Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za info grafikę. Użytkowałem swojego czasu budżetowy rotomat Conrad na dwa zegarki, ale to był sprzęt jednorazowy. Obecnie przy dwóch automatach, choć trzeci w drodze, nie planuje szybko zakupu krecioly😀

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zrobiło się już 5 sztuk automatów, a nakręcać ręcznie ich nie chciałem, więc się przemogłem i zakupiłem. Teraz za to coraz bardziej mnie ciągnie do nakręcanych zegarków . Z nowymi automatami na razie przerwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarł zegarek utrzymany w tonacji pasówek z kieszonek. Dokładność wykonania bardzo dobra. Mechanizm nakręcany. Uszyłem sobie do niego tylko pasek bo oryginał to .....

IMG_20200811_210254.jpg

IMG_20200811_210328.jpg

IMG_20200811_210350.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.08.2020 o 21:09, krywoj75 napisał:

Do mnie dotarł zegarek utrzymany w tonacji pasówek z kieszonek. Dokładność wykonania bardzo dobra. Mechanizm nakręcany. Uszyłem sobie do niego tylko pasek bo oryginał to .....

 

 

 

Ładnie wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krywoj75, rzucisz jakimś linkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Szkoda, że takie wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dotarł, wersja z "mewką" i fakturą na subtarczach, jestem pod wrażeniem:

IMG_20200812_222649.thumb.jpg.2509d74e3932a03131630098560f7e4f.jpg

 

Edytowane przez radekzaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się wahałem, ale za tę kasę moim zdaniem warto. Ładny, dobrze leży, bez tysiąca napisów. Oby pochodził 😂

A3A022B7-45C6-4088-B32E-995AE6D5CCAA.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się nosi kogut😀. Jak ogólne wrażenia odnośnie jakości? Mechanizm to mechaquartz vk63? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, vk63. Fajnie działa sekundnik, wygląda jak mechanik. Minimalnie nie wraca na 1200, jakieś pół sekundy, nie wiem czy to się da kalibrować. 

Co do koperty nie ma się do czego przyczepić. 

Rozmiar w sam raz na moje 17/18cm. 

Zwyczajnie ładny zegar :)

Tak, vk63. Fajnie działa sekundnik, wygląda jak mechanik. Minimalnie nie wraca na 1200, jakieś pół sekundy, nie wiem czy to się da kalibrować. 

Co do koperty nie ma się do czego przyczepić. 

Rozmiar w sam raz na moje 17/18cm. 

Zwyczajnie ładny zegar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda, choć nie mogę się przekonać do tego konkretnego wzoru pusherow od chrono. Może gdyby były subtelniejsze lub zakręcane jak w paganim. W każdym razie niech się dobrze nosi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem że sprawdzę jak na żywo prezentuje się ten pagani i jestem pozytywnie zaskoczony, całkiem nieźle zrobiony zegarek jak na 250zl. Bransoletę od razu wywaliłem bo nie przepadam.e2502a386e1cdf246d0d04f81f8322bc.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym poganinie zmieniłbym wskazówki na czarne i mógłby nawet być... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też niedawno z ciekawości kupiłem czarną wersję i też byłem zaskoczony, że za trochę ponad 200 PLN można dostać całkiem sensownie zrobiony zegarek z prawidłowo działającym chronografem na mechaniźmie Seiko. I to jeszcze na bransolecie z wkręcanymi pinami. Nie powiem, że doskonałej, bo musiałem przy niej trochę pilnikiem popracować, ale jednak.

Fakt, że R&D nie kosztowało ich wiele, bo design "pożyczony" od Rolexa, ale same materiały, robocizna i wysyłka nie są przecież darmowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem i kupiłem, za 34 zł to zbrodnia:

 

c3fe1d97200c6a40med.png

Edytowane przez yacajackowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Też se wziąłem, po utopieniu casio nie mam zegarka do skatowania, który dałoby się włożyć do wody 😜


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem ciekaw jak z wodoszczelnością, czy nada się do ciorania na basenie i nad jeziorem ewentualnie. Niby WR100 ale czy jest jakiś domowy sposób żeby to sprawdzić a nie popsuć? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym czy opis dot. parametrów odpowiada rzeczywistości, jeśli tak to wygląda to lepiej niż dobrze w tych pieniądzach. Człowiek to istota ciekawska więc też se kliknąłem

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu kiedyś kupił tego Sharka, najlepsze że wersja z szarą tarcza za grubo ponad 100 PLNow

 

54d0a0de0dccb3f1med.png

Edytowane przez yacajackowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 zeta mogę zaryzykować. Bo jak utopię kolejną stówę, to będę niezadowolony ;D


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotrą nasze militarne rekiny to zaczniemy spamować wątek fotami😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie można założyć klub miłośników rekinów - zważywszy że jest nas 3 lub 4 bedzie można wklejać zdjęcia prawdziwych rekinów żeby temat nie umarł 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.