Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli pozostaje ten przybrudzony biały/ szary.

Ewentualnie z zielonych (ale ciemnych) będą pasować od GW-M5610KG-3 lub G-5600A-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz krowiasty :)

Mam podobny zestaw, nadgarstek też. Jednak bransoleta IMO jest zbyt wąska, może w odniesieniu do wagi użytkownika :) (108kg)

Nienapisałem, że mam krowiasty nadgarstek, tylko, że z krowiastych zegarków już wyrosłem.

Gdy pierwszy raz, kilka lat temu, kupiłem ww bransę, to moje odczucia były identyczne, że to jakieś takie wąskie, za wąskie wręcz.. Praktycznie od razu sprzedałem. Ale jako iż zazwyczaj mam problem z doborem dziurki w paskach (za ciasno, na kolejną za luźno), to poniekąd byłem trochę zmuszony dać drugą szansę tej bransolecie. Po kilku dniach przestałem patrzeć czy jest za wąska itp. Doceniłem meeeega wygodę. Potem miałem ją w 5 kostkach.

P. S. Moja waga 95kg. Nadgarstek płaskie 18,5cm, więc nawet gwg-1000 całkiem dobrze wygląda. Ale mówię, takie kloce to sporadycznie, nie dla mnie już raczej.

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@p.r.p.

 

Rozumiem.

Chodziło mi o to, że określając większy zegarek jako "krowiasty" czy "kloc" od razu nad wyraz negatywnie go oceniasz.

Co zaś do "wyrastania" z różnych rzeczy, to myślę, że mam więcej na ten temat do powiedzenia :) i to chyba nie o to chodzi.

Pozdrawiam.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@p.r.p.

 

Rozumiem.

Chodziło mi o to, że określając większy zegarek jako "krowiasty" czy "kloc" od razu nad wyraz negatywnie go oceniasz.

Co zaś do "wyrastania" z różnych rzeczy, to myślę, że mam więcej na ten temat do powiedzenia :) i to chyba nie o to chodzi.

Pozdrawiam.

Oj to źle to odebrałeś. ;) Może faktycznie jest to niefortunne określenie z mojej strony, źle się wyraziłem, ale nie było moim zamiarem negatywnie oceniać w ten sposób jakikolwiek zegar. Zwłaszcza, że sam mam gw-9430 i pomimo iż jest to "klocek", bardzo go lubię. Powiem więcej, bardzo pozytywnie oceniam i chciał bym nawet mieć, ba, mogę mieć, np. GPR Magmę, który jest jeszcze większy. Bo mi się podoba itd., więc nic negatywnego o nim nie powiem. Wręcz przeciwnie. Ale wiem też, że ze względu swoje gabaryty, na moim nadgarstku wyglądał by właśnie "krowiasto". I tyle. ;)

A co do wyrastania z pewnych rzeczy to tym bardziej się przecież nie licytuję, więc takie stwierdzenie uważam za zbędne.

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz krowiasty :)

Mam podobny zestaw, nadgarstek też. Jednak bransoleta IMO jest zbyt wąska, może w odniesieniu do wagi użytkownika :)  (108kg)

 

To kwestia przyzwyczajenia - początkowo też wydawało mi się że bransoleta jest zbyt wąska... taka nawet jakby damska - ale po jakimś czasie doszedłem do wniosku że dzięki temu zwężeniu jest bardzo wygodna i to zwężenie zupełnie mi przestało przeszkadzać... a nadgarstek mam grubszy bo około 20cm a wagę mniejszą bo około 90kg...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kwestia przyzwyczajenia - początkowo też wydawało mi się że bransoleta jest zbyt wąska... taka nawet jakby damska - ale po jakimś czasie doszedłem do wniosku że dzięki temu zwężeniu jest bardzo wygodna i to zwężenie zupełnie mi przestało przeszkadzać... a nadgarstek mam grubszy bo około 20cm a wagę mniejszą bo około 90kg...

No to mamy identyczne refleksje i konkluzje z użytkowania ww bransolety Piotrze. Nie chciałem używać słowa "damska", bo pewnie bym się naraził, ale jeszcze bardziej bym nie stwierdził, że gw-5000 to..

 

@p.r.p.

 

Raczej tylko na małe (dziecięce :) ) nadgarstki.

Bo to zdecydowanie można uznać za krzywdzące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek ma taką naturę, że z czasem może się do wszystkiego przyzwyczaić i polubić ... jak chce :)

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś wersja limitowana dla Ministerstwa Obrony Narodowej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś wersja limitowana dla Ministerstwa Obrony Narodowej? ;)

Nie, to zegarek do noszenia tylko w poniedziałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowych ciuchach. Dzięki p.r.p.

Niech się nosi. Pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najładniejsze wg mnie 5610-tki.

GW-M5610SD-8JF & GW-M5610BA-1JF

adc12f5f491e472ab62fb6818ad51fa8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tak używacie tych wszystkich (niepotrzebnych) systemów jak Litwa (LT) albo Nutka, czy włączacie je sobie do zdjęć, żeby ładniej wyglądało - hahaha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tak używacie tych wszystkich (niepotrzebnych) systemów jak Litwa (LT) albo Nutka, czy włączacie je sobie do zdjęć, żeby ładniej wyglądało - hahaha

Marcin, no pewnie, że do zdjęć - kto chciałby mieć wyciszone dźwięki w zegarku, jak siedzi na spotkaniu albo autopodświetlenie włączone, jak pracuje w półmroku? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieomylny reaktywacja vol. 478. Automatyczne podświetlenie dobry motyw. 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tak używacie tych wszystkich (niepotrzebnych) systemów jak Litwa (LT) albo Nutka, czy włączacie je sobie do zdjęć, żeby ładniej wyglądało - hahaha

Marcin, powaga. Ja tak wszystkie G używam. "Przyciski" wyciszone, ale sygnał co godzinę lubię mieć. No i autolight też lubię mieć włączone. Nie chce mi się wciskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieomylny reaktywacja vol. 478. Automatyczne podświetlenie dobry motyw.

 

Do wojska nie idź na snajpera bo cię odstrzelą i będziesz omylny ostatni raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silver surfer

 

post-95535-0-24210500-1576484271_thumb.jpg

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jest! Dzięki koledze Marcinowi @rbmk1000 miałem przyjemność rozpakować GMW-B5000TB-1ER - tytanową kostkę od Casio w wersji kolorystycznej "zachowawczej". Jeśli macie ochotę, to zapraszam do obejrzenia:

 

https://youtu.be/PmAo3lR0eoM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się prezentuje ten tytanik. Ale nigdy przenigdy nie dał bym takiej kwoty za tego typu zegarek !!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.