

IMG_20230218_125440.jpg

Damskie AR zawsze pięknie się prezentują. Gratulacje👍

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to fajny zegar jest 🙂..

 

Miałem już kilka aqua z tego ref ze stalowym, ceramicznym, aluminowym bezelem i zawsze przyjemnie go ponosić na łapie.

 

 

tag aq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, michszy napisał(-a):

Bo to fajny zegar jest 🙂..

 

Miałem już kilka aqua z tego ref ze stalowym, ceramicznym, aluminowym bezelem i zawsze przyjemnie go ponosić na łapie.

 

 

tag aq.jpg

Fajny. 41 czy 43?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.02.2023 o 13:17, AK&AK napisał(-a):

Tag wyszło 😉. Od Walentynek w kolekcji pierwszy Tag (prezent od męża). Tarcza z masy perłowej, czarna, pokazująca swą perłową naturę dopiero przy dobrym świetle. Jak na Aquaracera przystało WR300m i dobra luma. Pod deklem Calibre9, czyli Sellita SW1000-1.

 

Fajny, wygodny damski zegarek z automatem. Średnica 32mm, l2l 39mm i na szczęście nurkowe zapięcie bransolety z mikroregulacją. 

IMG_20230214_102659.jpg

IMG_20230216_121053.jpg

IMG_20230218_125424.jpg

IMG_20230218_131223.jpg

IMG_20230217_211215.jpg

IMG_20230218_125440.jpg

Gratuluję. Dobrze wygląda. 

 

23 godziny temu, zbyniu70 napisał(-a):

Damskie AR zawsze pięknie się prezentują. Gratulacje👍

Nie tylko damskie. AR to super zegarki. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Może któryś z kolegów planuje sprzedać Monaco? Interesuje mnie niebieska tarcza, cal 17 lub 12 :)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, qwerf napisał(-a):

Panie i Panowie.

Doczekałem się i koniec końców zakupiłem zegarek, od którego wszystko się zaczęło (marzenia i zainteresowanie zegarkami) ;)

Jest już w stajni Moonwatch, jest Oris Aquis Clipperton, ale to tym Tagiem cieszę się niesamowicie. Haters gonna hate, ale ta Carrera naprawdę sprawia mi dużo radości :) 

 

 

 

IMG_7721.JPG

IMG_7680 2.JPG

Gratuluję. Niech długo cieszy. 

Fajnie jest spełniać swoje marzenia. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, qwerf napisał(-a):

Panie i Panowie.

Doczekałem się i koniec końców zakupiłem zegarek, od którego wszystko się zaczęło (marzenia i zainteresowanie zegarkami) ;)

Jest już w stajni Moonwatch, jest Oris Aquis Clipperton, ale to tym Tagiem cieszę się niesamowicie. Haters gonna hate, ale ta Carrera naprawdę sprawia mi dużo radości :) 

 

 

 

IMG_7721.JPG

IMG_7680 2.JPG

 

Teraz, Cash napisał(-a):

 

Ha! U mnie bardzo podobnie. Jest Moon, jest PO, ale Cerrera, od której się wszystko zaczęło sprawia chyba największą radość. Choć kupiona jako ostatnia. 😀

122F6C37-6426-4631-8C3E-1FE108F94268.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Cash napisał(-a):

 

Ha! U mnie bardzo podobnie. Jest Moon, jest PO, ale Cerrera, od której się wszystko zaczęło sprawia chyba największą radość. Choć kupiona jako ostatnia. 😀

122F6C37-6426-4631-8C3E-1FE108F94268.jpeg

Fajne licznik. Co to


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Fajne licznik. Co to

CAR2A10.BA0799

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Fajne licznik. Co to


jakiś Opel 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, tombla napisał(-a):


jakiś Opel 😉

Tak jest! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duży, za ciężki, za niewygodny i do tego zapięcie jak z puszki po piwie ale to mój pierwszy „lepszy” zegar więc nie miałbym serca się z nim rozstać. Po prawie 2 latach wyciągnięty z szuflady na małą modyfikację. Zamiast bransolety dostał pasek z Monaco i znowu da się lubić  😉

 

385FE3B6-56C3-4AD2-BDF7-FAE221F71962.jpeg

EB6DE260-FEF6-45E0-AEE1-54B864CCF955.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Carrera też cieszy wzrok, mimo, że wystawiłem ja na bazarek i OLX (redukcja ilości).

Moona również mam, ale jest tak, jak mówicie, więcej frajdy daje Tag. A propozycje rzędu 10k lub poniżej utwierdzają mnie w przekonaniu, żeby został.

Patrzyłem na ceny w salonach i po podwyżkach jest już prawie 23k za nówkę sztukę.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.02.2023 o 13:17, AK&AK napisał(-a):

Tag wyszło 😉. Od Walentynek w kolekcji pierwszy Tag (prezent od męża). Tarcza z masy perłowej, czarna, pokazująca swą perłową naturę dopiero przy dobrym świetle. Jak na Aquaracera przystało WR300m i dobra luma. Pod deklem Calibre9, czyli Sellita SW1000-1.

 

Fajny, wygodny damski zegarek z automatem. Średnica 32mm, l2l 39mm i na szczęście nurkowe zapięcie bransolety z mikroregulacją. 

 

 

 


Świetny AR, gratuluje. Moja żona ma wersje z ceramicznym bezelem i baterią w środku i baaardzo sobie chwali👍🏼

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pepepatryk napisał(-a):

Świetny AR, gratuluje. Moja żona ma wersje z ceramicznym bezelem i baterią w środku i baaardzo sobie chwali👍🏼

Dziękuję. Odkąd go mam, czyli już praktycznie dwa tygodnie, non stop na ręku. Naprawdę udany model. 


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marcin35 napisał(-a):

Dzisiaj takie przymiarki.

AE964F4B-49C8-4F33-BFD8-52C89BDE5BAB.jpeg

DC65C2AC-C399-4FD5-B938-8B3C4DF40EE4.jpeg

Szału ni ma ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie idź Pan tą drogą.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.