Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.07.2023 o 18:32, murcins napisał(-a):

20230726-152147-01.jpg

 

 

 

Widzę że jest coraz gorzej...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Daito napisał(-a):

 

Widzę że jest coraz gorzej...

Jest dobrze 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.08.2023 o 18:02, filipt5r napisał(-a):

Jak tam wygląda panel solarny. To osobne cienkie szkiełko które wyciska sie razem z tym zewnętrznym? 

Jest to odrębny element przyklejony głównie do koperty (do szkiełka też ale tylko punktowo) w postaci ramki okalającej wyświetlacz bez jego przesłaniania. Dlatego dość łatwo wymienić szkło bez uszkodzenia panelu. Wystarczy od wewnętrznej strony koperty zastosować małą prostokątną końcówke do praski, która będzie od środka tylko naciskać na miejsce gdzie jest wyświetlacz. Wtedy nie naruszy się solara i można montować inne szkło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś z Was miał na sprzedaż bransoletę jak na foto lub widział gdzieś za "normalne" pieniądze to ładnie proszę o PW ;)

gw-b5600bc-1_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, czy do kostek są w sprzedaży szkła? bo nie znalazłem. 

Czy jest jakiś katalog internetowy części casio? Szukam części na podstawie świata zegarków, ale ten katalog nie jest kompletny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Spytam tutaj może ktoś pomoże. 

Chciałbym na telefonie mieć cyfry w stylu Casio.

Można skądś ściągnąć? 

Dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czołem, czy do kostek są w sprzedaży szkła? bo nie znalazłem. 
Czy jest jakiś katalog internetowy części casio? Szukam części na podstawie świata zegarków, ale ten katalog nie jest kompletny.
Do jakiej konkretnie kostki potrzebujesz szkło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, TomG80 napisał(-a):
3 godziny temu, filipt5r napisał(-a):
Czołem, czy do kostek są w sprzedaży szkła? bo nie znalazłem. 
Czy jest jakiś katalog internetowy części casio? Szukam części na podstawie świata zegarków, ale ten katalog nie jest kompletny.

Pokaż więcej  

Do jakiej konkretnie kostki potrzebujesz szkło?

Konkretnie to szukałem do dw-5000ss oraz do randomowego dw-5600

8 minut temu, filipt5r napisał(-a):

Konkretnie to szukałem do dw-5000ss oraz do randomowego dw-5600

Jak chodzi o dw 5600 to jeszcze można kupić oczywiście całą kopertę która nie jest jakoś specjalnie droga ale już w przypadku metalowej to trochę robi różnicę. 

Ps szukałem jeszcze do dw 5735

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW-5000SS-1
10645608 szkło
74212355 uszczelka szkła

Do DW-5600 daj konkretny model, to Ci podam kody części, tych modeli jest grubo ponad setka, więc wymienienie wszystkich zajęłoby trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, TomG80 napisał(-a):

DW-5000SS-1
10645608 szkło
74212355 uszczelka szkła

Do DW-5600 daj konkretny model, to Ci podam kody części, tych modeli jest grubo ponad setka, więc wymienienie wszystkich zajęłoby trochę czasu.

Próbowałem przede wszystkim znaleźć schemat działania w takiej sytuacji. Rozumiem że jest jakaś jednostka casio w Polsce która sprzedaje te części ale nie ma własnej strony, katalogu, cennika. 

W przypadku SS chciałbym wprowadzić modyfikacje szkła a nie wiedziałem czy będę mógł te zmiany odwrócić. Rozumiem że skoro jest numer szkła a zegarek nie jest stary to takie szkło uda się kupić, ale jest też z pewnością wiele numerów części których kupić się nie da. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, importerem jest Zibi, zapytania możesz wysyłać na czesci (at) zibi (dot) pl, ale często lepiej zadać pytanie np. w Krainie Czasu albo w Świecie Zegarków, bo niejednokrotnie potrafią lepiej wycenić części od samego importera oraz zaoferować tańszą przesyłkę, co w przypadku niedrogich części ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TomG80 napisał(-a):

Tak, importerem jest Zibi, zapytania możesz wysyłać na czesci (at) zibi (dot) pl, ale często lepiej zadać pytanie np. w Krainie Czasu albo w Świecie Zegarków, bo niejednokrotnie potrafią lepiej wycenić części od samego importera oraz zaoferować tańszą przesyłkę, co w przypadku niedrogich części ma znaczenie.

Rozumiem, myślałem że skoro część nie jest skatologowana na stronie świata zegarków to znaczy że nie można jej od nich kupić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Świat Zegarków to tylko jeden ze sklepów oferujących części Casio, ale fakt, najlepiej zorganizowany pod kątem wyszukiwania części oraz z największym zasobem części dostępnych od ręki.

Jednak jest sporo części, które nie są oferowane przez żaden ze sklepów, ponieważ ani się nie zużywają ani nie mają wpływu na tuning wizualny zegarków, także w rzeczywistości części do danego modelu jest znacznie więcej, niż jest to pokazane na stronie Świata Zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TomG80 napisał(-a):

Nie, Świat Zegarków to tylko jeden ze sklepów oferujących części Casio, ale fakt, najlepiej zorganizowany pod kątem wyszukiwania części oraz z największym zasobem części dostępnych od ręki.

Jednak jest sporo części, które nie są oferowane przez żaden ze sklepów, ponieważ ani się nie zużywają ani nie mają wpływu na tuning wizualny zegarków, także w rzeczywistości części do danego modelu jest znacznie więcej, niż jest to pokazane na stronie Świata Zegarków.

Jasne, dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pomysł wymiany modułu w DW-5000SS na moduł 3421 z wyświetleniem pozytywowym z DW-5030-1 (10454900). Niestety dostałem informację z Zibi, że jest on "niezamawialny".

Macie może propozycję, jaki inny moduł z pozytywowym wyświetlaczem by pasował do tego zegarka? Może jeszcze da się go zamówić.

A może ma ktoś zbędny moduł 3421?


Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna chodził mi po głowie zakup kostki Casio, drogą eliminacji zostałem z 2 modelami między którymi ostatecznie wybierałem: DW-5600BB-1E oraz AE-1200WH-1B. Mimo że ta 5600 strasznie mi się podoba to miałem trochę obawy co do widoczności negatywa a to dla mnie dość istotne będę go musiał obejrzeć na żywo i może kiedyś..

Ale ostatecznie wybór padł na tego drugiego przeważyła niższa waga, mniejsze wymiary (mikro nadgarstek 16 cm. 😋), śmieszna cena i bateria trzymająca do 10 lat. Strasznie mi się podoba. :)

 

20230807-155212.jpg

Edytowane przez k3lt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, SQ2EJQ napisał(-a):

Wpadłem na pomysł wymiany modułu w DW-5000SS na moduł 3421 z wyświetleniem pozytywowym z DW-5030-1 (10454900). Niestety dostałem informację z Zibi, że jest on "niezamawialny".

Macie może propozycję, jaki inny moduł z pozytywowym wyświetlaczem by pasował do tego zegarka? Może jeszcze da się go zamówić.

A może ma ktoś zbędny moduł 3421?

Jeśli masz ochotę, napisz na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona nie pyta po co ci dwa takie same zegarki? ;)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieli taką ciekawostkę? JDM

Teraz mamy casii do kwadrstu na palec :D

 

Screenshot_20230809-125109_Chrome.jpg

Edytowane przez Funky_Koval

quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Sol napisał(-a):

Żona nie pyta po co ci dwa takie same zegarki? ;)

 

Już sobie odpuściła 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.