Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

W dużych miastach macie możliwości kurierzy i pindziesiont innych firm dostawczych a ja na tym zadupiu mam tylko ten punkt pocztowy  :unsure:

No właśnie :(:angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

tak, z 9,50 zł za paczkę ekonomiczną do 13 zł :o. Już lepiej inpostem wysyłać, ostatnio za list polecony płaciłam tam 3,50 zł a to samo na Poczcie Polskiej za 8,50 zł (!).

Z tymi listami w inposcie to bym uważała... Notorycznie gubią. Paczkomaty super - działają błyskawicznie. Ale listy - dno....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Znam przypadki gdzie w paczkomatach ginęły bardzo wartościowe paczki. Wszystko zależy od tego co się chce wysłać. Moim zdaniem jeśli coś droższego to warto kurierem lub paczką ubezpieczoną.

 

Ale fakt faktem, paczkomaty działają bardzo szybko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Ja bym chciał, ale pewnie bliżej czerwca pewnie potwierdzę. Fakt faktem, że mam blisko.

Szkoda, że z naszego działu nie ma mobilizacji do oddzielnych spotkań... typowego zlotu tego działu ;)

Częstochowa albo okolice? Zawsze na tak :)

Znam przypadki gdzie w paczkomatach ginęły bardzo wartościowe paczki. Wszystko zależy od tego co się chce wysłać. Moim zdaniem jeśli coś droższego to warto kurierem lub paczką ubezpieczoną.

 

Ale fakt faktem, paczkomaty działają bardzo szybko :)

A to jasne. Ale jak ktoś np zegarki wysyła czy jakieś drobne rzeczy to warto. ,,Cięższe kalibry" tylko kurierem - szybko i cenowo też ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Częstochowa albo okolice? Zawsze na tak :)

A to jasne. Ale jak ktoś np zegarki wysyła czy jakieś drobne rzeczy to warto. ,,Cięższe kalibry" tylko kurierem - szybko i cenowo też ok.

Trzeba wybrać takie miejsce, gdzie wszyscy będą mieli w miarę "po równo" do dojechania ;) 

Dzieci podrzucić do dziadków ;)

 

Częstochowa albo okolice? Zawsze na tak :)

A to jasne. Ale jak ktoś np zegarki wysyła czy jakieś drobne rzeczy to warto. ,,Cięższe kalibry" tylko kurierem - szybko i cenowo też ok.

Ja osobiście z paczkomatami nie miałem problemu a najszybciej paczka dojechała z Krakowa w 17 godzin! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

 

 

Trzeba wybrać takie miejsce, gdzie wszyscy będą mieli w miarę "po równo" do dojechania ;)

Dzieci podrzucić do dziadków ;)

 

 

No to gdzie i kiedy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gdzie i kiedy? :)

W Karpaczu a choćby dziś bo będę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Trzeba się zainteresować czy w ogóle jest jakiekolwiek zainteresowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

W Karpaczu a choćby dziś bo będę

Następny!

Blisko domu to każdy cwaniak! ;)

Ty jeździsz tyle kilometrów na giełdy to na spotkanie tez dasz radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gdzie i kiedy? :)

 

Trzeba się zainteresować czy w ogóle jest jakiekolwiek zainteresowanie :)

Pofatygowałbym się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, ja też! :) Śląsk czy nawet Częstochowa ( Marlena- :D) może być. Karpacz i okolice- chyba, że w wakacje, w ramach wakacji to też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Centralnym miejscem jest..... Warszawa :)

 

Przy okazji spotkania KMZiZ jest na tyle czasu że zawsze można porozmawiać ale jakoś z naszego "prężnego" działu wszyscy mają awersje do Szwajcarów.

 

Ja prawdopodobnie będę na spotkaniu. Jak ktoś jeszcze się wybiera to można się umówić na pw.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina
Napisano (edytowane)

Jestem jednak za tym, żeby Warszawa jednak zaszczyciła swoją obecnością inny region ;) w terminie odmiennym od klubowego oczywiście.

 

Szeroko pojęty Śląsk brzmi dobrze - sporo nas jest z okolic...

Edytowane przez fankaDaktarina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Wg mnie standard. Trzeba się przyzwyczajać. Taniej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie standard. Trzeba się przyzwyczajać. Taniej nie będzie.

Ale 700 czy 1200?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jednak za tym, żeby Warszawa jednak zaszczyciła swoją obecnością inny region ;) w terminie odmiennym od klubowego oczywiście.

 

Szeroko pojęty Śląsk brzmi dobrze - sporo nas jest z okolic...

A ja mam w Zabrzu 3 mieszkania, więc mogę zapewnić nocleg dla dużej liczny osób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ale 700 czy 1200?!

Taniej niż 700.

 

(U nas, bo za południową lub wschodnią granicą wciąż można trafić za normalne pieniądze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie zapytać, więc zapytam tutaj :) czy ktoś z Was kupował kiedyś przez internet na ukrainie? Np na aukro lub olx? Chciałbym kupić obiektyw fotograficzny, który praktycznie jest nie osiągalny w polsce, a na ukraińskim olx są na sprzedaż 3sztuki w korzystnej cenie. Nie wiedziałbym jednak jak dokonać takiej transakcji.. bo po 1 nie znam języka a po 2 nie mam pojęcia jak było by z wysyłką, zapłatą, cłem itp. ktoś coś poradzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie zapytać, więc zapytam tutaj :) czy ktoś z Was kupował kiedyś przez internet na ukrainie? Np na aukro lub olx? Chciałbym kupić obiektyw fotograficzny, który praktycznie jest nie osiągalny w polsce, a na ukraińskim olx są na sprzedaż 3sztuki w korzystnej cenie. Nie wiedziałbym jednak jak dokonać takiej transakcji.. bo po 1 nie znam języka a po 2 nie mam pojęcia jak było by z wysyłką, zapłatą, cłem itp. ktoś coś poradzi?

Tu poczytaj:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/116918-zagraniczne-zakupy-przesy%C5%82kiprzelewy-paypal-western-union/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem gdzie zapytać, więc zapytam tutaj :) czy ktoś z Was kupował kiedyś przez internet na ukrainie? Np na aukro lub olx? Chciałbym kupić obiektyw fotograficzny, który praktycznie jest nie osiągalny w polsce, a na ukraińskim olx są na sprzedaż 3sztuki w korzystnej cenie. Nie wiedziałbym jednak jak dokonać takiej transakcji.. bo po 1 nie znam języka a po 2 nie mam pojęcia jak było by z wysyłką, zapłatą, cłem itp. ktoś coś poradzi?

 

Uzupelniając Krzyśka - olx -  w Polsce zdarzaja się oszuści, nie wiem jak na Ukrainie ale jednak Aukro moim zdaniem pewniejsze.

Kasa raczej tylko przez WU. 

 

Edycja

Jeśli chodzi o jezyk to większość można załatwić po angielsku. Jak nie to google translator  :D

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za podpowiedzi, kupowałem już poprzez ebay z anglii, ale zakupy w ukrainie i ich język to dla mnie nowość, poczekam może kiedyś ten obiektyw pojawi się na aukro bo to będzie pewniejsze od olx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do człowieka żeby wystawił na aukro to co na olx chcesz kupić. 

To nie takie proste bo Gość musi jeszcze chciec wysłac za garanicę a Ty chcąc kupić musisz mieć konto na allegro.

 

Tak naprawdę to można to dograć - kupujemy na Ukrainie przecież  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.