Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

@tommly- Paweł B. wrzucał już dużo swoich zdjęć na to forum, może i to też kiedyś :D

post-33253-0-81128700-1454952769.gif


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee było takie zdjęcie Pawła w różowym bikini, ale znaleźć nie mogę. :D  :D  :D  :D  :D  :D Paweł wybacz ;)


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buehehehe, Paweł zawojował forum :D

 

Napisałem z MEIZU MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoxxx mówisz masz :D Paweł w całej okazałości :P ( Paweł wiesz że ja tak z sympatii :D)

attachicon.gifpawel.jpg

o o o ooo :D, ale nam dadzą popalić moderatorzy. Mnie już w tym tygodniu mają na celowniku :ph34r:  :P

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dadzą popalic ....przecież ten "róż"to najnowszy nabytek z Ukrainy... :-) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoxxx mówisz masz :D Paweł w całej okazałości :P ( Paweł wiesz że ja tak z sympatii :D)

attachicon.gifpawel.jpg

 

Ostatni raz Agnieszka wysłałem Ci moje prywatne fotki na maila - koniec 

post-68206-0-81354300-1454957771_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buehehehe, Paweł zawojował forum :D

 

Napisałem z MEIZU MX4

Chyba twój gwizdek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można bardzo prosimy o przeniesienie tej dyskusji to odpowiedniego tematu 

Bardzo dziękuję 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha Paweł jaki poważny nagle :D

 

Napisałem z MEIZU MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawle wybacz:

post-44737-0-97526900-1454958247.jpg

również proszę o przeniesienie tego offtopa.

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha Paweł jaki poważny nagle :D

 

Napisałem z MEIZU MX4

Przestań  :lol:  ja i powaga - ostatni na tym forum bym się na kogoś obraził  ;)  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam informacji o skórach na paski i nie mogę zaleźć tych danych w jednym miejscu  :(

A może źle szukam. Wszystko jakoś rozstrzelone na forum, czy jest to opisane gdzieś w jednym miejscu?

 

edit:

tutaj jest wiele informacji KLIK

Edytowane przez pływak_wodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ruski, ale chodzi o samą sprzedaż, mogłem go kupić, ale pomyślałem, że "nie będę taki" ciekawi mnie, czy sprzedawca będzie musiał go oddać za ten jeden zł, bo z opisu wynika, że licytacja miała być od 1 zł, a kup teraz inna kwota.

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5983914317

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dogadał się z kupującym bo wystawił go ponownie na licytacji tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób bez papierów i pudełka jestem na 100% przekonany że to podróbka Tissota.Tych PRC200 różnych wersji jest zatrzęsienie - tematy często poruszane na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro od kilku dni ukrywa komentarze (tą tabelkę na górze) jak wchodzisz na profil kogoś tam to nie widać jak ma dużo negatywów a te które są zrobili na szaro a nie na czerwono jak kiedyś - szare tak nie straszą i nie zniechęcają do zakupów - a to że ktoś cię wydyma bo nie zauważyłeś że w komentarzach czerwono z góry na dół to już ich nie obchodzi - jak chce sie zobaczyć to trzeba kliknąć w "pokaż szczegóły"  

Niedługo nie będzie widać kto licytuje , kto sprzedaje, jaka jest cena itd.... a wszystkie spory rozstrzygał będzie sąd grunt że allegro zgarnie prowizję !!!!!

Coraz mniej mi się te zmiany podobają 

 

 

Kiedyś chcąc odszukać np na dziale biżuteria zegarki mechaniczne z ostatnich 24 godzin wchodziłem w allegro i najpierw zaznaczałem co szukam czyli 

- męskie

- naręczne

- mechaniczne 

- automatyczne

- i z ostatnich 24 godzin 

Dopiero klikałem szukaj - 5 sekund i wyszukane 

A teraz klikasz mechaniczne a on już szuka i tak każda opcja  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś korzysta z facebooka to polecam tę grupę, do poczytania o Alledrogo. Ludzie masowy wysyłają skargi do UOKiK. Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć :) Bardzo interesuje mnie zakończenie tej sprawy.

 

https://www.facebook.com/groups/ZjednoczeniSprzedawcy/?fref=ts

 

Pisemko skonstruowane przez jakiegoś jajogłowego też jest niczego sobie.

 

https://word.office.live.com/wv/WordView.aspx?FBsrc=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fattachments%2Ffile_preview.php%3Fid%3D1032821623446923%26time%3D1455278551%26metadata&access_token=100001361476883%3AAVKuORoKhFt2pnO_duN1oqpzy9NKT3bfdfO15YCHLryngg&title=PismodoUOKiK+%281%29.docx

 

Edit:

 

Odnosząc się jeszcze od postu Pawła, kombinuję jak mogą, aby przede wszystkim promować strefę marek i swój oficjalny sklep. A szaraczkom wmawiają, że wszystkie zmiany ukierunkowane są pod kupującego...

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, kultura zakupów powinna działać w dwie strony. Dziś przyszedł do mnie zegarek, który sprzedałem na alle. Kupujący stwierdził, że to składak bo "werk lata na prawo i lewo" o czym nie napisałem w opisie.

Nie napisałem bo nie "latał" - gdy zrobiłem Fotki na potrzeby aukcji, zapomniałem założyć uszczelkę pod dekielek, dziś zegarek dotarł, złożyłem brakującą uszczelkę i jest jak było. Ale zasugerowano mi, że jestem oszustem... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak ma być dobrze jak jeden teleskopy podmienia (i to na nowe :P ) a drugi uszczelkę chciał zaszachmęcić :D

I alle na to wszystko daje ciche przyzwolenie  :o

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D  :D  :D  niepotrzebnie o tych teleskopach chlapnołem  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.