Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojciech1500

Pojawiły się jednak liczne błędy, które poniżej sprostuję, aby nie wprowadzać w błąd odbiorców - od tego właśnie biorą się późniejsze grupowe awantury pseudofachowców,którzy wiedzą, że dzwoni, ale nie wiedzą w którym kościele.


1. Marka SŁAWA nie ma nic wspólnego z Czystopolem. CzCzZ powstał w czasie wojny, gdy Druga Moskiewska Fabryka Zegarów została częściowo ewakuowana za Ural. ta ewakuowana część została później Wostokiem a ta, która została w Moskwie Sławą. To oczywiście kolosalne uproszczenie, aby laicy zrozumieli.



2. Zdjęcie trzeciej "chorągiewki" pokazuje składaka - NIGDY nie było tych zegarków w takiej kopercie (z wieńcem)


3. Arbuzy nie były przeznaczone za włoski rynek, to bzdura. prawdopodobnie ten pogląd wziął się z tego, że w 2013-14 roku wypłynęła spora ilość tych zegarków w stanie NOS właśnie z Włoch.


4. Rakieta atom pokazana w materiale to ordynarny składak z MALOWANĄ tarczą. Takiego zestawienia nigdy nie było.


5. Pokazana Amfibia to składak ze wskazówkami z innej parafii.


6. Prezentowany Wostok precyzyjny to współczesna chińska podróbka, tj. Tarcza, wskazówki, koperta, szkło i koronka. Mechanizm może być oryginalny, choć najczęściej pochodzi Wołny. Mechanizm oczywiście nie był pozłacany,.


7. Nazwa "ministerka" wywodzi się w dużym uproszczeniu od tego, że zegarki tego typu zostały zamówione przez Ministerstwo Obrony ZSRR. To temat rzeka, odsyłam do dostępnych opracowań. http://czwarty-wymiar.pl/viewtopic.php?t=27321



Podsumowując: fajnie, że taki film powstał, szkoda natomiast, że nawet przy tak ogromnej ilości materiałów i zdjęć pojawiło się tyle błędów i składaków, z którymi od tylu lat "walczę".


Pozdrawiam wieczorową porą i kieruję wyrazy wszelkiej serdeczności.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj pełno jest błędów w filmach pseudoznawców od wszelkich dziedzin na YT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie czytam,że kolekcja  Marka Gordona została sprzedana za 600.000 $ - około 1500 cennych okazów.Jego strona internetowa niestety też zniknęła :(


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie czytam,że kolekcja  Marka Gordona została sprzedana za 600.000 $ - około 1500 cennych okazów.Jego strona internetowa niestety też zniknęła :(

Jak dobrze pamiętam cena wyjściowa to był chyba milion$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja Marka Gordona została sprzedana przed jego śmiercią i to dość długo.

Przypuszczeń co do ceny czytałem kilkanaście jak nie kilkadziesiąt i mam wrażenie że prawdy się nie dowiemy.

Co do strony to, fakt że nie funkcjonuje jest ogromna stratą dla nas wszystkich.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeskie Morawy - ferie - dziecko w szkółce narciarskiej, tata przed południem odpoczywa a po południu buszuje po czeskich lombardach acf325fefe200c8107f5a87819b7f03f.jpgd58e5830bf88152dfea01ab3a3a5e4f9.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabizna - ale to głeboka prowincja akurat wczoraj bylem w Sumperku - pobieda promienista stan średni - cena 1000 koron - poliot bocian - niesprawny , zielony - 700 koron...

Czechy to stan umysłu d90a7c24b87da661871ca4d68b893923.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Słabizna - ale to głeboka prowincja akurat wczoraj bylem w Sumperku - pobieda promienista stan średni - cena 1000 koron - poliot bocian - niesprawny , zielony - 700 koron...

Czechy to stan umysłu

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Cena jest ok, tylko kurs korony już nie, pamiętam czasy kiedy za 10 złotych można było kupić 100 koron.

U nich ceny wcale nie poszybowały do góry, smażony ser 30 lat temu, też kosztował 90 koron

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest ok, tylko kurs korony już nie, pamiętam czasy kiedy za 10 złotych można było kupić 100 koron.

U nich ceny wcale nie poszybowały do góry, smażony ser 30 lat temu, też kosztował 90 koron

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

Smażony ser to mistrzostwo za każdą cenę :D Za każdym razem jak jestem na Czechach to muszę gdzieś na niego wstąpić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było , było :) - dla wielbicieli fota :)b101d0accc03001838a1caa5ca39409c.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie, jeszcze czosynkowa polewka. Zaraz umrę z rozpaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś narobił nam smaku. :(


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w temacie podróży. Nie przemycę zegarka bo już tego Citka macie dość.

Pozdrowienia z końca świata.

2aea4c05697f50d03eb930f95f5ee8c4.jpge568dfc40c0f67e25b2ff0f6562650c1.jpg

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google+ jest w likwidacji, od marca już go nie będzie.

Właśnie zapisałem na dysku wszystkie katalogi pczz antonowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pudła takiego typu - doradzicie gdzie można dostać ?53fafd8a5ad5a32fc79e1768ba6ed710.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba widzialem podobne na alle......

Edytowane przez forteca

Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro tylko dopytaj czy są. Ja zamówiłem, zapłaciłem i okazało się że czarnych nie ma.

Ale ze sprzedającą kontakt dobry - zaproponowała droższe w cenie tych które zamawiałem.

 

post-47356-0-42030800-1550441778_thumb.jpg

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman - mógłbyś podać konkretną aukcje - szukam i szukam i nic :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.