Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, murcins napisał:

 

 

Przypadł do gustu? Swojego bardzo lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Krygo napisał:

 

Przypadł do gustu? Swojego bardzo lubię.

Ogólnie spoko wersja, nawet mi się spodobała szczególnie cały zestaw :D ale raczej długo miejsca nie zagrzeje, mam już swoje kosteczki które miejsce grzeją od dawna, od czasu do czasu zakupie coś z ciekawości i leci dalej  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiem co w nim mi się tak podoba, ale podoba się bardzo :) czekam na szkło ochronne i bullbar

Polish_20201213_062201736.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.. czekam na szkło ochronne i bullbar


Nie idź tą drogą. To w końcu G-shock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

@Zabawny

 

Koledze prawdopodobnie chodziło o to, że G shock nie potrzebuje dodatkowej ochrony. Dodatkowe szkło zmniejszy czytelność a bullbary mają dwa negatywy:

 

-nie przeczyścisz szybki bez ich zdejmowania 

-odcisną ślad na obudowie zegarka

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :)

U mnie bullbar ma chronić przed chamskimi uderzeniami jakich doświadczy u mnie np. przy rąbaniu drewna, przecieranie szybki jeśli będzie wkurzać to wywalę bullbar jeśli wywalę i zostawi ślad na bezelu, wymienię bezel, (jest taki jeden ze złotymi napisami :D) . Szybka ochronna była gratis więc spróbować nie zaszkodzi :)

zamontuję powalczę z tym i sam Wam chętnie powiem jak moje wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Zabawny napisał:

Dzięki za info :)

U mnie bullbar ma chronić przed chamskimi uderzeniami jakich doświadczy u mnie np. przy rąbaniu drewna, przecieranie szybki jeśli będzie wkurzać to wywalę bullbar jeśli wywalę i zostawi ślad na bezelu, wymienię bezel, (jest taki jeden ze złotymi napisami :D) . Szybka ochronna była gratis więc spróbować nie zaszkodzi :)

zamontuję powalczę z tym i sam Wam chętnie powiem jak moje wrażenia.

No to zamów od razu bezel dodatkowy po co masz dwa razy za przesyłkę płacić ;)

 

Ja tam pewnie mało się znam ale drzewa nie rąbie się zegarkiem... siekier jest tutaj dużo skuteczniejszym narzędziem ;) "szybka ochronna" to tak naprawdę folia która jest bardziej podatna na zarysowania niż szkło mineralne - miałem sporo g-shock'ów, noszę zegarki z poszanowaniem, ale bez przesadnego pierdo-lamento, a statyczny tryb życia nie jest przeze mnie preferowany i zarysować szkło udało mi się tylko raz w G-9300 i to naprawdę mocno się postarałem o to... 

Niemniej sam raz miałem zaćmienie i kupiłem ten "drut" - miałem go na zegarku kilka minut .

Przerabiałem też motyw z folią na szkle... jak szybko mnie naszło tak szybko mi przeszło...

Reasumując każdy chyba musi sam przejść przez te pomysły - wnioski końcowe z reguły są takie same :)

 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten żart że drewno rąbie się siekierą opowiedziałem rodzinie, wszyscy zgodnie śmiali się i dokazywali -.-' a tak serio to nie...

 

Ktoś na tym forum zachwalał bullbar na DW5600 i nie było poniżej głosów mówiących o wadach, pojawiły się dopiero po tym jak zamówiłem, jak zatyram bezel to w najgorszym wypadku... No cóż będzie wymieniony lub zatyrany, paczka z bullbarem będzie jutro.

Edytowane przez Zabawny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Zabawny napisał:

Ktoś na tym forum zachwalał bullbar na DW5600 i nie było poniżej głosów mówiących o wadach, pojawiły się dopiero po tym jak zamówiłem,[...]

 

Spoko luz - może Tobie akurat się spodoba ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zabawny, jak u nas muwio- a mnie sie podoba. 

 

Będzie nas dwóch tu na Forum.

 

0d4d64c74db30d7fmed.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

OK, to teraz coś ładnego 😉

 

 

37C274AD-E33A-4DDA-AAD6-3BECF8A7103B.jpeg

0525A368-2D71-4614-832C-77B909AF6016.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioter, to G-1 było u nich już nawet za 1300 z groszami, a nawet mniej 1200 coś. Więc cena taka średnia. Ba, w TT ostatnimi czasy był za 1300~, więc tym bardziej. To jest chyba jakaś filia duńskiego sklepu bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena słaba, przyzwyczaiłem się do cen za ten model rzędu 1100-1300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1100 za G-1?? Nigdy nie widziałem za tyle.. D-1 było chyba na WS swego czasu poniżej 1200, ale nie G-1.
[mention=54087]Daito[/mention], tu masz dobrą ofertę. https://www.uhrendirect.de/uhren/Casio-Uhren-G-Shock-GMW-B5000G-1ER-G-Squad-PREMIUM.html W nazilandzie, ale cena dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sprzedawał za tyle jakis czas temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne, pozytywowe G-1 na pasku za 1100?? Wow.. Nawet jak na używkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.