blue7 87 #5176 Posted April 8 6 godzin temu, Mirosuaw napisał(-a): Część kolekcji, ta na literę L. Gdyby dołożyć jeszcze jakiegoś eleganta, byłaby to kolekcja kompletna. gdyby jednak zadanie polegało na stworzeniu kompletnej 3-zegarkowej kolekcji longinesa, to w takim przypadku sugerowałbym rozważenie zamiany widocznego na powyższym zdjęciu longinesa na pasku (V.H.P.) na również na pasku, oczywiście skórzanym, longinesa z kolekcji elegant i tu do wyboru stal albo 18k złoto. w przypadku zamiany V.H.P. na 18k złotego longinesa elegant, taka kolekcja imo zapewniałaby zegarek na praktycznie każdą okazję i do praktycznie (prawie) każdego stroju. 1 Share this post Link to post Share on other sites
rafi 16631 #5177 Posted April 8 1 godzinę temu, blue7 napisał(-a): gdyby jednak zadanie polegało na stworzeniu kompletnej 3-zegarkowej kolekcji longinesa, to w takim przypadku sugerowałbym rozważenie zamiany widocznego na powyższym zdjęciu longinesa na pasku (V.H.P.) na również na pasku, oczywiście skórzanym, longinesa z kolekcji elegant i tu do wyboru stal albo 18k złoto. w przypadku zamiany V.H.P. na 18k złotego longinesa elegant, taka kolekcja imo zapewniałaby zegarek na praktycznie każdą okazję i do praktycznie (prawie) każdego stroju. Ja bym po prostu dodał czwarty. VHP to typowy Grab&Go, który w kompletnej kolekcji powinien się znaleźć. 1 Share this post Link to post Share on other sites
Mirosuaw 38579 #5178 Posted April 9 7 godzin temu, blue7 napisał(-a): gdyby jednak zadanie polegało na stworzeniu kompletnej 3-zegarkowej kolekcji longinesa, to w takim przypadku sugerowałbym rozważenie zamiany widocznego na powyższym zdjęciu longinesa na pasku (V.H.P.) na również na pasku, oczywiście skórzanym, longinesa z kolekcji elegant i tu do wyboru stal albo 18k złoto. w przypadku zamiany V.H.P. na 18k złotego longinesa elegant, taka kolekcja imo zapewniałaby zegarek na praktycznie każdą okazję i do praktycznie (prawie) każdego stroju. 5 godzin temu, rafi napisał(-a): Ja bym po prostu dodał czwarty. VHP to typowy Grab&Go, który w kompletnej kolekcji powinien się znaleźć. Na razie nie planuję zamian, ani dodawania czegokolwiek. Jako eleganta mam z innej stajni Nomosa Tangente 😉 2 Share this post Link to post Share on other sites
machlo 8921 #5179 Posted April 16 Można powiedzieć że kompletne pudełko. 26 Share this post Link to post Share on other sites
rafi 16631 #5180 Posted April 16 5 minut temu, machlo napisał(-a): Można powiedzieć że kompletne pudełko. Fajne pudło. Mógłbym takie mieć. Nie wiem tylko, po co Ci dwa takie same zegarki 😉 Jeśli się zaprzyjaźnisz z JLC, to na Twoim miejscu zapolowałbym kiedyś na MUT. 0 Share this post Link to post Share on other sites
nav 14785 #5181 Posted April 16 4 godziny temu, machlo napisał(-a): Można powiedzieć że kompletne pudełko. Moim zdaniem imponujące pudełko, piękne zegarki. Życzę Ci aby przez długie lata dawały Ci radość z ich używania. 3 Share this post Link to post Share on other sites
