Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakiś sposób na reklamy z forum? Normalnie Linda z tym eposem na ręce jest wszędzie. Da radę jakoś go unicestwić, żeby mi się nie pojawiał między postami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś sposób na reklamy z forum? Normalnie Linda z tym eposem na ręce jest wszędzie. Da radę jakoś go unicestwić, żeby mi się nie pojawiał między postami?

Cierpliwy jestes  :)

 

Poczytaj tutaj http://zegarkiclub.pl/forum/topic/139957-nowy-wygl%C4%85d-forum/page-19?do=findComment&comment=1894053

Temat od dawna drażni ale czekamy  :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy z jakim sovietem kto wchodzi w Nowy Rok. Ja z cornavinem, który wygrałem rok temu tu na forum ;) przyniósł mi szczęście :)

post-84779-1483218388,3326_thumb.jpeg

 

wypassportowane z tapatalka

Edytowane przez Sebolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kolegów o rzemieślnicze, kolorowe szkiełka pleksi do zegarków. Pewnie była z tym związana jakaś hipisowska moda, czy niezdrowa fascynacja Akademią Pana Kleksa. Widziałem pomarańczowe, niebieskie, zielone. Nie wiem czy coś takiego warto pakować do normalnego, katalogowego sikora - ale zrobiłem dwa Kirowskie z warszawską tarczą. Chciałbym ich zrobić kilka więcej - na kolorowo, jako obraz pewnej epoki. Czy ktoś z Was ma informacje, gdzie można kupić szkiełka? Może jakaś wymiana (byle nie były popękane)?

Edytowane przez Łukasz Radziszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie o renowacje kopert,

na alle.....drogo znalazłem 2 ogłoszenia, czy ktoś może coś wie o tych ludziach, można im zaufać??

http://allegro.pl/renowacja-kopert-i-tarcz-omega-tissot-doxa-i-inne-i6665614278.html

http://allegro.pl/renowacja-kopert-i-tarcz-omega-tissot-doxa-i-inne-i6665614278.html

 

mam poliota delux automat i ma jedno ucho urwane a drubie skrzywione, złocenia w stanie dobrym, a w tej drugiej ofercie jest mowa o miejscowym złoceniu oraz lutowaniu uszek, brzmi ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Koledzy mam pytanie o renowacje kopert,

na alle.....drogo znalazłem 2 ogłoszenia, czy ktoś może coś wie o tych ludziach, można im zaufać??

http://allegro.pl/renowacja-kopert-i-tarcz-omega-tissot-doxa-i-inne-i6665614278.html

http://allegro.pl/renowacja-kopert-i-tarcz-omega-tissot-doxa-i-inne-i6665614278.html

 

mam poliota delux automat i ma jedno ucho urwane a drubie skrzywione, złocenia w stanie dobrym, a w tej drugiej ofercie jest mowa o miejscowym złoceniu oraz lutowaniu uszek, brzmi ciekawie.

Nie rozumiem za co jest ta cena aukcji ustalona na 60 zł ?

 

Ale ktoś musi być prekursorem. Zrób renowację i wtedy Ty pokażesz i opowiesz jak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 60zł jest za zdjęcie starego chromu polerkę i ponowne nałożenie chromu czyli podstawowe odnowienie dobrej sprawnej koperty wszystkie inne usługi są wyceniane osobno dotyczy to wszystkich aukcji z usługami tego typu na allegro - cena ta to chromowanie bez zachowania krawędzi czyli polerka na okrągło ostre ranty się zaoblą

Renowacja z zachowaniem krawędzi jest sporo droższa 

Co do samego mokoki to proponuję wejść na komentarze - zapewniam że nie są wyssane z palca i wielu negatywów tam nie ma bo zamawiający sobie odpuścili a sama renowacja tam to walka i szarpanina o odzyskanie powierzonego towaru NIE POLECAM !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do obeznanych w temacie. Czy sprzedawca na Alle widzi maksymalną kwotę, którą dał kupujący przed zakończeniem aukcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do obeznanych w temacie. Czy sprzedawca na Alle widzi maksymalną kwotę, którą dał kupujący przed zakończeniem aukcji?

 

Na całe szczęście kupujących nie widzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byście nie mieli co robić, to możecie sobie do garażu taki barek wykombinować i nasze kobiety mogą sobie teraz szukać i szukać :P

post-77386-0-36831600-1484477031_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byście nie mieli co robić, to możecie sobie do garażu taki barek wykombinować i nasze kobiety mogą sobie teraz szukać i szukać :P

Zajebiaszczy! :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł super, niekoniecznie tylko do garażu. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Zamieniłbym zawartość na szkocką Whisky i byłoby super :).

Jack Daniels bije większość szkockich blendow o głowę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Do smakowania to tylko single malt, blendy żeby się 'zeszmacic' ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weście  ;) się nie pogrążajcie, to ruski dział, tu się pije wódkę (или спирт) i zakąsza słoniną.

 

post-68064-0-28011400-1484690123_thumb.jpg

 

post-68064-0-80102100-1484690151_thumb.jpg

 

post-68064-0-30514100-1484690171_thumb.jpg

 

chyba że kogoś stać na złote zegarki - wtedy Szampan i kawior z bieługi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.