Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję serdecznie, właśnie tak mi się coś kojarzyło, wyszukiwalem nawet loga tej fabryki(po polsku) i nie znalazłem tego właśnie. Teraz wyszukałem po angielsku i widać jak na dłoni:) Dzięki jeszcze raz!

Kolorową wersję tego logo ma w swoim awatarze ma jankazas,a znaleźć go można w wątku RADZIECKIE BUDZIKI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa zapisać się na kalendarz Radziecki? oczywiście o ile projekt jest żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa zapisać się na kalendarz Radziecki? oczywiście o ile projekt jest żywy

Do wstawienia swoich zdjęć już nie, do zakupu jak najbardziej.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/181646-kalendarz-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-zegark%C3%B3w-radzieckich-2020/page-2?do=findComment&comment=2672639

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki, jakiś czas temu oglądałem wiadomości w tv i pojawiła się tam informacja o tym, że ZOO Wrocław zbiera stare telefony komórkowe na ratowanie okapi. Po szufladach przekładały się dwa stare trupy. Więc od myśli do czynu nie było daleko. Odbierając dzisiejszą pocztę byłem mile zaskoczony.

post-92622-0-94848100-1576777737_thumb.jpg

post-92622-0-77384300-1576777744_thumb.jpg

post-92622-0-52072500-1576777755_thumb.jpg

post-92622-0-45671400-1576777761_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilet wstępu też mogli dorzucić ;)

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/182155-czy-kruk-mo%C5%BCe-by%C4%87-bia%C5%82y-kilka-s%C5%82%C3%B3w-na-temat-rakiety-2414/?do=findComment&comment=2677410

 

Zachęcam do przeczytania i dyskusji, gdyż temat jest w zasadzie otwarty :)

Rakieta 24XX

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby żył, to dziś opowiadałaby o Polakach, którzy umawiając wizytę u lekarza na 10 lat naprzód pytają, czy rano, czy popołudniu, bo na rano mają umówiony odbiór Rolexa w Kruku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od kilku lat słucham prawie codziennie Skaldów. Byłem nawet dwukrotnie na ich koncercie w Teatrze Roma. Uwielbiam ich! :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie z płyt: 'Krywań, Krywań' i 'Stworzenie Świata Część Druga' :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już mocniejsze, psychodeliczne płyty. Bardzo je lubię, choć na co dzień wolę lżejsze brzmienia końca lat 60. (m.in. "Uciekaj, Uciekaj", "Zabrońcie Kwitnąć Kwiatom", "Wszystko Mi Mówi, Że Mnie Ktoś Pokochał", "Nie Całuj Mnie Pierwsza", "Śpiewam bo muszę", "Sady W Obłokach", "Cała Jesteś w Skowronkach", "Medytacje Wiejskiego Listonosza", "Prześliczna Wiolonczelistka"), ale i z samego początku lat 70.: "Od Wschodu Do Zachodu Słońca", "Czasem Kochać Chcesz", "Coraz Większe Oczekiwanie", "W Żółtych Płomieniach Liści"). Genialne w ich wykonaniu są "Scarborough Fair" i "Gospel Song" - te cudowne organy Hammonda! ^_^

 

 

Parę lat temu nabyłem nawet taki oto okolicznościowy box -->> https://www.kameleonrecords.pl/sklep/skaldowie/skaldowie-50-lat-box-12cd-dvd-booklet-poster/ (tylko wtedy kosztował sporo mniej).

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, polecam jeszcze dwa albumy koncertowe czyli "Live In Germany 1972" oraz "Live In Germany 1974" wydane parę lat temu przez Kameleon Records.

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od kilku lat słucham prawie codziennie Skaldów. Byłem nawet dwukrotnie na ich koncercie w Teatrze Roma. Uwielbiam ich! :)

Absolutnie nic do Skaldów - żartuję sobie, że z racji zamiłowania do sowieckich czasomierzy. wszyscy zasłuchujemy się w pieśniach Okadżawy. A tutaj proszę - wywrotowcy, kapitaliści.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.