lysolek007 49666 #5182 Posted April 16 (edited) Dwanaście lat na forum, przerobiłem różne zegarki, od kwarcowych po automatyczne, i chyba w końcu nadszedł czas, aby zacząć się nimi cieszyć, a nie gonić za kolejną dawką zegarkowej dopaminy – a wiadomo, pokus jest sporo. Czas zweryfikuje, co z tego wyjdzie. Poza tym jestem zadowolony z tego, co mam. Kiedyś marzyłem o pomarańczowej Doxie, a z czasem nie wiadomo skąd taka gromadka się zebrała. Dziś udało się zrobić foto wszystkim zegarkom, co rzadko się zdarza. Edited April 22 by lysolek007 20 👉📸 All Rights Reserved® Diver's⌚holic Share this post Link to post Share on other sites
Marak 9861 #5183 Posted April 16 3 godziny temu, lysolek007 napisał(-a): Dwanaście lat na forum, przerobiłem różne zegarki, od kwarcowych po automatyczne, i chyba w końcu nadszedł czas, aby zacząć się nimi cieszyć, a nie gonić za kolejną dawką zegarkowej dopaminy – a wiadomo, pokus jest sporo. Czas zweryfikuje, co z tego wyjdzie. Poza tym jestem zadowolony z tego, co mam. Kiedyś marzyłem o pomarańczowej Doxie, a z czasem nie wiadomo skąd taka gromadka się zebrała. Dziś udało się zrobić foto wszystkim zegarkom, co rzadko się zdarza. Żółta Doxa ? 🤨 https://zegarkiclub.pl/forum/topic/47472-klub-miłośników-zegarków-doxa/?do=findComment&comment=3528657 0 Share this post Link to post Share on other sites
lysolek007 49666 #5184 Posted April 17 15 godzin temu, Marak napisał(-a): Żółta Doxa ? 🤨 https://zegarkiclub.pl/forum/topic/47472-klub-miłośników-zegarków-doxa/?do=findComment&comment=3528657 Spidi przyszedł na jej miejsce ;] 0 👉📸 All Rights Reserved® Diver's⌚holic Share this post Link to post Share on other sites
AK&AK 53441 #5185 Posted April 22 W dniu 16.04.2026 o 18:39, lysolek007 napisał(-a): (...)Dziś udało się zrobić foto wszystkim zegarkom, co rzadko się zdarza. Fotka się nie wyświetla. W dniu 16.04.2026 o 18:39, lysolek007 napisał(-a): Poza tym jestem zadowolony z tego, co mam. Nawet bez fotki kojarzymy co masz, świetne sztuki. W tym niektóre wyjątkowe, jak limitki Doxy, czy Tissotów... Niech cieszą zawsze! 1 Małżeństwo i zegarki. Share this post Link to post Share on other sites
Funky_Koval 24793 #5187 Posted May 11 2 godziny temu, grzeda napisał(-a): Trochę G Ale przyznasz, że trochę Cię poniosło 0 quartz bandit Share this post Link to post Share on other sites
grzeda 74 #5188 Posted May 11 1 minutę temu, Funky_Koval napisał(-a): Ale przyznasz, że trochę Cię poniosło Troszkę tak, a i tak chodziłem w trzech 😛 teraz już uszczuplona kolekcja 1 Share this post Link to post Share on other sites
christ0ff 3159 #5189 Posted May 12 22 godziny temu, grzeda napisał(-a): Trochę G Złap je wszystkie Choć przyznam, że ciekawe podejście do tematu 0 Share this post Link to post Share on other sites
Aramorco 551 #5190 Posted May 14 Aktualizacja paska na zielony crazy horse - teraz wygląda to lepiej koło brązowego paska na dole... Dopracowuje szczegóły kolekcji 16 Share this post Link to post Share on other sites
