Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, tak cały czas nie daje mi spokoju kalendarz. Tak naprawdę wydruk z drukarni znalezionej w necie kosztuje około 32,50 PLN z dostawą do paczkomatu. Potrzeba tylko zdjęć. Nasz kalendarz nie był robiony, chyba już dwa lata i przez ten czas uzbierało się sporo. Może wybierzemy coś wspólnie? Nawet nie konkurs, tylko szyba akcja na 12 propozycji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku z tego co kojarzę robią za ok.25 zł.  Dajesz zdjęcia i za parę dni jest do odbioru. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z kalendarza możemy (za zgodą uczestników) wziąć z konkursu "Najładniejszy radziecki zegarek 2019" -->> http://zegarkiclub.pl/forum/topic/181527-konkurs-na-naj%C5%82adniejszy-zegarek-radziecki-ad2019/ :)

Pomysł dobry, ale w konkursie trzeba było przedstawić tylko i wyłącznie zegarek, bez żadnych odwracających uwagę kompozycji. Kilka zdjęć by pewnie pasowało, ale cały kalendarz w takim charakterze byłby lekko nudny ja mogę wysłać gdzieś parę zdjęć jakie mam, pewnie znalazłoby się parę jeszcze chętnych osob, i może po prostu ktoś odpowiedzialny z poczuciem estetyki by wybrał 12 i przekazał do druku? Problem leży w tym, że trzeba wybrać szefa zamieszania który by to wszystko zrobił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@drobnypijaczek to podaj maila, wieczorem coś podeślę i sobie kombinuj co z tym zrobić xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szef sam się wybrał :D Drobnypijaczek jest z zawodu dyrektorem :P

Dyktatorem!

 

@drobnypijaczek to podaj maila, wieczorem coś podeślę i sobie kombinuj co z tym zrobić xD

Wysłałem priv.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Do mnie również daj maila na PW Panie Dyktatorze B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jakiś Kirowski krab na takim kalendarzu się pojawił byłoby super. Łukasza Krokodyla możnaby poprosić o jakie fajne zdjęcie, jak już się wczoraj odrodził warto wykorzystać jego obecność...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jakiś Kirowski krab na takim kalendarzu się pojawił byłoby super. Łukasza Krokodyla możnaby poprosić o jakie fajne zdjęcie, jak już się wczoraj odrodził warto wykorzystać jego obecność... :)

To miłe, dziękuję, ale podobnie jak w wypadku trwającego konkursu na najładniejszy zegarek - długo mnie nie było, nie ma co się pchać. Pozostanę w roli obserwatora-odbiorcy.

 

Ładnych zdjęć u Was również dostatek. 


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miłe, dziękuję, ale podobnie jak w wypadku trwającego konkursu na najładniejszy zegarek - długo mnie nie było, nie ma co się pchać. Pozostanę w roli obserwatora-odbiorcy.

Ładnych zdjęć u Was również dostatek.

 

A co Ty Łukasz taki skromny się zrobiłeś?

Zawsze byłeś "duszą" każdego konkursu więc jak nie masz czasu na zdjęcia to szukaj jakiegoś starego i dawaj.

Na najładniejszy zegarek jeszcze ponad 24h czekam.

Do kalendarza Marcin też dołoży z dobę bo dał iście ekspresowe tempo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin to mam nadzieję jakiegoś Błoniaczka podeśle :)

Edytowane przez Remo74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miłe, dziękuję, ale podobnie jak w wypadku trwającego konkursu na najładniejszy zegarek - długo mnie nie było, nie ma co się pchać. Pozostanę w roli obserwatora-odbiorcy.

 

Ładnych zdjęć u Was również dostatek. 

 

Masz wg mnie największego faworyta - złoconego kraba z piękną wzorzystą tarczą. Nie daj się prosić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Marcin to mam nadzieję jakiegoś Błoniaczka podeśle :)

Czy to o mnie mowa?! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to o mnie mowa?! :)

przecież jeśli zrobisz fotkę seikacza, u siebie na balkonie, to śmiało możesz pisać, że jest z Błonia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

przecież jeśli zrobisz fotkę seikacza, u siebie na balkonie, to śmiało możesz pisać, że jest z Błonia :D

Kurna... Geniusz!! :wub:

Że ja o tym wcześniej nie pomyślałem!

 

Dzięki Przemek! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mowa, mowa :) nawet jakieś ze spotkania w Błoniu mógłbyś zapisać najlepiej na październik bo wystawa wtedy była i czas się pięknie zapętli :)

Edytowane przez Remo74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

...mowa, mowa :) nawet jakieś ze spotkania w Błoniu mógłbyś zapisać najlepiej na październik bo wystawa wtedy była i czas się pięknie zapętli :)

Ale ja nie mam żadnego Błoniaka :(

 

Chociaż w sumie, w archiwum by się coś znalazło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy z tych zdjęć z wystawy nie wybierzesz jakiegoś extra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.