Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny okaz... ciekawe czy będzie też ze zwykłym mechanizmem aby był bardziej dostępny cenowo..

Edytowane przez mirekne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. C65 nie występuje na bransolecie.

https://www.christopherward.co.uk/c65-trident-classic-vintage-edition-1

 

Chyba występuje. Wydaje mi się że wcześniej (przed masową wyprzedażą i zmianą logo) też widziałem.

 

W tzw. międzyczasie:

 

 

Bomba. Chyba ładniejszy niż c1 malvern. Ale to już daleko za moim horyzontem cenowym :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.christopherward.co.uk/c65-trident-classic-vintage-edition-1

 

Chyba występuje. Wydaje mi się że wcześniej (przed masową wyprzedażą i zmianą logo) też widziałem.

 

Masz dwie opcje: 

  • Sprawdzenie na forum ChW. Jest lista referencji bransolet sparowana z zegarkami,
  • Bezpośredni kontakt z obsługą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arek314, jak z dokładnością chodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oko +10 s dziennie, ale nie nosiłem go bez przerwy. Poza tym jeszcze się nie dotarł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcia! Mam wątpliwości czy wybrałem dobrą wersję przez nakładane indeksy na Twoim. U mnie płasko poza tarczkami chrono..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam i ja! :)

 

 

 

Najładniejsza wersja Typhoon'a!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Najładniejsza wersja Typhoon'a!

 

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

W końcu mam i ja! :)

Zgadzam się bardzo fajna wersja. Aż zaczynam żałować, że nie miałem czasu wziąć udziału w tym wyprzedażowym polowaniu.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Sa juz na eBay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się bardzo fajna wersja. Aż zaczynam żałować, że nie miałem czasu wziąć udziału w tym wyprzedażowym polowaniu.

 

 

Ja tam nie żałuję. Znów byłby dylemat, czy sprzedać i co sprzedać... ;) Wszystkiego nosić nie będę, a po zdjęciach wnoszę, że mógłby zostać. Jednego już takiego mam, co jak go wyciągam do zdjęć, szybko wraca do pudełka... do kolejnego przemyślenia sprawy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :) Wczoraj tylko na szybko rozpakowałem i zrobiłem kilka zdjęć. Na bliższe poznanie przyjdzie czas w kolejnych dniach. Z pierwszych obserwacji podoba mi się ceramiczna kopera, sam zegarek jest też bardzo zgrabny (chyba najmniejszy jaki miałem na 7750).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja tam nie żałuję. Znów byłby dylemat, czy sprzedać i co sprzedać... ;)

Racja. Każdy kij ma dwa końce.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meehoo, dotarło , gratulacje. Chrono 42 mm, nie za duży, nie za mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas noworocznej wyprzedaży kupiłem Tridenta C60 - czerwony bezel, czarna tarcza - zegarek generalnie super :) Przez pierwszy miesiąc nosiłem go codziennie, wtedy zyskiwał 2 sekundy na dobę, głównie w nocy. Zauważyłem też pewną prawidłowość polegającą na tym, że jeśli leżał nieużywany przez ponad 20 godzin, zaczynał zdecydowanie bardziej przyspieszać (7-8s w ciągu 12 kolejnych godzin).

 

Natomiast dwa tygodnie temu po raz pierwszy odłożyłem go na cały tydzień na półkę (tak na marginesie zatrzymał sie po 42 godzinach). W zeszłym tygodniu trafił znowu na rękę - nakręciłem go (40 obrotów), ustawiłem czas, i od tamtego czasu zegarek... traci okolo 7s dziennie, pomimo tego, że noszę go dokładnie tak samo jak przed zatrzymaniem. Pare dni temu nawet go dodatkowo dokręciłem, ale nic to nie zmieniło.

 

Mały update odnośnie powyższego, może się komuś przyda.

Po kolejnych dniach codziennego używania zegarek cały czas tracił około 6-7s na dobę. Postanowiłem znowu odłożyć go do zatrzymania, ponownie nakręciłem - nic to nie dało. Następnie próbowałem odkładać go na noc w różnych pozycjach, i też nie było zmian. Dopiero jak odłożyłem go szkłem do dołu, zegarek zaczął od razu przyspieszać (najpierw w nocy, w dzień dalej tracił 3-4s), natomiast po paru dniach wrócił do pierwotnych parametrów, tj. +2s na dobę (+2s w nocy, +0s w dzień). Aktualnie sytuacja wygląda tak, że teraz w nocy może leżeć w dowolnej pozycji, a i tak trzyma +2s na dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Trident leżąc w dowolnej pozycji, robi na dobę +15s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update odnośnie powyższego, może się komuś przyda.

