Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Miszkolc napisał(-a):

"A co ty tam masz? Berette? To taki Fiat wśród pistoletów" emoji3.png cytat z "Przekrętu".

Desert Eagle bardziej by pasował 😎

IMG_4494.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, rob3rt napisał(-a):

Czy bransoleta z modelu gwm 5610 będzie pasowała do gw 5000? 

Będzie pasowała. W tym wątku znajdziesz wiele zdjęć takiego zestawu.


Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie oglądane ;)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten złoty kozacki 😄 Ostatnio wraca moda na złote zegarki 😛 One mają wyświetlacze STN?

Edytowane przez mariusz9a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Goldlux24 napisał(-a):

Takie cuda mi dziś przyszły :D

IMG_20230629_124629.jpg

Nie chciałbym się czepiać, ale dlaczego pokazują inny czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, mariusz9a napisał(-a):

Ten złoty kozacki 😄 Ostatnio wraca moda na złote zegarki 😛 One mają wyświetlacze STN?

Tak, wszystkie wersje GMW-B5000 mają wyświetlacze STN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Nie chciałbym się czepiać, ale dlaczego pokazują inny czas?

Dopiero je rozpakowałem, więc jeszcze nie było zabawy. :D

 

Srebrny już mi poszedł, więc tylko zloty sobie ustawię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2023 o 01:06, TomG80 napisał(-a):

Będzie kręcone. emoji990.pngd18e2914613c07b59667daa1bef26e04.jpg

 Którego byś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Którego byś?
Ja osobiście żadnego. Jak te zegarki podobają mi się wizualnie, zwłaszcza niebieski z metalowym bezelem, to z punktu widzenia elektroniki nie jestem w stanie się przyzwyczaić. Totalnie nie trafia do mnie powolne działanie menu, mułowate przełączanie poszczególnych ekranów itd. Ja jestem przyzwyczajony do tego, że zegarek jest urządzeniem autonomicznym, nie jest powiązany dla rozszerzenia funkcjonalności ze smartfonem i że przełączanie funkcji odbywa się szybko i sprawnie. Miałem na stole GBX-100, GBD-200, GBD-H1000, GBD-H2000 i teraz DW-H5600 i w każdym z tych zegarków wygląda to tak samo.

Być może w przyszłości coś się pod tym kątem zmieni na plus, ale narazie odpuszczam sobie te modele. Dlatego też nie ciągnie mnie kompletnie, żeby robić jakieś omówienie funkcji czy ustawienia tych zegarków, bo mnie coś trafia, jak się miałbym przez to wszystko w żółwim tempie przeklikiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TomG80 napisał(-a):

Ja osobiście żadnego. Jak te zegarki podobają mi się wizualnie, zwłaszcza niebieski z metalowym bezelem, to z punktu widzenia elektroniki nie jestem w stanie się przyzwyczaić. Totalnie nie trafia do mnie powolne działanie menu, mułowate przełączanie poszczególnych ekranów itd. Ja jestem przyzwyczajony do tego, że zegarek jest urządzeniem autonomicznym, nie jest powiązany dla rozszerzenia funkcjonalności ze smartfonem i że przełączanie funkcji odbywa się szybko i sprawnie. Miałem na stole GBX-100, GBD-200, GBD-H1000, GBD-H2000 i teraz DW-H5600 i w każdym z tych zegarków wygląda to tak samo.

Być może w przyszłości coś się pod tym kątem zmieni na plus, ale narazie odpuszczam sobie te modele. Dlatego też nie ciągnie mnie kompletnie, żeby robić jakieś omówienie funkcji czy ustawienia tych zegarków, bo mnie coś trafia, jak się miałbym przez to wszystko w żółwim tempie przeklikiwać.

Mam wrażenie, że z Casio jest jak z fińską Nokią na Symbianie gdy zaczęli robić pierwsze dotykowe telefony bez klawiatury. Na początku było jeszcze znośnie, później nie byli już w stanie dogonić Androida. Teraz ich konkurent to Garmin (Fenix), za którym niestety nie nadążają jak wiele innych firm. Szkoda bo chyba jako jedyni mają zasoby i znani są z nieziemskich możliwości technologicznych, żeby nawiązać walkę. Dziwnym trafem to jednak nie idzie w tym kierunku.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programiści słabi i to cała tajemnica.

Ja swojego kupiłem bo mi się podoba:-) tych funkcj aktywności, poza krokomierzem, to nie wiem czy kiedyś użyję 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zachciało mi się kostki , w kolorze pomarańczowym. Proszę o wasze zdanie,   która wersja bedzie lepszym wyborem do zmodowania.

 

GW-M5610-1ER

GW M5610-1BER

 

Mam swojego faworyta , ciekaw jestem opinii innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, GTR napisał(-a):

Witam,

Zachciało mi się kostki , w kolorze pomarańczowym. Proszę o wasze zdanie,   która wersja bedzie lepszym wyborem do zmodowania.

 

GW-M5610-1ER

GW M5610-1BER

 

Mam swojego faworyta , ciekaw jestem opinii innych.

 

GW-5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.