Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Twoja kolekcja!

Recommended Posts

6 godzin temu, Mirosuaw napisał(-a):

Część kolekcji, ta na literę L. Gdyby dołożyć jeszcze jakiegoś eleganta, byłaby to kolekcja kompletna.

 

DSCF2568.JPG

 

gdyby jednak zadanie polegało na stworzeniu kompletnej 3-zegarkowej kolekcji longinesa, to w takim przypadku sugerowałbym rozważenie zamiany widocznego na powyższym zdjęciu longinesa na pasku (V.H.P.) na również na pasku, oczywiście skórzanym,  longinesa z kolekcji elegant i tu do wyboru stal albo 18k złoto. w przypadku zamiany V.H.P. na 18k złotego longinesa elegant, taka kolekcja imo zapewniałaby zegarek na praktycznie każdą okazję i do praktycznie (prawie) każdego stroju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, blue7 napisał(-a):

 

gdyby jednak zadanie polegało na stworzeniu kompletnej 3-zegarkowej kolekcji longinesa, to w takim przypadku sugerowałbym rozważenie zamiany widocznego na powyższym zdjęciu longinesa na pasku (V.H.P.) na również na pasku, oczywiście skórzanym,  longinesa z kolekcji elegant i tu do wyboru stal albo 18k złoto. w przypadku zamiany V.H.P. na 18k złotego longinesa elegant, taka kolekcja imo zapewniałaby zegarek na praktycznie każdą okazję i do praktycznie (prawie) każdego stroju.

Ja bym po prostu dodał czwarty. VHP to typowy Grab&Go, który w kompletnej kolekcji powinien się znaleźć. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, blue7 napisał(-a):

 

gdyby jednak zadanie polegało na stworzeniu kompletnej 3-zegarkowej kolekcji longinesa, to w takim przypadku sugerowałbym rozważenie zamiany widocznego na powyższym zdjęciu longinesa na pasku (V.H.P.) na również na pasku, oczywiście skórzanym,  longinesa z kolekcji elegant i tu do wyboru stal albo 18k złoto. w przypadku zamiany V.H.P. na 18k złotego longinesa elegant, taka kolekcja imo zapewniałaby zegarek na praktycznie każdą okazję i do praktycznie (prawie) każdego stroju.

 

5 godzin temu, rafi napisał(-a):

Ja bym po prostu dodał czwarty. VHP to typowy Grab&Go, który w kompletnej kolekcji powinien się znaleźć. 

 

Na razie nie planuję zamian, ani dodawania czegokolwiek. Jako eleganta mam z innej stajni Nomosa Tangente 😉

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, machlo napisał(-a):

Można powiedzieć że kompletne pudełko. ;)

0d2db9b8f2551cb01d82451b9e99c080.png

Fajne pudło. Mógłbym takie mieć. 
Nie wiem tylko, po co Ci dwa takie same zegarki 😉

Jeśli się zaprzyjaźnisz z JLC, to na Twoim miejscu zapolowałbym kiedyś na MUT. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, machlo napisał(-a):

Można powiedzieć że kompletne pudełko. ;)

0d2db9b8f2551cb01d82451b9e99c080.png

Moim zdaniem imponujące pudełko, piękne zegarki. Życzę Ci aby przez długie lata dawały Ci radość z ich używania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, lysolek007 napisał(-a):

Dwanaście lat na forum, przerobiłem różne zegarki, od kwarcowych po automatyczne, i chyba w końcu nadszedł czas, aby zacząć się nimi cieszyć, a nie gonić za kolejną dawką zegarkowej dopaminy – a wiadomo, pokus jest sporo. Czas zweryfikuje, co z tego wyjdzie. Poza tym jestem zadowolony z tego, co mam. Kiedyś marzyłem o pomarańczowej Doxie, a z czasem nie wiadomo skąd taka gromadka się zebrała. Dziś udało się zrobić foto wszystkim zegarkom, co rzadko się zdarza.

 

IMG_20260416_180448-01.thumb.jpg.f6f6677c846fcfc399b17c55ffbdf864.jpg

 

 

IMG_20260416_182652-01.jpeg

 

Żółta Doxa  ? 🤨

 

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/47472-klub-miłośników-zegarków-doxa/?do=findComment&comment=3528657

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, Marak napisał(-a):

Spidi przyszedł na jej miejsce ;] 


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 16.04.2026 o 18:39, lysolek007 napisał(-a):

(...)Dziś udało się zrobić foto wszystkim zegarkom, co rzadko się zdarza.

