Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje Ci się:-) Na zywo nie są krzykliwe, na pasku jest to badziej beż niż żółty. Całość wygląda lepiej, niż oryginalny set.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo udane połączenie, daleko mu do bycia krzykliwym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Znowu same brzydkie zegarki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu same brzydkie zegarki ;)

Fakt ale dlatego, zeby nie robic konkurencji "Kombatom" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu same brzydkie zegarki ;)

A Glycine to mi się kojarzy z nazwą jakiegoś lekarstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych nowych zakupów, żadnych nowych zakupów, żadnych nowych zakupów.......

 

CWx2.jpgfree screenshot software


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

A Glycine to mi się kojarzy z nazwą jakiegoś lekarstwa

No nie. Co to wgl za firma? Oni zegarki robia? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś robili;-)

 

A  teraz:

7782800_IMAG9521.jpg

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych nowych zakupów, żadnych nowych zakupów, żadnych nowych zakupów.......

 

free screenshot software

Nie złapałem. Kupiłeś coś nowego? Przy okazji, miałem pytać o wersję "ślunską", ponieważ ost. Koledzy z forum ChW przypomnieli, że jest takowa "Polish Edition". Podobno jedna z ładniejszych. ;) No i mam wersję "ślunską".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Kiedyś robili;-)

 

Zakład o łychę, że w przeciągu 12 miesięcy kupisz coś z nowości ;)

Edytowane przez Spatz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakład o łychę, że w przeciągu 12 miesięcy kupisz coś z nowości ;)

O dwie. Stoi!

PS: Pod warunkiem, że nie będzie to jakaś limitka specjalnie dla nas, np. biały SST forumowy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Stoi. PYK :) Jakieś przecieki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wątku Glycine was wykopsali czy boicie się tam głosić prawdę objawioną, a może tęsknicie za forumowym trolem? ;)


Przy okazji, gdybyście zauważyli w necie  pudło na zegarki tego typu (może być na 4 zegarki), ale tańsze niż 110 GBP https://www.christopherward.co.uk/accessories/collectors-case/cc6t to dajcie cynk ;)

Te z Alledrogo są złe?

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Dobra tts już koniec. Za 12'mcy będę miał 2 łychy. Zapraszam do Łodzi to pokażesz jakiegoś tridenta. Napijemy się z ptrk.

 

A wracając do tematu. Cały czas męczy mnie ten krzysiek. Zegarki wyglądają naprawdę fajnie. Muszę pomacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się widzi, że wcześniej... ;) W końcu Piotrek, to koneser i fajnemu zegarkowi nie przepuści.

 

A i Krk można jakiś podstolik zmontować.

 

Tajfuna macałeś, a Trajdenta nie? Jak to się tak udało?

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Nie no od ChW nie macałem nic. Od niedawna wk***ia mnie, że w nazwie jest Christopher ale muszę w końcu coś sprawdzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no od ChW nie macałem nic. Od niedawna wk***ia mnie, że w nazwie jest Christopher ale muszę w końcu coś sprawdzić. 

Jest w Twojej okolicy zaczątek ładnej kolekcji ChW. Może temat pójść jak z Airmanami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

I chyba pójdzie, prędzej czy później :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie złapałem. Kupiłeś coś nowego? Przy okazji, miałem pytać o wersję "ślunską", ponieważ ost. Koledzy z forum ChW przypomnieli, że jest takowa "Polish Edition". Podobno jedna z ładniejszych. ;) No i mam wersję "ślunską".

Nie, bronię się przed tą pokusą, patrząc na to, co mam... Ale coraz słabiej mi idzie... Trident GMT w realizacji, jeszcze się przeciąga, bo trzeba zrobić serwisową poprawkę wskazówki GMT, ale potem będzie wolne miejsce w rotomacie...

Edyta: a ślunsko wersyjo to bydzie cuś podle tygo ;) :

post-66359-0-16834200-1490644992_thumb.jpg

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bronię się przed tą pokusą, patrząc na to, co mam... Ale coraz słabiej mi idzie... Trident GMT w realizacji, jeszcze się przeciąga, bo trzeba zrobić serwisową poprawkę wskazówki GMT, ale potem będzie wolne miejsce w rotomacie...

 

Uuu... a co się GMT stało?

 

Mi ost. Kol. Piotr uświadomił, że godzinowa idealnie nie wchodzi w indeksy. Sprawdziłem. Ma rację ale poprawiać nie będę.

 

Ciekawe co wybierzesz na kolejny cel. GMT Polish Edition? Na forum ChW są wariaci, którzy mają i Pro i Pro GMT, w wersji o nazwie nadanej przez Ciebie. Przyjęło się!

