Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

okF5Teh.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Czy istnieją u ChW jeszcze kody rabatowe? Czy zakup już tylko w cenie "katalogowej" wchodzi w grę. Tak ze dwa lata już nie kupowałem u nich...

drugie pytanie, mam nadzieję, że niezmiennie przesyłki od nich nie obciążane są dodatkowym VAT-em po wjeździe do Polski i wystarczy którki email do agencji celnej, że koszty pokrywa ChW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kodów brak.

Na dniach powinna być styczniowa wyprzedaż, w większości na egzemplarze nearly new.

Koszty zakupu jest kosztem ostatecznym.

Na kilka dostaw, ani razu nie musiałem się kontaktować z agencją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszystko co bylo we w miare dobrej cenie juz sie rozeszło. Niektore modele z nearly new mialy ok 50% znizki.

Zostala reszta, gdzie na zegarki ze zwrotow (nearly new) jest ok 20% rabatu. Jezeli ktos akurat takiego modelu szukal, to w miare dobra okazja, chociaz bez szału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziwne, że jednak nie trzyma rezerwacji nawet na 5 minut jak już masz w koszyku…miałem w koszyku c65 cranwella za 547 na bransie i przy płatności mnie wywaliło…trochę bez sensu.

 

Poza tym mam pytanie, jak zegarek normalnie miał COSC a teraz piszą „no cosc” to znaczy że nie gwarantują dokładności czy o co w tym biega?

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Pawel.Sz napisał(-a):

Generalnie wszystko co bylo we w miare dobrej cenie juz sie rozeszło. Niektore modele z nearly new mialy ok 50% znizki.

Zostala reszta, gdzie na zegarki ze zwrotow (nearly new) jest ok 20% rabatu. Jezeli ktos akurat takiego modelu szukal, to w miare dobra okazja, chociaz bez szału.

Czy ja wiem czy bez szału. Dwa comoresory poszły w godzinę po 100 dolarów a ciemny niebieski na pasku był za 650. Taka jak moja 300 była za806 czyli koło 3,5k jak tylko zdjęte folie to niezły interes. 

 

A płaciliście w dolarach bo widzę, że jest trochę taniej niż w funtach ja płaciłem w funtach swego czasu?? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie trafiłem tego, czego chciałem choć zetknąłem dosłownie chwilę po starcie.

Przy dolarach dopiero na etapie finalizacji zakupu jakieś cudawianki się dzieją, w efekcie nadal w GBP wychodziło taniej.

Liczę, że w kolejnych dniach pojawia się dodatkowe sztuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, qbapiasek napisał(-a):

Dziwne, że jednak nie trzyma rezerwacji nawet na 5 minut jak już masz w koszyku…miałem w koszyku c65 cranwella za 547 na bransie i przy płatności mnie wywaliło…trochę bez sensu.

 

Poza tym mam pytanie, jak zegarek normalnie miał COSC a teraz piszą „no cosc” to znaczy że nie gwarantują dokładności czy o co w tym biega?

Może z tego względu ktoś go zwrócił i tak jak napisałeś mechanizm nie trzyma COSC 

Teraz, 83czarny napisał(-a):

Ja nie trafiłem tego, czego chciałem choć zetknąłem dosłownie chwilę po starcie.

Przy dolarach dopiero na etapie finalizacji zakupu jakieś cudawianki się dzieją, w efekcie nadal w GBP wychodziło taniej.

Liczę, że w kolejnych dniach pojawia się dodatkowe sztuki

Dzięki bo mnie coś kusi i tak widzę, że dolar trochę taniej a nigdy nie płaciłem dolarami pewnie region się nie zgadza i wywala. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Może z tego względu ktoś go zwrócił i tak jak napisałeś mechanizm nie trzyma COSC 

Opis sugeruje raczej, ze to Chronometr tylko bez dolaczanego certyfikaty COSC

"As a chronometer, it has a tolerance of -4/+6 seconds per day, though please be aware this particular model does not come with its COSC certificate."

32 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Czy ja wiem czy bez szału. Dwa comoresory poszły w godzinę po 100 dolarów a ciemny niebieski na pasku był za 650. Taka jak moja 300 była za 806 czyli koło 3,5k jak tylko zdjęte folie to niezły interes. 

Compressora za 100 dolarow to bym chetnie kupil drugiego ;) Chyba, ze chodziło o 1000 USD?

C60 Pro 300 faktycznie byl np niebieski za ok 3600 zł czyli tak z 1000 zł taniej (20%) niz cena oficjalna.

Natomiast to juz trzeba konkretnie ten model chciec, w danym kolorze i rozmiarze.

 

Bylo napewno kilka super ofert

C60 Pro 300 Atoll bialy na pasku za ~2600

C65 Super Compressor na pasku za ~2750

C65 Dune GMT na pasku, nie pamietam ceny dokladnie ok 2750

Edytowane przez Pawel.Sz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Łukasz_M napisał(-a):

Skusiłem się na C60 Trident Pro 600 za 640 funciakow.
 

Brałeś nearly?? I który rozmiar bo widzę, że niebieski 42 mm nowy jest za 680 funtów. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zwana "wyprzedaż" przewertowana... wygląda na to, że nadal nie ma godnego następcy dla mojego GADA.... ;)

20240103_203651_remastered.thumb.jpg.4e8ef8c5a3671abf9735e06942941897.jpg

 

Swoją drogą, czy macie sprawdzone źródło giętych teleskopów? 

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tts napisał(-a):

Tak zwana "wyprzedaż" przewertowana... wygląda na to, że nadal nie ma godnego następcy dla mojego GADA.... ;)

20240103_203651_remastered.thumb.jpg.4e8ef8c5a3671abf9735e06942941897.jpg

 

Swoją drogą, czy macie sprawdzone źródło giętych teleskopów? 

Z góry dziękuję

Kiedyś czytałem, że chłopaki gieli między łyżkami. To było jakoś w temacie paskowym.

 

A co do CW to prawda masz fajny egzemplarz 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minutes ago, kornel91 said:

Kiedyś czytałem, że chłopaki gieli między łyżkami. To było jakoś w temacie paskowym.

 

A co do CW to prawda masz fajny egzemplarz 😀

Dank! Nawet są narzędzia do tego... zakładam, że jak kupię solidne, to wystarczą mi dwa komplety na długi czas...

 

Dank! 8 rok leci, pierwszy serwis za nami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wybiera walutę USD, to cena jest podawana bez VAT, bo system zakłada, że wysyłka do USA albo do innego regionu poza UK i UE. Jak po wszystkim podasz adres w Polsce to znowu wskoczy VAT i cena się robi gorsza niż w GBP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C60 Pro 300 vs C60 Pro 600 (40mm) vs C60 Pro 600 GMT (40mm) - czy jest duza i odczuwalna roznica w wysokosci zegarka, szczegolnie miedzy zwyklym Pro 600 a Pro 600 GMT ?

Czy Pro 600 GMT nie traci proporcji przez wieksza wysokosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.