Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Recommended Posts

:lol:

Wszystkich co tu wrzucają fotki Monaco znam.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Przy takim podejsciu  sewisu do klienta,  nie ma na co się ogladac   tylko  pisać do Szwajcarii. 4-6 tygodni to mozna czekać, ale nie 6 mcy :).

no ok... słabo to u Kolegi Dorian06 wygląda niemniej ponawiam pytanie: czy to jedyny autoryzowany serwis TH w Polsce?

...czy to jedyny autoryzowany serwis TH w Polsce?

Kiedyś był serwis w Warszawie. Nawet do niech dzwoniłem odnośnie mojego byłego AR 500. Ale teraz nie znajdę nr tel. :(

Tych z Warszawy już nie ma. Został tylko Trufey.

Ja osobiście nie robiłem w Trufey zegarka TH.

Ale robiłem Epos'a - jakieś wymiany gwarancyjne i regulacja.

Z tej regulacji jestem bardzo zadowolony. Zegarek przed regulacją robił od +8s/d do +19s/d - niby w normie dla tego zegarka ale ogólnie jednak słabo. Starannie użytkowany robił +9s/d (noszony i odkładany w najlepsze swoje pozycje).

Po regulacji robi w najgorszej pozycji +10s/d - za to w najlepszej +0,5s/d. Ogólnie noszony i w najlepszej pozycji robi średnio za ostatnie 40 dni +1,2s/d.

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

TAGa sytuacja :D

55uCiaF.jpg

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Na nadgarstek z nim. :P

Zasłużył na to.

Ładny. Też myślę nad Auaracerem. Szkoda tylko, że w tych nowych, środek to zupełnie surowe SW200-1 z plastikowym holderem.

Gratuluje, świetny jest. Ja swojego mam już 2 lata i wciąż cieszy jakoś „bransoletowe edc”

Te polerowane elementy bezela łapią Ci ryski?

Oj tak, szanuje go bardzo a i tak łapie jakieś włosowate. Trzeba też pamiętać, że to mikroryski i w codziennym użytkowaniu nie są tak widoczne, więc biedy nie ma 56c4673e7102b1c1607bed3adf1dd70f.jpg

No, tak. Dobrze się prezentuje na łapie. Brałeś pod uwagę wersję z ceramiką? Co przeważyło akurat o tym wyborze?

Miałem ceramikę z lupka 41mm. Super zegarek świetna prezencja i wart każdego USD. Pasek kauczukowy 1 liga. Oczywiście ceny chrono24. Ja nie wnikałem jaki tam jest mechanizm.

No, tak. Dobrze się prezentuje na łapie. Brałeś pod uwagę wersję z ceramiką? Co przeważyło akurat o tym wyborze?

Wersja w ceramice też wypada świetnie. Bardzo lubię zegarki z pierścieniem ceramicznym, lubię też żywotność ceramiki, przez co zegarek wyglada na świeży nawet po jakimś czasie.

U mnie padło na wersje bez ceramiki, ponieważ bardzo podobało mi się, że zegarek który jest nurkiem, może nabrać trochę eleganckiego charakteru. Wciąż uważam, że to nie zegarek garniturowy, ale już do jakiejś schludniejszej koszuli może być dodam, że miałem okazje naprawdę dużo zegarków przymierzyć i porównać przed zakupem tego TAG’a (Oris Aquis, Tudor BB, Omega SMPC inne TAGi)i w moim odczuciu ten zegarek zrobił na mnie najlepsze wrażenie. Może po prostu spełniał moje oczekiwania a każdy z nas ma je trochę inne? Szukałem sportowego zegarka z nutka elegancji i znalazłem, do moich potrzeb sprawdza się w 100% dodam, że kolor tarczy tez ma znaczenie, świetnie się ten niebieski komponuje z szlifami i polerką na zegarku. Drugi w kolejce był kolor szarny, następnie biały i czarny

Zainteresowany zakupem?

Na nadgarstek z nim. :P

Zasłużył na to.

Będą też fotki nadgarstkowe :D 

Ładny. Też myślę nad Auaracerem. Szkoda tylko, że w tych nowych, środek to zupełnie surowe SW200-1 z plastikowym holderem.

Nieskromnie potwierdzę i dodam, że jest nawet bardzo ładny :lol: Tarcza w tym kolorze jest kapitalna  :)

Odnośnie mechanizmu, nowsze Aquaracery mają już zdobioną SW200 z "dziurawym" wahnikiem, ale w tej referencji Calibre 5 bazuje chyba na 2824? Ciekawe jaki ma holder :ph34r: 

Gratuluje, świetny jest. Ja swojego mam już 2 lata i wciąż cieszy jakoś „bransoletowe edc”

Dzięki pepepatryk, zacząłem rozglądać się za nim przez Twoje fotki nadgarstkowe ;) 

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Ja swojego kupiłem przez to ze najpierw napatrzyłem się na zdjęcia pepepatryka

Miło mi ale mam wrażenie, że zdjęcia Krzysztofa będą miały jeszcze większą siłę rażenia

Zainteresowany zakupem?

Zostało mi 6 miejsc w pudle. Muszę dobrze przemyśleć, jakie zegarki będą następne. O ile podoba mi się Twoja wersja, to taki zakup zablokowałby mi Breitlinga Colta, od którego odbijam się i wracam co jakiś czas w myślach. Pożyjemy, zobaczymy.

Wesołych Świąt! :)

cvYm3E8.jpg

Edited by dodge66

Badzo dobry wręcz :) 

Zastanawiałem się nad nim, zastanawiałem...i mnie Dodge66 ubiegł  :(

Ale jak byś się z nim chciał rozstać to daj znać proszę  :D