Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, p.r.p. napisał:

1100 za G-1?? Nigdy nie widziałem za tyle.. D-1 było chyba na WS swego czasu poniżej 1200, ale nie G-1. emoji16.png
[mention=54087]Daito[/mention], tu masz dobrą ofertę. https://www.uhrendirect.de/uhren/Casio-Uhren-G-Shock-GMW-B5000G-1ER-G-Squad-PREMIUM.html W nazilandzie, ale cena dobra. emoji16.png
 

 

Dzięki wielkie, ale to nie dla mnie i w PLN'ach musi być... Rozważany był zakup używki D-1ER na portalu aukcyjnym i wymiana bezela oraz paska - no i się rozglądam bo wygląda na to że kupno nowej G-1ER wyjdzie sporo taniej...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.12.2020 o 16:53, Noodles napisał:

@Zabawny

 

Koledze prawdopodobnie chodziło o to, że G shock nie potrzebuje dodatkowej ochrony. Dodatkowe szkło zmniejszy czytelność a bullbary mają dwa negatywy:

 

-nie przeczyścisz szybki bez ich zdejmowania 

-odcisną ślad na obudowie zegarka

 

:)

Bullbar i szkło przyszły, założyłem. I teraz krótko.

Skąd wziąłeś informacje że szkło zmniejsza widoczność? Działa tak jak na telefonie, po prawidłowym przyklejeniu staje się niewidzialne, ładnie chowa się pod bezel po kąpieli w wodzie nie odpadło póki co. Uznaję, że to ,, powtórzona prawda objawiona" która nie została przez Ciebie sprawdzona.

Bullbar, mi się bardzo podoba , ale tutaj na ocenę będę musiał poczekać jak go wezmę na konkretną robotę, czy rzeczywiście zahacza, i nie da się pod nim przeczyscic szkła podkoszulkiem ;)

Polish_20201215_193647619.jpg

Edytowane przez Zabawny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
10 minut temu, Zabawny napisał:

Bullbar i szkło przyszły, założyłem. I teraz krótko.

Skąd wziąłeś informacje że szkło zmniejsza widoczność? Działa tak jak na telefonie, po prawidłowym przyklejeniu staje się niewidzialne, ładnie chowa się pod bezel po kąpieli w wodzie nie odpadło póki co. Uznaję, że to ,, powtórzona prawda objawiona" która nie została przez Ciebie sprawdzona.

Bullbar, mi się bardzo podoba , ale tutaj na ocenę będę musiał poczekać jak go wezmę na konkretną robotę, czy rzeczywiście zahacza, i nie da się pod nim przeczyscic szkła podkoszulkiem ;)

Polish_20201215_193647619.jpg

Nie wiem, mnie zawsze szybki na telefony czy zegarki wkurzały. To jest g shock go nie trzeba zabezpieczac. A bullbary zobaczysz sam... :) niemniej fajne combo niech sie nosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, murcins napisał:

Prawy czy lewy?

 

ouVvKII.jpg

 

Stylistycznie bardziej to do siebie pasuje. I wyróżnia się nieco...

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, murcins napisał:

Prawy czy lewy?

 

Dla mnie zdecydowanie lewy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murcins i @Krygo, dobra namówiliście ;) Gdzie można go za w miarę rozsądną kwotę kupić? Na Ocaracie jest w promocji, można gdzieś taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którymś z watchshopow będzie zapewne najtaniej. Jak ja kupowałem to tak było. 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, clusca napisał:

 

Dla mnie zdecydowanie lewy :)

To zostaje jeszcze WS UK, 410pln chyba ze weźmiesz drugi droższy to na 5610 20% rabatu jeszcze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony na Ocarat. 69 euro + 10 przesyłka, ale miałem jeszcze jakieś punkty do wykorzystania z poprzednich zakupów, więc wyszedł mnie około 230 PLN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o Ożeż Ty w mordę. Łowca okazji na polowaniu. Nawet nie powiem ile sam zabuliłem, ale to już trochę minęło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choinkę zrobić żeby zamiast bombek wisiały g-schocki:)

Choinkę zrobić żeby zamiast bombek wisiały g-schocki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare 5600tki mają coś w sobie, od pewnego czasu "speed" gości u mnie na ręce najczęściej z kwadratów (innych casio nie uznaję, z wyjątkiem starych marlinów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
2 minuty temu, Barry Bede napisał:

Stare 5600tki mają coś w sobie, od pewnego czasu "speed" gości u mnie na ręce najczęściej z kwadratów (innych casio nie uznaję, z wyjątkiem starych marlinów).


Wszyscy czekali w napięciu na Twoje wyznanie... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł kajda i dla mnie rewelacja. Na małym nadgarstku leży super. 20201221_080218.thumb.jpg.5aa51ee6ec09720d3846cf45e4387a1b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, eddi87 napisał:

Przyszedł kajda i dla mnie rewelacja. Na małym nadgarstku leży super. 

 

Jak pisałem Ci wcześniej ...

Dzień do nocy :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stare 5600tki mają coś w sobie, od pewnego czasu "speed" gości u mnie na ręce najczęściej z kwadratów (innych casio nie uznaję, z wyjątkiem starych marlinów).

No proszę. W ten weekend właśnie „speed” u mnie gościł na nadgarstku.

6625169464c6b4b754f2b5400c504124.jpg

A starego marlina też przypadkiem mam
Sprawdza się przy pracach ogrodowych.

d07c2b233dc8146eecb96e311eb13a76.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w ogrodzie tyrał tą kostkę a dziadka marlina szanował :rolleyes:

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.