Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kejol

.

Edytowane przez kejol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy miałeś galimatias co do wyboru ostatecznego?

Za czym jeszcze chodziłes?

Ogólnie chciałem kupić formule 1 ale gdy zobaczyłem Aquaracer spodobał mi się bardziej.

To dla mnie dość duża cena i będę musiał cierpieć z powodu braku kasy ale wydam ją bo zegarki to jak sekta :)

Podoba mi się oklepany Rolex sub... i omega PO, taki mój styl i nic nie zrobię jednak nie stać mnie narazie na nie wiec szukam alternatyw.

Chce tez znanej cenionej firmy, mało tego. To mój pierwszy automat i dlatego boje się trochę tyle kasy zainwestować bo może nie będę umiał się z nim odpowiednio obchodzić.

Typ kupił za 60 tys jakiegoś sikora i co chwile przychodził z reklamacja ,ze zegarek się zatrzymuje i nie jest w stanie go wzbudzić. Co się okazało ruchy które wykonywał rękoma to powodowały a grał często w golfa :)

Ja to tylko słyszałem, nie sprawdzałem wiarygodności słów jednak może latem jak będę podjeżdżał rowerem pod krawężniki tez coś może się stać z moim automatem.

 

Nie chce używanego bo się nie znam na tyle aby zweryfikować stan i cenę. Chce mieć pewność tak jak we wszystkim.

W Trójmieście szukałem sklepów które mogą mieć np. Orisa bo tylko on wpadł mi jeszcze w oko ale galerie czy prestiżowe sklepy kruk jubitom maja tylko oklepane marki i z nich właśnie tylko TH spełnia moje oczekiwania w cenie która mnie nie zabije :)

 

Czy kupiłeś czarny czy niebieski?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kupiłem dokładnie tą wersję, którą mierzyłeś. Wcześniej przez kilka lat posiadałem Certinę DS Action czarną, więc potrzebowałem zmiany koloru. A tego TAG'a wybrałem głównie z powodu wyglądu bezela - jego kanciastość jest "inna" w porównaniu z większością bezeli w nurkach, które są okrągłe. Od dawna zakochany byłem w Omedze PO natomiast na żywo Aquaracer mnie oczarował i nie było wyjścia - pierwszą wizytę w sklepie zakończyłem zakupem. Dodatkowo był to wybór racjonalny w tym sensie, że diver jest dla mnie czystym toolwatchem - tak jak wspminałem, zegarkiem na wszelkiego rodzaju wyjazdy, baseny, plaże itp. Więc mniej będzie bolało mnie katowanie Taga za 8-9 tyś niż Omegi za 20-25 tyś:) A że do tego oczarował mnie wizualnie - cóż, miłości się nie wybiera. A to co lubię w diverach na bransolecie to to, że skubane idealnie odnajdują się na basenie w kąpielówkach, ale jednocześnie wieczorem można podwinąć rękawy w koszuli i pójść na kolację na deptaku na ibizie:)

 

Co do obawy o to, że "zepsujesz" zegarek podczas jazdy po krawężnikach lub nie będziesz umiał go użytkować... z mojego doświadczenia z nurkiem (ponad 3 lata codziennie na ręku, bo swego czasu Certina była moim jedynym zegarkiem) bardziej "dostawał" po d*pie od pracy biurowej przy kompie (rysująca się bransoleta od biurka) niż od wszelkiej aktywności - od jazdy na rowerze przez snowboard po kajaki czy skutery wodne. I zakładam, że TAG sprawdzi się równie dobrze co Certina:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kraff.pl  czy czaszegarków z jakim  % rabatem kupowaliście ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Carrera dostała kajdan :)

 

Świetnie wyglada

Jaki ma wymiar l2l?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale błysk.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrera dostała kajdan :)

czy to oryginalna bransoleta? można wiedzieć gdzie nabyta i za ile $? z góry dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to oryginalna bransoleta? można wiedzieć gdzie nabyta i za ile $? z góry dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam

 

tak oryginał. Zamówiłem u Pieśkiewicza, koszt to 1500 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kejol

.