Fotka się nie wyświetla. 

W dniu 16.04.2026 o 18:39, lysolek007 napisał(-a):

 Poza tym jestem zadowolony z tego, co mam. 

Nawet bez fotki kojarzymy co masz, świetne sztuki. W tym niektóre wyjątkowe, jak limitki Doxy, czy Tissotów... Niech cieszą zawsze!


Małżeństwo i zegarki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, grzeda napisał(-a):

Trochę G

FB_IMG_1711974204918.jpg

Ale przyznasz, że trochę Cię poniosło :P


quartz bandit

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Funky_Koval napisał(-a):

Ale przyznasz, że trochę Cię poniosło :P

Troszkę tak, a i tak chodziłem w trzech 😛 teraz  już uszczuplona kolekcja 

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, grzeda napisał(-a):

Trochę G

FB_IMG_1711974204918.jpg

Złap je wszystkie :P

 

Choć przyznam, że ciekawe podejście do tematu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)
W dniu 16.04.2026 o 12:47, machlo napisał(-a):

Można powiedzieć że kompletne pudełko. ;)

żadne pudełko nie jest kompletne bez G-shock'a 😉 

Edited by gszydlowsky

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, gszydlowsky napisał(-a):

żadne pudełko nie jest kompletne bez G-shock'a 😉 

Gshock jest, leży obok pudełka. ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraz, machlo napisał(-a):

Gshock jest, leży obok pudełka. ;) 

tak pomyślałem później, sam swojego trzymam gdzieś po kątach 😅

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Heavyweight2712 napisał(-a):

Kolekcja robi się już coraz mocniejsza emoji123.png a w niej najwyższej klasy A.Lange & Söhne, elegancki i skomplikowany chronograf od Breitlinga oraz kultowy, wytrzymały zegarek nurkowy Omega Seamaster Pro 300.

7ba4b9aaf73566f0cebf0dd944551d70.jpg14571bd3f8d73be5ec44a44a709c13a9.jpgd9a64fd283a84c544abbd16d28c82af5.jpg

Wysłane z mojego SM-S938B przy użyciu Tapatalka
 

Myślę, że z czasem idealnym uzupełnieniem tej kolekcji będzie zegarek z funkcją GMT, wprowadzi to nowy styl oraz dodatkową komplikacje i tutaj stawiam na Tudor Black Bay GMT 41mm z białą tarczą.2ecfdd82a3b4b3b1507127fc04634f9b.jpg

Wysłane z mojego SM-S938B przy użyciu Tapatalka
 

Moth*f*cker! Nie ma tu słabych zawodników, gratulacje :)


quartz bandit

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 11.05.2026 o 08:24, grzeda napisał(-a):

Trochę G

FB_IMG_1711974204918.jpg

👍👍👍😲😲😲

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Artur74 napisał(-a):

Aktualizacja 🤘 

20260531_155258.jpg

 

Super zbiór, gratuluję. Jeszcze kilka miejsc w pudełku zostało :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, christ0ff napisał(-a):

 

Super zbiór, gratuluję. Jeszcze kilka miejsc w pudełku zostało :)

Kilka zostało to fakt, na szczęście puściło trochę to szaleństwo z szukaniem ciągle czegoś nowego 🙂 

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 31.05.2026 o 16:02, Artur74 napisał(-a):

Aktualizacja 🤘 

Gratulacje. Z Twoim nadgarstkiem spokojnie dasz radę wolne miejsca zapełnić, Oris ma jeszcze kilka całkiem ciekawych modeli w ofercie.

13 godzin temu, Artur74 napisał(-a):

Kilka zostało to fakt, na szczęście puściło trochę to szaleństwo z szukaniem ciągle czegoś nowego 🙂 

Nastąpiło złagodzenie objawów choroby przewlekłej. Ale remisja nie oznacza wyleczenia. Generalnie życzymy zdrowia... i udanych zakupów, gdy nadejdzie ich czas 😎


Małżeństwo i zegarki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.