Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Bransoleta do C65 Trident Vintage z polerowanym środkiem czy cała szczotkowana? Co szanowni koledzy byście doradzili? :)

 

Do C65 wybrałbym szczotkowana jak koperta. 

 

W C60 jest z polerowanym  środkiem co pasuje do polerowanej koperty. Pierwsze wrażenie właśnie przy moim C60,że mogła być bransoleta szczotkowana, ale patrząc właśnie w parze z  kopertą, polerowany środek współgra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Przyjmiecie mnie do klubu z takim starociem? ;)

7750414_IMAG9475.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Same brzydkie zegarki tu pokazujecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same brzydkie zegarki tu pokazujecie ;)

Ech... a Ten swoje... ;) Macałeś już Tridenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, ta do C65 ma jeszcze rozszerzenie nurkowe?

Do C65 wybrałbym szczotkowana jak koperta.

Też po przespaniu się jestem pewien że musi być szczotkowana.

 

Nie wiem jak wygląda takie rozszerzenie nurkowe, mogę sprawdzić, ale bransoletki nie chce zbyt mocno odklejać gdyż:

 

Hi again

So sorry

Will send replacement out.

Attached return instructions.

Kind regards

 

:)

 

Także szczotkowane 20mm są :)

Edytowane przez dopeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też po przespaniu się jestem pewien że musi być szczotkowana.

 

Nie wiem jak wygląda takie rozszerzenie nurkowe, mogę sprawdzić, ale bransoletki nie chce zbyt mocno odklejać gdyż:

 

:)

 

Także szczotkowane 20mm są :)

O! Dobra wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam coś nowego... :P

Znowu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm... Ale to już ostatni zakup, naprawdę! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm... Ale to już ostatni zakup, naprawdę! :D

Tia... Do czasu kolejnego czyszczenia magazynu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wiesz na co poluję ;)  Ale to naprawdę za jakiś czas dopiero. Na razie spokój!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wiesz na co poluję ;)  Ale to naprawdę za jakiś czas dopiero. Na razie spokój!

Wiem. Pozostaje czekać na zdjęcia nowego nabytku...

 

A tymczasem...

 

post-52348-0-38243300-1490391073_thumb.jpg

 

post-52348-0-95978500-1490391073_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bransolecie bardzo fajnie wygląda! No i świetna koszula drwala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Pozostaje czekać na zdjęcia nowego nabytku...

 

A tymczasem...

 

attachicon.gif20170213_120548-1.jpg

 

attachicon.gif20170220_094954-1.jpg

Tomek mnie wywołał wcześniej do tablicy, ale ostatnio zarobiony trochę jestem i nie zaglądałem do tematu, sorry :( U Tomka fajnie widać, że środkowe polerowane ogniwa pasują do polerowanych uszu i ta wersja bransolety ma oczywiście sens przy C60. C65 (rozumiem, że wcześniej była mowa o Classicu?) ma uszy szczotkowane i kajdan polerowany już mniej pasuje, ale to znowu kwestia gustu. Ja wolę do każdej wersji całe szczotkowane kajdany, no chyba że to jakiś garniturowiec, który ma błyszczeć z daleka... Wiem, że można po prostu napisać albo zadzwonić do Wery albo kogoś z CW i poprosić, żeby wysłali wersję szczotkowaną, nawet jak na zdjęciu nie widać dobrze, która jest która. Do C60 na pewno są dwie.

Domowy sposób na szczotkowanie jest prosty, opisywałem wcześniej w temacie, ale na pewno lepiej kupić satynę na gotowo, niż modyfikować samemu. Łatwiej też potem odsprzedać taki kajdan, bez tłumaczenia, że się "zepsuło" oryginalny poler.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Leszku, jesteś pewien, że do C60 nadal mogę kupić satynowaną bransoletę?

 

W C65 ma to jakieś uzasadnienienie, choć coś mi się wydaje, że mogą to być stare zapasy. Tak czy siak dziwnie na stronie wyglądają zdjęcia i jeden produkt bez możliwości wyboru wersji. Chyba, że telefonicznie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu czytałem na forum CW, że wystarczy zamówić telefonicznie odpowiednią wersję do C60. Chyba że to była kwestia wyprzedaży zapasów ze starych modeli z poprzednim logo, ale wydaje mi się, że właśnie te nowe bransolety z nowym logo (był moment, że były w ogóle bez logo) na klamrze są też robione w dwóch wersjach. Na tym zdjęciu wygląda, jakby była cała satynowana:

post-66359-0-50764600-1490433413_thumb.png


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu czytałem na forum CW, że wystarczy zamówić telefonicznie odpowiednią wersję do C60. Chyba że to była kwestia wyprzedaży zapasów ze starych modeli z poprzednim logo, ale wydaje mi się, że właśnie te nowe bransolety z nowym logo (był moment, że były w ogóle bez logo) na klamrze są też robione w dwóch wersjach. Na tym zdjęciu wygląda, jakby była cała satynowana:

attachicon.gif22-stl-01-sxs-ma_fr.png

Pamiętam, że Was o to kiedyś pytałem ale wtedy na stronie do C60 były dwa modele. Teraz jest jeden, a po wdrożeniu nowej strony zdjęcia już całkiem są nieczytelne.

 

No i teraz kolejny zonk, bo do starego jednak wolałbym stare logo na bransolecie. Dobrze wiedzieć, że się tak da.

 

Co do C65, przekonaliście mnie, że wiekszy sens ma satynowana. Dziwi mnie tylko to, że skoro bransoleta pasuje do C65 i C60, i występuje w dwóch wersjach, to czemu na stronie tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum CW mnóstwo ludzi narzeka na oficjalną stronę, błędy, pośpiech w wystawianiu nowości bez dokładnego opisu technicznego, itd. Mogę napisać do Wery z pytaniem o kajdana do C60 i zobaczymy, czy mają jeszcze coś ze starym logo:-)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum CW mnóstwo ludzi narzeka na oficjalną stronę, błędy, pośpiech w wystawianiu nowości bez dokładnego opisu technicznego, itd. Mogę napisać do Wery z pytaniem o kajdana do C60 i zobaczymy, czy mają jeszcze coś ze starym logo:-)

Leszku, nie ma sensu. Raz że mam. Nie będę kupował na zaś. Znów zapasów narobię. Druga kwestia, to to że jednak szukam teraz wersji 38. W sumie do testów ale jak okaże się wygodny, bez żalu oddam swojego 43.

 

 

Chyba, że z ciekawości i celem poglębiania wiedzy... ;)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już napisałem - właśnie z ciekawości :)  Pewnie jutro odpiszą... Przeszukałem też forum CW i jakoś trudno znaleźć konkrety, raczej linki do aukcji na ebayu z całymi szczotkowanymi kajdanami. A pamiętam w ubiegłym roku, jak w jednym temacie toczyła się dyskusja o zamawianiu przez telefon właśnie wersji "all brushed"... Zawsze pozostanie domowa metoda dla tych, którzy wolą matowe powierzchnie :P


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Tymczasem...

 

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę, to Tajfun od wczoraj zrobił +- 0 sek na dobę.

Genialny zegarek!

7762242_IMAG9486.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.