Heavyweight2712 8168 #5191 Posted May 22 Kolekcja robi się już coraz mocniejsza a w niej najwyższej klasy A.Lange & Söhne, elegancki i skomplikowany chronograf od Breitlinga oraz kultowy, wytrzymały zegarek nurkowy Omega Seamaster Pro 300.Wysłane z mojego SM-S938B przy użyciu TapatalkaMyślę, że z czasem idealnym uzupełnieniem tej kolekcji będzie zegarek z funkcją GMT, wprowadzi to nowy styl oraz dodatkową komplikacje i tutaj stawiam na Tudor Black Bay GMT 41mm z białą tarczą.Wysłane z mojego SM-S938B przy użyciu Tapatalka 16 Share this post Link to post Share on other sites
gszydlowsky 16472 #5192 Posted May 22 (edited) W dniu 16.04.2026 o 12:47, machlo napisał(-a): Można powiedzieć że kompletne pudełko. żadne pudełko nie jest kompletne bez G-shock'a 😉 Edited May 22 by gszydlowsky 4 Share this post Link to post Share on other sites
machlo 8921 #5193 Posted May 22 1 godzinę temu, gszydlowsky napisał(-a): żadne pudełko nie jest kompletne bez G-shock'a 😉 Gshock jest, leży obok pudełka. 3 Share this post Link to post Share on other sites
gszydlowsky 16472 #5194 Posted May 22 Teraz, machlo napisał(-a): Gshock jest, leży obok pudełka. tak pomyślałem później, sam swojego trzymam gdzieś po kątach 😅 0 Share this post Link to post Share on other sites
Funky_Koval 24793 #5195 Posted May 22 3 godziny temu, Heavyweight2712 napisał(-a): Kolekcja robi się już coraz mocniejsza a w niej najwyższej klasy A.Lange & Söhne, elegancki i skomplikowany chronograf od Breitlinga oraz kultowy, wytrzymały zegarek nurkowy Omega Seamaster Pro 300. Wysłane z mojego SM-S938B przy użyciu Tapatalka Myślę, że z czasem idealnym uzupełnieniem tej kolekcji będzie zegarek z funkcją GMT, wprowadzi to nowy styl oraz dodatkową komplikacje i tutaj stawiam na Tudor Black Bay GMT 41mm z białą tarczą. Wysłane z mojego SM-S938B przy użyciu Tapatalka Moth*f*cker! Nie ma tu słabych zawodników, gratulacje 1 quartz bandit Share this post Link to post Share on other sites
TomcioMiki 76716 #5196 Posted May 22 W dniu 11.05.2026 o 08:24, grzeda napisał(-a): Trochę G 👍👍👍😲😲😲 0 Share this post Link to post Share on other sites
Artur74 66802 #5197 Posted May 31 Aktualizacja 🤘 28 Share this post Link to post Share on other sites
christ0ff 3159 #5198 Posted May 31 6 godzin temu, Artur74 napisał(-a): Aktualizacja 🤘 Super zbiór, gratuluję. Jeszcze kilka miejsc w pudełku zostało 2 Share this post Link to post Share on other sites
Artur74 66802 #5199 Posted June 1 6 godzin temu, christ0ff napisał(-a): Super zbiór, gratuluję. Jeszcze kilka miejsc w pudełku zostało Kilka zostało to fakt, na szczęście puściło trochę to szaleństwo z szukaniem ciągle czegoś nowego 🙂 3 Share this post Link to post Share on other sites
AK&AK 53441 #5200 Posted June 1 W dniu 31.05.2026 o 16:02, Artur74 napisał(-a): Aktualizacja 🤘 Gratulacje. Z Twoim nadgarstkiem spokojnie dasz radę wolne miejsca zapełnić, Oris ma jeszcze kilka całkiem ciekawych modeli w ofercie. 13 godzin temu, Artur74 napisał(-a): Kilka zostało to fakt, na szczęście puściło trochę to szaleństwo z szukaniem ciągle czegoś nowego 🙂 Nastąpiło złagodzenie objawów choroby przewlekłej. Ale remisja nie oznacza wyleczenia. Generalnie życzymy zdrowia... i udanych zakupów, gdy nadejdzie ich czas 😎 1 Małżeństwo i zegarki. Share this post Link to post Share on other sites