Edytowane przez kejol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jak piszesz - one się doskonale uzupełniają. Bardziej spójny jest stonowany, bardziej szalony jest - ciekawszy. Mam tak samo z identycznym zestawieniem kolorystycznym tarcza/ bezel w starych Omegach 300 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... nie patrz na innych tylko bierz ten który Tobie lepiej leży / bardziej się podoba. Ceramiką się nie martw... niemniej jesli mam coś doradzić to moim zdaniem pomiędzy te dwa modele doskonale wpisuje się takowy:

 

43mm

https://kraff.pl/zegarki-tag-heuer/5455-tag-heuer-aquaracer-calibre5-automatic-43mm-way201bba0927.html

 

lub

 

41mm

https://kraff.pl/zegarki-tag-heuer/5451-tag-heuer-aquaracer-calibre5-automatic-41mm-way211cba0928.html

Edytowane przez Barry_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten po prawej wydaje się zgrabniejszy i bardziej uniwersalny bo do marynarki tez będzie pasował

mam takiego tylko ze bez koloru na bezelu i naprawdę zgrabnie leży i można założyć do garniaka jak i do koszulki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierując się czysto subiektywnym odczuciem podzielam zdanie kolegi rafio, również wziąłbym tego z prawej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie w TH zdarzylo mi sie pokruszyć cetamiczna wkladke bezela. 1 niefortunny strzal w futryne. Trzeba niestety uwazac.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten po prawej wydaje się zgrabniejszy i bardziej uniwersalny bo do marynarki tez będzie pasował

mam takiego tylko ze bez koloru na bezelu i naprawdę zgrabnie leży i można założyć do garniaka jak i do koszulki

Zgadzam się w 100% odnośnie referencji WAY2112.BA0928 i subiektywnie polecam :) Natomiast ten po prawej tak chyba nie końca będzie pasował nawet do garniaka ze względu chociażby na lupkę czy dwukolorowy bezel.  

WAY2112.BA0928 wierci mi ona "dziurę w głowie" od jakiegoś czasu... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kejol

.

Edytowane przez kejol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Was proszę o opinie.

Chce nabyć jeden z tych dwóch zegarków.

 

 

 

Ciągnie mnie do niebieskiego ze względu na lekkie kolory letni okres, niższa cena o 1300 zł brak ceramiki na bezelu który przy uderzeniu może pęknąć.

 

Taki jak już to mówiłem standardowy zegarek o pięknym niebieskim wnętrzu.

 

Czarny jest masywny, ciężki wizualnie wydaje się na zimę pod kurtkę. Ale za to jest bardziej spójny jak to kolega Patryk ujął w jednym zdaniu.

 

Jakie jest Wasze?

W sumie kierować muszę się swoimi odczuciami ale ciekawi mnie opinia innych. Może robię jakiś inny błąd o którym nie wiem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z tych dwóch ja brałbym wersje w ceramice. Bardziej sportowy się wydaje. Ten po prawej, jest ani elegancki (przez żółty kolor na tarczy, lupkę i ciężkie indeksy) ani sportowy. Pisze to pomimo posiadania takiego, który jest podobny ale jednak całkowicie inny w odbiorze, przynamniej przeze mnie

 

6838b0c3bfdd4e297d6b815c1578d95e.jpg36068857e37436ce10ea712d9f114804.jpg

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepepatryk ma ładniejszy, nie ma tego żółtego, który mi średnio pasuje. Te indeksy malowane na niebiesko też średnio mi leżą

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, powyższy moim zdaniem jest najładniejszy, a także najbardziej uniwersalny. Założysz go na plażę :) ale także do marynarki będzie ok.

40,5 mm to bardzo uniwersalny rozmiar. Przymierzałeś go? Też się obawiałem, że będzie za mały (mam nadgarstek 19-19,5). Po przymiarce stwierdziłem jednak, że jest ok. Optycznie wygląda na większy.

 

ps. taka Aquaterra z bezelem  ;)  

 

Jeżeli wybór jednak ograniczasz to tych dwóch to do mnie bardziej "gada" czarna tarcza z ceramiką.

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kejol

.

Edytowane przez kejol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok :)

Przymierze go i jeśli 40,5 nie będzie za mały to kupię :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

i to będzie miłość od pierwszego wejrzenia -ja kupiłem właśnie takiego tylko z czarna tarczą a zachęcił mnie do tego pepepatryk swoim pięknym niebieskim sikorem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kejol

.

Edytowane przez kejol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kejol

.

Edytowane przez kejol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.