Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Na komórce w pionie nie zasłania. Ale zdjęcia małe.

 

EDYTA:

Ooo w tej chwili sprawdziłem jeszcze raz i już jest ok. I przez przeglądarkę i na aplikacji. Patrzyłem w telefonie.

 

Może to jakiś chwilowy bobol.

Albo przymiarki do czegoś nowego.

Edytowane przez loituma

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie można wybrać trwających aukcji dodanych do obserwowanych wg kategorii, a w zakończonych jest już wszystko ok, też tak macie? A zdjęcia są ucięte w połowie, ale bez reklamy (może dlatego, że mam ad-block'a)?

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie poprawią - ale wkurza mnie to że po raz kolejny allegro wprowadza coś oczywiście w trosce o użytkowników nie sprawdzając czy i jak to działa !!!!

Powiększenie samej miniaturki też powoduje otwieranie się tego gówna którym NIE JESTEM ZAINTERESOWANY !!!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dalej tak macie? Bo ja teraz sprawdzam i jest okej. Fakt że wczoraj patrzyłem na telefonie żony. A dziś patrzę na swoim. A u siebie mam zainstalowany 1Blocket


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie poprawią - ale wkurza mnie to że po raz kolejny allegro wprowadza coś oczywiście w trosce o użytkowników nie sprawdzając czy i jak to działa !!!!

Powiększenie samej miniaturki też powoduje otwieranie się tego gówna którym NIE JESTEM ZAINTERESOWANY !!!!! 

Pawełku w handlu nie ma takiej sytuacji że klient nie jest zainteresowany. On nie jest jeszcze uświadomiony że potrzebuje kupić następne niepotrzebne gó..o, a rolą sprzedawcy (czytaj np. mnie) jest mu to uświadomić (czytaj wcisnąć). ;) he he he

Wiem, nie śmieszne. moja praca mnie już dawno nie bawi <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie znowu jest

 

Coś kombinują, albo zależy to od aukcji, która się przegląda.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AdBlock i po zawodach. Jak wy panowie, możecie w ogóle egzystować w sieci bez blokowania reklam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na telefonie egzystujemy ;)

 

Już sprawdziłem. Reklamy wyświetlają się na aukcjach nie wystawionych przez allegro. Na tych wystawionych przez allegro nic się nie wyświetla. Proszę, zgłaszajcie problem na potęgę pod tym adresem https://pomoc.allegro.pl/kontakt/


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na telefonie egzystujemy ;)

 

Już sprawdziłem. Reklamy wyświetlają się na aukcjach nie wystawionych przez allegro. Na tych wystawionych przez allegro nic się nie wyświetla. Proszę, zgłaszajcie problem na potęgę pod tym adresem https://pomoc.allegro.pl/kontakt/

Dokładnie tak zrobiłem od razu, trzeba im gitarę zawracać to zmienią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dostałem już odpowiedź:

 

 

Witam.

Otrzymaliśmy już od innych Użytkowników sygnały na temat opisanego problemu.

Nasz dział techniczny stara się wyeliminować ten problem.

Bardzo przepraszam za utrudnienia w korzystaniu z Serwisu. Zapewniam, iż czynimy starania, aby tego typu przypadki nie miały miejsca w przyszłości.

Pozdrawiam,

 

Ale nie zaszkodzi ich nieco pomęczyć. Niech czują oddech na plecach. ;)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano była zasłaniająca wszystko reklama - teraz nie mogę się zalogować do "MOJE ALLEGRO" po wpisaniu haseł wywala mnie do strony głównej allegro - w rogu pokazuje że jestem zalogowany ale w nic wejść nie mogę bo za każdym razem żąda hasła i abarot przenosi do strony głównej - błędne koło 

Mam dość  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na telefonie egzystujemy ;)

 

Już sprawdziłem. Reklamy wyświetlają się na aukcjach nie wystawionych przez allegro. Na tych wystawionych przez allegro nic się nie wyświetla. Proszę, zgłaszajcie problem na potęgę pod tym adresem https://pomoc.allegro.pl/kontakt/

Na telefony takie cuda też istnieją, tylko wymagają dostępu do konta super usera (czyli popularnego roota). Jeżeli ktoś dużo korzysta z telefonu to nie da się żyć bez AdBlocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na telefony takie cuda też istnieją, tylko wymagają dostępu do konta super usera (czyli popularnego roota). Jeżeli ktoś dużo korzysta z telefonu to nie da się żyć bez AdBlocka.

Chyba, że się na srajfonie siedzi... ;) Edytowane przez loituma

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na telefony takie cuda też istnieją, tylko wymagają dostępu do konta super usera (czyli popularnego roota). Jeżeli ktoś dużo korzysta z telefonu to nie da się żyć bez AdBlocka.

U mnie allegro (aplikacja) cały czas działa dobrze, wczoraj wieczorem nawet się zaktualizowała. Mam roota ale nie mam żadnych adblockow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj urwanie głowy z robotą ludźmi itd... nic nie idzie jak trzeba - to taki dzień gdzie lepiej było zostać w łóżku i nie wstawać  -_-

Teraz sobie wchodzę na allegro i klikam coby mi pokazał zegarki z ostatnich 5 godzin i proszę co mi wyskoczyło 

 

Ups, mamy problem. Spróbuj ponownie za chwilę.

Nasze oferty będą na Ciebie czekać.

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj urwanie głowy z robotą ludźmi itd... nic nie idzie jak trzeba - to taki dzień gdzie lepiej było zostać w łóżku i nie wstawać  -_-

Teraz sobie wchodzę na allegro i klikam coby mi pokazał zegarki z ostatnich 5 godzin i proszę co mi wyskoczyło 

 

Ups, mamy problem. Spróbuj ponownie za chwilę.

Nasze oferty będą na Ciebie czekać.

Ale oferty czekają! Nikt ich nie kupi! :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oferty czekają! Nikt ich nie kupi! :D :D :D

Człowiekowi się w bani krew gotuje a oni ci napiszą   Ups mamy problem   - Nosz ku......a  !!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmarł Zdenek Smetana. Zgaduję, że wielu rusofilom będzie smutno. Mnie jest, bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmarł Zdenek Smetana. Zgaduję, że wielu rusofilom będzie smutno. Mnie jest, bardzo.

 

I Czechofilom  :(

 

 

post-86560-0-89771800-1456430537_thumb.jpg

Edytowane przez frauszil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ostatnio często oglądałem bajki z mchu i paproci, bo leciały w wieczorynce na TVP ABC, a to stały punkt wieczoru mojego przedszkolaka.

Cóż... Oby każdy z nas wniósł tyle pozytywnego przekazu w życie innych.

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.