 

Ten 'hack' zapewne ma związek z układającymi się smarami.

 

Mój Trident leżąc w dowolnej pozycji, robi na dobę +15s.

 

Dużo ale nadal w normie. Może wypróbujesz 'hack' Kolegi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ale nadal w normie. Może wypróbujesz 'hack' Kolegi?

Powtarzam te czynności.Nosze w dzień, odkładam na noc w różnych pozycjach, znów noszę kilka dni.Odloze do całkowitego zatrzymania i powtarzam. Zegarek na prawej ręce, przy prowadzeniu auta, zmianie biegów automatyczny naciąg działa co potwierdza rezerwa chodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy kolejne wyprzedaże u Krzyśka... sądząc po intensywnej promocji Tridenta z nowym logo w mediach społecznościowych, chyba ludziom nie przypadły do gustu ostatnie zmiany ;)

Edytowane przez meehoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta do C65 Trident Vintage z polerowanym środkiem czy cała szczotkowana? Co szanowni koledzy byście doradzili? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta do C65 Trident Vintage z polerowanym środkiem czy cała szczotkowana? Co szanowni koledzy byście doradzili? :)

 

Jest jeszcze dostępna taka cała szczotkowana? Wow! Gdzie? Na co dzień najlepsza szczotkowana. Polerowana nie jest zła. Przez polerkę wygląda jakbyś miał ją dwukolorową. Fajnie ale łapie ryski. Nie ma jednak zmartwienia, bo można ją  zeszczotkować.

 

Ciekawe kiedy kolejne wyprzedaże u Krzyśka... sądząc po intensywnej promocji Tridenta z nowym logo w mediach społecznościowych, chyba ludziom nie przypadły do gustu ostatnie zmiany ;)

 

Ciężko tak zmienić cały branding. Do tego kolejne projekty pewnie klepnięte no i magazyny pełne. Sądzę, że w obrębie tego logo będą lifting robić. Podrzucisz gdzie ludzie narzekają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jest jeszcze dostępna taka cała szczotkowana? Wow! Gdzie?

Kurcze no na stronie wygląda na szczotkowaną

https://www.christopherward.co.uk/c65-trident-classic-vintage-edition-1

 

Ta też, chyba że to złudzenie:

https://www.christopherward.co.uk/straps/bracelets/steel-bracelets-for-the-c65-trident-38mm

 

Mi przyszła już do domu ale z polerowanym środkiem. Kompletnie się takiej nie spodziewałem, pierwsze wrażenie niezbyt dobre. Nie mam jeszcze odpowiedzi czy mogą wymienić. Z resztą sam nie wiem czy zostawić taką czy nie. Stąd też badam opinie. Sama bransoleta to już u mnie odważny krok w przód ;) a taki połysk to jak na mnie niezła ekstrawagancji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no na stronie wygląda na szczotkowaną

https://www.christopherward.co.uk/c65-trident-classic-vintage-edition-1

 

Ta też, chyba że to złudzenie:

https://www.christopherward.co.uk/straps/bracelets/steel-bracelets-for-the-c65-trident-38mm

 

Mi przyszła już do domu ale z polerowanym środkiem. Kompletnie się takiej nie spodziewałem, pierwsze wrażenie niezbyt dobre. Nie mam jeszcze odpowiedzi czy mogą wymienić. Z resztą sam nie wiem czy zostawić taką czy nie. Stąd też badam opinie. Sama bransoleta to już u mnie odważny krok w przód ;) a taki połysk to jak na mnie niezła ekstrawagancji :)

 

Dobra. Znów mi się zapomniało, że mówimy o C65, nie C60. ;) Ten sam numer był w C60. Po zdjęciach wyglądała na szczotkowaną, a wysyłali już nową z wewnętrznymi ogniwami polerowanymi. Po zdjęciu faktycznie nie widać dobrze. Od strony wewnętrznej jest na pewno szczotkowana. W opisie nie ma informacji, że jest taka jak piszesz. Kiedyś niby pisali, że jest satynowana albo satynowano-polerowana.

 

Po mojemu masz nast. opcje jeżeli nie mają całej satynowanej:

  • Przyzwyczaić się lub ponosić, a jak nabierze rys, potraktować całość satyną. Leszek jest specem. Na swojej zrobił satynę, aż miło. Chętnie pomoże, jak znam życie.
  • Odesłać i polować na satynowaną. 

Jak mi przyszła polerowana, byłem sceptycznie nastawiony. Teraz po prostu noszę. Ja nabierze rys, potraktuję całość gąbką do garów i po temacie. ;)

 

Przy okazji, ta do C65 ma jeszcze rozszerzenie nurkowe?

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.