Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Żwirek i Muchomorek  :(

 

I odcinek o zegarze z (wredną) kukułką...

 

post-80620-0-07689200-1456431664.jpg

 

[']

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te bajki są i żyją. Trzeba je tylko im (dzieciom) pokazać. :);)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te bajki są i żyją. Trzeba je tylko im (dzieciom) pokazać. :);)

 

Zgadzam się, tylko weź przekonaj (dzieci) żeby oglądały te bajki zamiast spajdermenów itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Křemílek i Vochomůrka to jedni z najbardziej pozytywnych bohaterów dziecięcych bajek. Swojego czasu byli ulubieńcami mojego Syna. A do tego "klimatycznie" nastrojowa muzyka Martina Zemana... :rolleyes:

 

post-89266-0-23502200-1456437179.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, tylko weź przekonaj (dzieci) żeby oglądały te bajki zamiast spajdermenów itp. :)

A to już zależy ;)

Ja z moją córą, kilkanaście lat temu, oglądaliśmy głownie takie produkcje, świetnie się przy tym bawiąc :)

Myśle, że przy odrobinie zaangażowania rodziców jest to jak najbardziej możliwe. Przecież są zdecydowanie ponadczasowe.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Są też nowsze bajki też warte uwagi... Ja uwielbiam Parauszka ;) i choć dzieciaki małe i nie powinny to w sytuacjach kryzysowych właśnie Parauszek nas ratuje ;)

Kręcone jak kiedyś - klatka po klatce, zdjęcie po zdjęciu... I co odcinek to morał. Nie jak te wszystkie chińskie badziewia... Brrr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymaj, Marlena!

Jakie wartości przekażemy naszym dzieciom, takie kiedyś do nas wrócą ;)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja córcia za malucha uwielbiała czterech pancernych, można jej było odpalić płytę i tak bez końca. Doszła do tego że wyprzedzała dialogi. To było wspaniałe, puzniej ktoś pokazał jej teletubisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada foto tarczy rakiety z werkiem późniejszego Wostoka 2409? Tym o którym pisano w temacie o ciekawostkach.. Lub może taki zegarek, werk, itp. na sprzedaż?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

rozglądając się za komandirami trafiłem do nowego anoliego i zajrzałem, kto bierze udział w licytacji, a tam jeden ludek  <<C...0>>   z ujemną liczbą komentarzy ?!?!?!? http://allegro.pl/wojskowy-wostok-czistopol-zakaz-mo-cccp-ideal-i6007877757.html  o co chodzi???

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był zdaje się na forum wątek ze spisem 'rusków' w stalowych kopertach. Ślepy jestem, nie umiem korzystać z wyszukiwarki ;) Pomóżcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był zdaje się na forum wątek ze spisem 'rusków' w stalowych kopertach. Ślepy jestem, nie umiem korzystać z wyszukiwarki ;) Pomóżcie :)

Nikt dawno nic tam nie dołożył to daleko trzeba szukać ;)

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/99439-%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%8E%D1%89%D0%B0%D1%8F-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C/

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he, dzięki. Jest sporo inspiracji do poszukiwań. Może ktoś jeszcze coś dorzuci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiekszosc zdjec sie nie laduje.... Tylko ja tak mam?

Niestety te stare już przepadły.... :(

Wrzuciłem trochę swoich na szybko :)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety te stare już przepadły.... :(

Wrzuciłem trochę swoich na szybko :)

Wlasnie ogladam. Piekne sa! Dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem kilkanaście wysyłek i lekkie zdziwienie 

Paczka 24  z ubezpieczeniem kosztowała 13zł - ja za jedną zapłaciłem 16 a druga 18zł  zależy od wagi czy do pół kilograma czy powyżej 

Paczki te na żółto niebieskim druczku 14zł za priorytet 

Drogo się robi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem kilkanaście wysyłek i lekkie zdziwienie 

Paczka 24  z ubezpieczeniem kosztowała 13zł - ja za jedną zapłaciłem 16 a druga 18zł  zależy od wagi czy do pół kilograma czy powyżej 

Paczki te na żółto niebieskim druczku 14zł za priorytet 

Drogo się robi 

No niestety Poczta Polska podniosła ceny wszystkich usług od marca :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, z 9,50 zł za paczkę ekonomiczną do 13 zł :o. Już lepiej inpostem wysyłać, ostatnio za list polecony płaciłam tam 3,50 zł a to samo na Poczcie Polskiej za 8,50 zł (!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja bym chciał, ale pewnie bliżej czerwca pewnie potwierdzę. Fakt faktem, że mam blisko.

Szkoda, że z naszego działu nie ma mobilizacji do oddzielnych spotkań... typowego zlotu tego działu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, z 9,50 zł za paczkę ekonomiczną do 13 zł :o. Już lepiej inpostem wysyłać, ostatnio za list polecony płaciłam tam 3,50 zł a to samo na Poczcie Polskiej za 8,50 zł (!).

W dużych miastach macie możliwości kurierzy i pindziesiont innych firm dostawczych a ja na tym zadupiu mam tylko ten punkt pocztowy  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.