Edyta: a ślunsko wersyjo to bydzie cuś podle tygo ;) :

attachicon.gif6686191babaacd1637953d880c107fb7.jpg

Kurcze, to w takim razie oszukałem ludzi. Oby się nie przyjęło... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoi. PYK :) Jakieś przecieki? ;)

No i fajnie :)

 

Z wątku Glycine was wykopsali czy boicie się tam głosić prawdę objawioną, a może tęsknicie za forumowym trolem? ;)

 

:D Nie, ja przecież mam już dwa Krzysztofy( :lol: ), to Konrad tu przylazł i nudzi, bo zazdrości mi Tajfuna... :P

 

Dobra tts już koniec. Za 12'mcy będę miał 2 łychy. Zapraszam do Łodzi to pokażesz jakiegoś tridenta. Napijemy się z ptrk.

 

A wracając do tematu. Cały czas męczy mnie ten krzysiek. Zegarki wyglądają naprawdę fajnie. Muszę pomacać.

Nic nie będziesz miał... Zresztą, czy to ważne kto? Pewnie i tak razem rozpijemy :)

Nie no od ChW nie macałem nic. Od niedawna wk***ia mnie, że w nazwie jest Christopher ale muszę w końcu coś sprawdzić. 

Jest taki świetny aktor - Christopher Waltz. Pomyśl o nim i od razu poczujesz się lepiej ;)

 

No i żeby nie było - fotki moich dwóch Krzysiów:

7784442_IMAG9485.jpg

7784443_IMAG9476.jpg

 

Jak ktoś ma ochotę na Tridenta, bo odkąd mam Tajfuna to w ogóle poszedł w odstawkę - zapraszam na priw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu... a co się GMT stało?

 

Mi ost. Kol. Piotr uświadomił, że godzinowa idealnie nie wchodzi w indeksy. Sprawdziłem. Ma rację ale poprawiać nie będę.

 

Ciekawe co wybierzesz na kolejny cel. GMT Polish Edition? Na forum ChW są wariaci, którzy mają i Pro i Pro GMT, w wersji o nazwie nadanej przez Ciebie. Przyjęło się!

Kurcze, to w takim razie oszukałem ludzi. Oby się nie przyjęło... ;)

Ze wskazówką GMT - miała odchył ok. 20 minut od prawidłowego czasu (nie trafiała w godzinę razem z godzinową). Trident poszedł do serwisu na gwarancji, nie zwracałem wcześniej uwagi, bo go prawie nie nosiłem, dopiero przed sprzedażą wszystko uważnie sprawdziłem i wysłałem jeszcze do zrobienia.

 

A co ludziom o śląskiej wersji naopowiadałeś, Tomku? Pasowałyby kolory: żołty i niebieski; ewentualnie: złoty i niebieski/granatowy :)  Miałem Steinharta z niebieską tarczą i żółtym, gumowym paskiem, ale już poszedł do ludzi...

 

A na forum CW rzeczywiście kilka osób zainteresowało się nazwą i zestawem kolorystycznym - jeszcze z czerwonym paskiem do tego.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wskazówką GMT - miała odchył ok. 20 minut od prawidłowego czasu (nie trafiała w godzinę razem z godzinową). Trident poszedł do serwisu na gwarancji, nie zwracałem wcześniej uwagi, bo go prawie nie nosiłem, dopiero przed sprzedażą wszystko uważnie sprawdziłem i wysłałem jeszcze do zrobienia.

 

A co ludziom o śląskiej wersji naopowiadałeś, Tomku? Pasowałyby kolory: żołty i niebieski; ewentualnie: złoty i niebieski/granatowy :)  Miałem Steinharta z niebieską tarczą i żółtym, gumowym paskiem, ale już poszedł do ludzi...

 

A na forum CW rzeczywiście kilka osób zainteresowało się nazwą i zestawem kolorystycznym - jeszcze z czerwonym paskiem do tego.

A to takie buty... Faktycznie, nieładnie.

 

Proste: Polish edition aka. Silesian edition. ;) Zbyt prosto temat powiązałem. Faktycznie śląska wersja, to jednak inna kolorystyka. Zresztą, zestaw biało-czerwony i nazwa jest kojarzona z użytkownikiem Leszek. :)

 

To jaki nast. ChW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Te z Alledrogo są złe?

Z allegro są ok, ale przewaga pudeł z poduszkami. Z tego typu jak na foto, poniżej stówy kremowe dziewczyńskie :D,  a brązowe ,czarne za 25o +.  Muszę przejrzeć, może coś w międzyczasie nowego sie pojawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.