Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Recommended Posts

Ciekawe kiedy pojawi się następcą bo to już staruch :D

Oho ktoś by tu coś kupił :D

Może lepiej żeby nie robili nowego MM, bo znowu jakiegoś cyfrowego potworka wymyślą wielkości patelni :P

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Witam. Dołączam do posiadaczy GWG. Wcześniej AW-590. Nosiłem go na ręku jedenaście lat !!! 

post-95849-0-13154800-1549533917_thumb.jpg

Ten ze zdjęcia 11 lat dzień w dzień? Coś za dobrze wygląda ;)

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Jedenaście lat dzień w dzień. To był mój jedyny zegarek którego używałem na co dzień. Raz jakieś pięć lat temu zmieniłem pasek i bezel. Bezel się zniekształcił i odstawał trochę od koperty. Przez te jedenaście lat dwukrotnie była zmieniana bateria. Na dzień dzisiejszy działa tak samo jak był nowy.

Edited by karbeti

post-95849-0-71135900-1549646023_thumb.png

Czemu często w internecie widzę tak ładnie zapakowane Mudmastery w takie pudełka a nasze kupujemy w standardowych puszkach?

Czy one wychodzą na jakieś inne rynki?

Czemu często w internecie widzę tak ładnie zapakowane Mudmastery w takie pudełka a nasze kupujemy w standardowych puszkach?

Czy one wychodzą na jakieś inne rynki?

Tak, dokładnie. To jest Mudmaster na rynek Japoński.

Wyższe modele G-Shocków na rynek japoński są pakowane w takie pudełka.

Edyta:

Ups, Tomasz, jak zwykle niezawodny i na straży :)

Edited by clusca

To chyba zależne od modelu i półki premium.

Miałem GPW-1000 z polskiej dystrybucji i był w takim ładnym pudełku  :)

To chyba zależne od modelu i półki premium.

Miałem GPW-1000 z polskiej dystrybucji i był w takim ładnym pudełku :)

Zgadza się, bo GPW-1000 na każdy rynek są w takich pudełkach, a GWG-1000 niestety tylko na Japonię.

Trochę szkoda. Płacimy taką kasiorkę. Na pewno przyjemniej jest rozpakować sobie zegarek z takiego pudełka. Trochę taka odrobina luksusu. A zegarek przecierz taki sam.

Edited by karbeti

Froga też powinni pakować w takie pudło a dostajesz w zwykłej puszce:/ na JP oczywiście w pudle master of G...

Zegarek marzenie a bez pudełka. Trudno, dam radę. Puszek już kilka mam.

Zegarek jest za***isty. Trudno uwierzyć że po czterdziestce jeszcze można cieszyć się z takich małych rzeczy. Jeżeli GWG w ogóle można nazwać małym. Po kilku dniach użytkowania zauważyłem że wkurza mnie tak cichutki sygnał pełnej godziny. W AW 590 jest dużo głośniejszy, całkiem taki bardziej wyraźny. Powinna tu być regulacja głośności tak jak ustawia się długość podświetlania tarczy. Taki dzik a taki cichutki.

Edited by karbeti

Zegarek jest za***isty. Trudno uwierzyć że po czterdziestce jeszcze można cieszyć się z takich małych rzeczy. Jeżeli GWG w ogóle można nazwać małym. Po kilku dniach użytkowania zauważyłem że wkurza mnie tak cichutki sygnał pełnej godziny. W AW 590 jest dużo głośniejszy, całkiem taki bardziej wyraźny. Powinna tu być regulacja głośności tak jak ustawia się długość podświetlania tarczy. Taki dzik a taki cichutki.

Odkręć koronkę - będzie głośniej. ;)

A na poważnie to jakoś tak jest, że im wyższy model zegarka, tym cichsze dźwięki. GMW-B5000 na ten przykład to mistrz dyskrecji. Żeby jego budzik kogokolwiek obudził, to sygnał alarmu z modułu zamiast być podanym na głośniczek piezoelektryczny powinien być podawany bezpośrednio do mózgu budzonego.

Twój walczy z żywiołem a mój pełen relaks  :D

post-95849-0-40698700-1549955047_thumb.jpg

W towarzystwie Pliska XO

Edited by karbeti

A mnie tak naszlo na zmiane i zastanawiam sie, czy nie opchnac swojego GWG-1000 i moze zmienic na GWG-100-1AER, bo wlasciwie i tak nie uzywam wszelkich dodatkow, czyli wysokosciomierzy itd.

Sprzedasz używkę, kupisz nowego, a za różnice w cenie kupisz dwie paczki fajek i piwo. Warto? Moim zdaniem nie, zostając przy GWG-1000 zaoszczędzisz trochę czasu, który zajęłyby Ci wszelkie czynności logistyczne związane ze sprzedażą i zakupem nowego, a i zdrowszy będziesz, bo fajek i piwa nie kupisz ;)