Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek, puste pudełko Ci przysłali???

Nie. Wszystko w porządku. Tylko później z pracy wróciłem, zaczęło już się ściemniać więc z przyzwoitych fotek nici. I tak sobie żartowałem. Pomyślałem, że rano fotki zrobię.

Mogę teraz coś w kuchni pstryknać komórką ale to nie odda fajności zegarka. Ale jak mus...

Tak na szybko.

Pierwsze wrażenia bardzo na plus. Zaskoczony trochę jestem rozmiarem. Wygląda na mniejszy niz nominalnie (pewnie przez cienki bezel) ale podoba mi się to.

Odcień niebieskiego bardzo przyjemny. Vintage'owy ale jak dobrze padnie światło to nabiera sporo życia.

Metalowe wskazówki robią swoją robotę. Nawet teraz w pół-mroku na balkonie. Niestety nie mogę powiedzieć żeby luma ostro dawała po oczach. Jutro zrobię drugi test.

Cieniutki jest! I fajnie leży na nadgarstku.

Bardzo przyjemnie nakręca się i ustawia czas. Żadnych niepokojących luzie w koronce.

Pierwsze wrażenie pozytywne.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jedna fota, a jutro edycja na lepszą :D

Za chwilkę.

 

Pranie musiałem rozwiesić. I w dobrego światła poszukać. Znalazłem w łazience.

 

Na żywo ciut lepiej się prezentuje.

I proszę się nie sugerować rozmiarami. Na zdjęciu, przez przybliżenie, zegarek wydaje się dużo większy na nadgarstku.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

za***isty jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

Zdecydowanie inaczej niż na zdjęciach, które do tej pory widziałem. Wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki to mocny punkt zegarka. O niebo lepsze niż w Seiko SPB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

Jest kosa! :) Gdyby miał datownik to dla mnie by był celem na przyszłość. I mimo, że jedno zdjęcie to jak do tej pory najlepsze jakie można znaleźć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Klops! Jeszcze przez Ciebie jednak ten zegarek kupię. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Wskazówki to mocny punkt zegarka. O niebo lepsze niż w Seiko SPB.

Tutaj prawie każde lepsze.

za***isty jest!

Kupuj marudo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro postaram się zrobić trochę zdjęć w naturalnym świetle. To będzie bardziej miarodajne.

Tymczasem jak tak sobie chodzę po mieszkaniu i testuję różne światła to muszę przyznać, że coraz bardziej mi się podoba ten niebieski.

Czasem jest mocno wyblakły, taki sprany vintage, a czasem głębią dorównuje ciemnemu bezelowi.

Wskazówki to atut bez dwóch zdań. Chętnie łapią światło przez co łatwo odczytać czas bo luma, póki co, lekko rozczarowuje. Zobaczymy jutro po dniu poza zamkniętym pudełkiem.

Ale gdy wskazówki nie błyszczą Trident nie wygląda gorzej. Może nawet bardziej oldschoolowo. Postaram się to uchwycić na fotkach.

 

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tts Kupuj. Tylko czarny. Żeby porównać. ;-)

 

Jeszcze bonus w innym, ostrzejszym i cieplejszym świetle. 3fc1d2ee138f8286fbebd2a0a6283ff1.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, napisz jeszcze jutro na spokojnie, jak byś porównał go do Tridenta jakościowo (wykonanie), bo stylistycznie to chyba widać po zdjęciach i Twoich i tych, które można znaleźć na forum CW. Ale każda kolejna fotka będzie mile widziana, szczególnie profil :)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Piotrze, napisz jeszcze jutro na spokojnie, jak byś porównał go do Tridenta jakościowo ... fotka będzie mile widziana, szczególnie profil :)

Oczywiście. :-)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, napisz jeszcze jutro na spokojnie, jak byś porównał go do Tridenta jakościowo (wykonanie), bo stylistycznie to chyba widać po zdjęciach i Twoich i tych, które można znaleźć na forum CW. Ale każda kolejna fotka będzie mile widziana, szczególnie profil :)

Galeria zapewne będzie więc pozostaje tylko prosić o porównanie jakościowe w stosunku do C60 no i informację o smaczkach, jeżeli takowe posiada. Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No vulcain to nie jest, ale jak pasek dostanie lepszy to i życia nabierze :)

 

Czekam również na kolejne foty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No vulcain to nie jest, ale jak pasek dostanie lepszy to i życia nabierze :)

 

Czekam również na kolejne foty :)

Zastanawiam się nad niebieską gumą (do niebieskiego oczywiście), a skórki już tam u mnie w pudle się znajdą ;) Oczami wyobraźni widzę go też na meszu Geckoty... Z dnia na dzień nakręcam się powoli :P  :D 


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad niebieską gumą (do niebieskiego oczywiście), a skórki już tam u mnie w pudle się znajdą ;) Oczami wyobraźni widzę go też na meszu Geckoty... Z dnia na dzień nakręcam się powoli :D

W ciągu dnia postaram się eszcze coś napisać i wstawić. Tak jak obiecałem.

No Vulcain to nie jest ale też nie można tych dwóch zegarków porównywać. Oba pachną latami 60tymi ale C65 charakteryzuje się skromnym designem. Tarcza w nim to tylko takie proste tlo dla wskazówek. Nie żeby była słaba. Jest fajnie wykonana i w klimacie jednak chyba nie jest jej zadaniem przykuwanie wzroku. Jak jest w Nauticalu wiemy.

 

Leszek, dzięki za pomysł. Sprawdzę te Gekotę.

 

Dołączony do C65 pasek jest bardzo mięciutki i wygodny. Jest też cienki. Pasuje do małej grubości zegarka. Dla mnie przyjemne orzeźwienie po PAMowych pasiorach. No i ma ten mechanizm ułatwiający zmianę.

 

Również myślałem o gumie. Żeby ten ,w końcu co by nie było, diver do wody mógł wskoczyć. ;-)

Orientujecie się może czy idzie zamówić niebieską, ktora jest sprzedawana w komplecie Vintage w wersji na gumie. Na stronie CW są do zamówienia kauczuki ale chyba nie są to te same. Nie mają prążków.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza kanapka w C65 to  ten ''smaczek'' , ktorego brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

każda kolejna fotka będzie mile widziana, szczególnie profil :)

Leszku, dla Ciebie.

 

Zegarek lekko odstaje od nadgarstka bo niepotrzebnie odgiąłem dłoń w dół. Na prostej ręce idealnie opłata się wokół nadgarstka. Przynajmniej mojego więc pewnie będę musiał powtórzyć fotkę.

b458dd9b07de54ecab9824707eebcbb0.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieknie się prezentuje. Jeszcze data na "6", logo na "12" i było by super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszku, dla Ciebie.

 

Zegarek lekko odstaje od nadgarstka bo niepotrzebnie odgiąłem dłoń w dół. Na prostej ręce idealnie opłata się wokół nadgarstka. Przynajmniej mojego więc pewnie będę musiał powtórzyć fotkę.

 

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Wielkie dzięki! O to chodziło, trochę w Tridentach mnie już nuży rozmiar nie zawsze pasujący do wszystkiego - nawet jeśli nurek ma być duży, to jak się ma kilka nurków, warto się zaopatrzyć w takiego, który będzie pasował też pod koszulę ;) Podobno "Variety is the spice of life" jak mawiają wyspiarze...

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytuj zdjęć

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie czego, zawsze można iść budżetowo i zaopatrzyć się w Wostoka. :D

 

Zdjęcie jednego z administratorów grupy "Czasoholicy" - polecam swoją drogą.

 

32459377_1973742619622525_46217178723249

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.