Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tomaliusz napisał(-a):

Bredzisz :P

..a mi ten czerwony po środku się podoba !!! 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, tomaliusz napisał(-a):

Widział niebieszczaka na żywo? 

 

No właśnie nie miałem przyjemności jeszcze z żadnym GBD-200 obcować, ale chyba nawet nie chcę - wystarczy, że już teraz mam mnóstwo G-Shocków, w których nie chodzę, a obawiam się, że jak dostanę go w swoje łapska, to zachce mi się go kupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kUGvtpv.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed LCD jest swojego rodzaju filtr - blaszka z otworami/siatka - która daje efekt tych małych kropeczek i taki jakby szlif słoneczny. Poza tym to normalny wyświetlacz TN w kolorze żółtym/złotym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lucyfer Tak jak kol. @clusca pisze - zwykły TN z dodatkową blaszką na froncie, która daje taki efekt.
 

Niemniej jednak uważam, że wyświetlacze z serii DW są dużo lepiej i bardziej czytelne (szczególnie pod większym kątem) od serii GW. 
 

/

Edit..

 

Dorzucam jeszcze zdjęcie wyświetlacza w powiększeniu - widać na nim doskonale ową blaszkę :) 

9D8703E2-3D4D-4707-8001-C5BB8EFBD845.png

Edytowane przez MShR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się taka kosteczka, którą kiedyś miałem :)

 

spacer.png


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie kostek kwestia bullbarów: czy taki musi być dopasowany do danego modelu czy pasuje do wszystkich?

Konkretnie mam tu na myśli GW-B5600-BC.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być dopasowany, ale (dla mnie to minus) zostawia trwały ślad na bezelu. Tak więc nie można go mieć dla klimatu na (przykładowo) wyjazd w góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, robię wszystko żeby nie kupić GBD200. już tyle razy miałem go w koszyku ... Nie jestem typem sportowca. nigdy nie będę z nim biegał. jedynie powiadomienia, czytelny ekran jest plusem. brakuje opcji odliczania czasu np 15 min i do zera z sygnalizacją końca. osoby które nie są sportowcami wypowiedzcie się czy warto mieć ten zegarek? rozumiem, że kroki zlicza bez włączonego trybu treningu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ jest przecież timer i to mocno rozbudowany. Możesz sobie ustawić pięć czasów i ilość powtórzeń (jak do treningu interwałowego) i podaje wówczas czas pozostały do końca każdego interwału i czas sumaryczny do końca, biorąc przy tym pod uwagę ilość powtórzeń/cykli. Jeżeli chcesz klasyczny minutnik, to ustawiasz tylko pierwszy czas, reszta na zero i ilość powtórzeń na jedno i masz najzwyklejszy timer, jak w większości zegarków elektronicznych. Co do powiadomień, to wyłączyłem je dwa dni po zakupie zegarka, bo zaczęły mnie irytować. Kroki zlicza cały czas, a czytelności rzeczywiście nie można mu odmówić :)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, clusca napisał(-a):

Ależ jest przecież timer i to mocno rozbudowany. Możesz sobie ustawić pięć czasów i ilość powtórzeń (jak do treningu interwałowego) i podaje wówczas czas pozostały do końca każdego interwału i czas sumaryczny do końca, biorąc przy tym pod uwagę ilość powtórzeń/cykli. Jeżeli chcesz klasyczny minutnik, to ustawiasz tylko pierwszy czas, reszta na zero i ilość powtórzeń na jedno i masz najzwyklejszy timer, jak w większości zegarków elektronicznych. Co do powiadomień, to wyłączyłem je dwa dni po zakupie zegarka, bo zaczęły mnie irytować. Kroki zlicza cały czas, a czytelności rzeczywiście nie można mu odmówić :)

 

Namówiłes mnie. Zamówiony. Najwyżej jak mi nie podpasuje to będzie zwrot. Oczywiście zakup na Amazon z 10% zniżka. 550zl to chyba dobra cena. Nie wiem czemu Amazon tak wysyła ślamazarnie. Dostawa we wtorek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ahaja napisał(-a):

Przyuważon, upolowan ... i na ręce ...

1.jpg

Kto przypomni jakie ubrania do niego pasują bo muszę mu dokupić coś kolorowego ?

2 godziny temu, grandmaster napisał(-a):

Namówiłes mnie. Zamówiony. Najwyżej jak mi nie podpasuje to będzie zwrot. Oczywiście zakup na Amazon z 10% zniżka. 550zl to chyba dobra cena. Nie wiem czemu Amazon tak wysyła ślamazarnie. Dostawa we wtorek 

A ja jestem po przymiarce i macanku - zdania nie zmieniłem. Jest fantastycznie plastikowo a raczej gumowo, na tyle że zastanawiałbym tak samo długo czy nawet za 350 szarpać się na niego. Zupełnie nie rozumiem skąd się w ludziach wziął na niego taki owczy pęd.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Burns napisał(-a):

Kto przypomni jakie ubrania do niego pasują bo muszę mu dokupić coś kolorowego ?

 

Żelkowe, czerwone, granatowe, a najbardziej to chyba złote stalowe z Ali, ale ja tego nie napisałem ;)

 

 

Cytat

A ja jestem po przymiarce i macanku - zdania nie zmieniłem. Jest fantastycznie plastikowo a raczej gumowo, na tyle że zastanawiałbym tak samo długo czy nawet za 350 szarpać się na niego. Zupełnie nie rozumiem skąd się w ludziach wziął na niego taki owczy pęd.

 

Już zdaje się Patryk napisał wcześniej: CCC. Poza tym jest to jakaś odmiana w porównaniu ze "standardowymi G".

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, clusca napisał(-a):

 

Żelkowe, czerwone, granatowe, a najbardziej to chyba złote stalowe z Ali, ale ja tego nie napisałem ;)

A ja pytam o tabelkę kompatybilności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Burns napisał(-a):

A ja pytam o tabelkę kompatybilności

 

No to się zrozumieliśmy ;)

Wszystkie te, co pasują do DW-5600E.

 

320652967_G-Shockcompatibilitychart_001.jpg.4bcbd38b1a9a019626d87bbdad89195c.jpg

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.