Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat na to nie zwróciłem uwagi... razi mnie natomiast trochę brak spójności w stylach napisów na tarczy. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie  cudo dziś nabyłem.

post-42040-0-12214000-1557039535_thumb.jpeg

post-42040-0-68056300-1557039606_thumb.jpeg

post-42040-0-72205200-1557039667_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo wcale czytelnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch tygodniach dotarł zegarek. Pięknie się prezentuje. Przy okazji dla żony również kupiłem prezent.

 

Ps jescze nie wiem jak datę zmieniać inaczej niż kręcąc o 24h. Ale w pracy odebrałem i nie było czasu na zmiany.

 

Miał iść na NATO ale ta bransoleta jest świetna i zostanie chyba na niej.c74bf0468eec7a3ea037e1f0c272ac8f.jpgbd6be0acf885796ba564b13da9899c89.jpg212639eb2fbb71afb824921416542335.jpg

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka musi być wyciągnięta w mniejszym stopniu niż przy regulacji godziny i minut. Czasami jest to trudno wyczuwalne. Raczej należy kręcić od siebie wtedy data powinna się zmieniać (rosnąco). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka musi być wyciągnięta w mniejszym stopniu niż przy regulacji godziny i minut. Czasami jest to trudno wyczuwalne. Raczej należy kręcić od siebie wtedy data powinna się zmieniać (rosnąco).

Masz rację działa.

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację działa.

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Cieszę się, że pomogłem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę. Orient Ray dorobił się homara. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę. Orient Ray dorobił się homara. :D

 

Jak już, to raczej oba są homarami rolexa. ;)


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po dwóch tygodniach dotarł zegarek. Pięknie się prezentuje.

Na Ali jest co najmniej kilka chinskich marek oferujacych "nurki"

Czemu wybrałeś Pagani?


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a wszystkie 3 są homarami Blancpaina, wszystkie 4 homarami pierwszego zegarka na rękę, a każdy z nich - homarem zegara słonecznego. Błagam, tylko nie ta absurdalna dyskusja. Weźmy pierwsze z brzegu zdjęcia Suba oraz Raya i sprawdźmy, do którego ten Pagani jest bardziej podobny już na pierwszy rzut oka (indeksy, wskazówki, bezel, kształt koperty, frezowanie koronki). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten Pagani to "z twarzy jest podobny do nikogo". Po prostu "nurek", bez żadnych wielkich nawiązań. Jak bliżej się przyjrzeć, to jest to składak z kilku modeli PD, kopertę ma taką samą jak PD-1617, a według znawców PD-1617 jest homarem Aquarecera. 


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a wszystkie 3 są homarami Blancpaina, wszystkie 4 homarami pierwszego zegarka na rękę, a każdy z nich - homarem zegara słonecznego. Błagam, tylko nie ta absurdalna dyskusja. Weźmy pierwsze z brzegu zdjęcia Suba oraz Raya i sprawdźmy, do którego ten Pagani jest bardziej podobny już na pierwszy rzut oka (indeksy, wskazówki, bezel, kształt koperty, frezowanie koronki). :)

 

No właśnie. Absurd to właściwe słowo.  :D  Takie doszukiwanie się w chińczykach pierwowzorów powinno mieć jakąś nazwę, jak jednostka chorobowa.  :P

Akurat ten Pagani to "z twarzy jest podobny do nikogo". Po prostu "nurek", bez żadnych wielkich nawiązań. Jak bliżej się przyjrzeć, to jest to składak z kilku modeli PD, kopertę ma taką samą jak PD-1617, a według znawców PD-1617 jest homarem Aquarecera. 

 

Zgadza się, jest jakieś ogólne podobieństwo do suba, coś czego się można doszukać w 6/10 diverach. Ale żeby akurat do Raya... no nie powiedziałbym. Inne indeksy, inne wskazówki, inne okno daty, inna koperta i garda.  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tośmy sobie pogadali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sollen, Rider, Binger, Rodina. To coś z Twojego linka nijak się ma do bauhausu.  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sollen, Rider, Binger, Rodina. To coś z Twojego linka nijak się ma do bauhausu.  

No ta wersja z diamencikami to faktycznie raczej nie, ale zdjęcia poniżej pokazują już bardziej bauhausowe,

 

Właściwie każda z chińskich marek ma coś takiego:

http://tinyw.in/KIPM

http://tinyw.in/xy4h

http://tinyw.in/zzrh

http://tinyw.in/opUS


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten loreo faktycznie ma szafir? Czy to raczej takie chińskie pisanie ;)

Za te pieniądze może już mieć, ale sprzedawca raz pisze hardlex, raz crystal, raz sapphire. Przyjmij tą gorszą wersję :-)


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta wersja z diamencikami to faktycznie raczej nie, ale zdjęcia poniżej pokazują już bardziej bauhausowe,

 

Właściwie każda z chińskich marek ma coś takiego:

http://tinyw.in/KIPM

http://tinyw.in/xy4h

http://tinyw.in/zzrh

http://tinyw.in/opUS

 

Gdybym miał kupić taki zegar, to zainteresowałbym się Bingerem.

 

post-76033-0-67363500-1512586631_thumb.j

 

50e0160b8a349a06946855e1b051972057c4f77d

 

Choćby z uwagi na tykające tam Seiko NH35. Wykonanie bez zarzutu, bransoleta podobno przyjemna. Tym kwarcykom czy ST z pusherami nie wróżę długiego żywota.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze może już mieć, ale sprzedawca raz pisze hardlex, raz crystal, raz sapphire. Przyjmij tą gorszą wersję :-)

Bo mają pewnie różne wersje. Te z bazową ceną (przed rabatem) 503.80 zł mają w opisie szafir, te z ceną 453 zł - hardlex

G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mają pewnie różne wersje. Te z bazową ceną (przed rabatem) 503.80 zł mają w opisie szafir, te z ceną 453 zł - hardlex

To prawdopodobne. Widziałem w jednym ze sklepów w necie dwie wersje Seagulla, zwykłą z plastikowym "szkiełkiem" i  wersję z szafirem za dopłatą 31 USD do podstawowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ali jest co najmniej kilka chinskich marek oferujacych "nurki"

Czemu wybrałeś Pagani?

Bo mi się podobał. I tyle

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Akurat ten Pagani to "z twarzy jest podobny do nikogo". Po prostu "nurek", bez żadnych wielkich nawiązań. Jak bliżej się przyjrzeć, to jest to składak z kilku modeli PD, kopertę ma taką samą jak PD-1617, a według znawców PD-1617 jest homarem Aquarecera.

Czy tak do nikogo to nie wiem.ale sporo jest granatowych nurków na rynku8e49f7f2f75d7cd24f1f6942e9e4dff2.jpg

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.