Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gcze

Casio-dział techniczny

Rekomendowane odpowiedzi

Ok to w takim razie ten znaczek co sie pojawia nad sekundą świadczy o podświetlenie w czasie alarmu czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie mruga podczas pikania przy pełnej godzinie, alarmie oraz przy timerze.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak...ale jak dezaktywuję podświetlenie czyli tego znaczka nie ma to i tak mogę podświetlić przez naciśnięcie przycisku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znaczek jest czy go nie ma to i tak ręcznie możesz sobie pstrykac podświetleniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ikonka informuje tylko o tym że zostały aktywowane alerty świetlne podczas pikania  pełnej godziny, alarmów i timera.

 Podświetlenie aktywowane przyciskiem działa niezależnie od tego czy ta ikonka się pali czy też nie.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest znaczek to o pełnej godzinie wraz z piknieciem mruga ekran,dobrze widoczne w nocy ;) Jak uruchomisz timer to też będzie mrugał na zakończenie odliczania.

A i jeszcze alarm też błyska.

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie o to mi chodziło ,dzieki za fachowe wyjaśnienie...

Pozdrawiam

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliście łapać synchro z Anthorn ? Najpierw sprawdziłem sobie tutaj: http://websdr.sp3pgx.uz.zgora.pl:8901/  czy słychać sygnał na 60 kHz, okazało się że słychać całkiem dobrze, więc przestawiłem zegarek na Londyn, wymuszone synchro i pyk, złapał. Z mapki zasięgu co prawda wynika, że nie powinno być problemu ale wszyscy wiemy jak jest z DCF (że różnie bywa, że na szafie, że na parapecie albo w łóżku tylko łapie ;)  ) więc miło że udało się odebrać jednak zdecydowanie dalej zlokalizowany nadajnik  :)

Pozdro przy Niedzieli :)


:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowaliście.... Leniwce, Łobuzy....    <_<

Edytowane przez zibson

:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś próbowałem, Range łapał sygnał bez problemu.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,mam pytanko czy ktoś moze próbował i czy w ogóle sie da zastosować w dw5600 dłuższe przyciski bo ma wrażenie ze albo mam za grube paluchy albo one sa za niskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim DW-5600 swego czasu wymieniłem wszystkie 4 na te z G-5600E. Teraz minimalnie bardziej wystają i odczuwalnie lepiej się je wciska. 

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GitBit moze wiesz gdzie takie przyciski można zdobyć?

Edytowane przez M-point

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja do mojego DW5600 zamówiłem przycisk od tego samego modelu, ale ten dłuższy. Zapadły adjust, to jakieś niedopatrzenie. Pozostałe są dla mnie obsługiwalne. Niestety czekam i czekam. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca to niedopatrzenie.

W tym module naciśnięcie przycisku adjust powoduję wejście w opcję przestawienia godziny i specjalnie tak został zaprojektowany aby przez przypadek go nie wcisnąć, co nie zmienia faktu że zerowanie np. stopera to nieporozumienie.

A wystarczyło poprawić moduł aby przycisk adjust załączał się przez przytrzymanie guziczka przez co najmniej 3 sek. i wtedy mógłby być spokojnie dłuższy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam wystający od ponad roku i w tym czasie ani razu nie zdarzyło mi sìę aby przypadkiem sam się wcisnął.  :P 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo nawet jak jest wystający to cieżko go w tym zegarku wcisnąć przypadkowo ale jak projektowali to tego nie przewidzieli  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tu też wrzucę może się Komuś przydać  :)

Rozłożony GWN-1000, pomaga przy zamawianiu części :)

Klikając na fotę powiększy się ;)  

Wrzucajcie tak rozłożone inne modele, jak macie  :)

1.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wlasnie w zibi 4 przyciski do G-5600E....czas oczekiwania ok 4 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.