Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gcze

Casio-dział techniczny

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, też już parę widziałem z takim babolem :)

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota i bez kosztów :) Miałem taki sam problem z Ryskiem-musiałem wymienić wyświetlacz ;)

Wcześniej prewencyjnie domówiłem wyświetlacz do zamówienia z częściami na które czekam   ^_^

Jak przyjdzie to zostanie na zapas lub do kolejnego bo koszta małe ok. 8-10 zł.  :)

Dzięki Panowie

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz, dobra robota! :) 

Sam miałem zamiar go zgarnąć i się za to zabrać i teraz załuje że odpuściłem bo jak widać z palcem w nosie udało się go naprawić. Czasem warto jednak zaryzykować, gratuluje.  ;) 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też go licytowałem nawet byłem drugi Ale z przesyłką cena zbliżała sie do 200 pln. Tomaliusz jaką dales max kwote?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też go licytowałem nawet byłem drugi Ale z przesyłką cena zbliżała sie do 200 pln. Tomaliusz jaką dales max kwote?

Miałem ustawione przypomnienie o licytacji sms-em, za czym wszedłem na kompa to została niecała minuta do końca, więc odruchowo tak od niechcenia wbiłem 170 zeta i ... jest  :D

Drugi?

Myślałem że dałeś max 90 zeta, czwarte miejsce na licytacji, nick D...4  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ustawione przypomnienie o licytacji sms-em, za czym wszedłem na kompa to została niecała minuta do końca, więc odruchowa tak od niechcenia wbiłem 170 zeta i ... jest :D

Drugi?

Myślałem że dałeś max 90 zeta, czwarte miejsce na licytacji, nick D...4 :)

A możliwe bo na godzine przed koncem bylem drugi a potem zaczelo sie dziać No to bym Cie nie przebił.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawców tematu, ile baterie wytrzymują w 5600 z takimi ekranikami?

58ad9237b2972937ae265879e616a1f9.jpg

Standardowo 2-3 lata czy dłużej?

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, co myślicie.

Mam G-9300 i tak sobie wykombinowałem żeby w niego moduł z radiem od GW-9300CM-1ER zaszczepić.

Jak myślicie. Przyjmie się rozmiarem? Wiecie jak sprawdzić czy ten moduł wejdzie zamiast tego z g-9300?


:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawców tematu, ile baterie wytrzymują w 5600 z takimi ekranikami?

Standardowo 2-3 lata czy dłużej?

 Myślę że na tak postawione pytanie lepiej nie odpowie nikt inny niż Ty - załóż nową baterię, włącz czasoodmierzacz, używaj tych wszystkich funkcji które potrzebujesz, notuj co i jak często używasz, jak padnie bateria - napisz nam raport  :) ;) , no co ?  :huh:

Edytowane przez zibson

:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie była odpowiedź na moje pytanie. To inaczej, tego typu ekrany są bardziej energooszczędne czy nie

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, co myślicie.

Mam G-9300 i tak sobie wykombinowałem żeby w niego moduł z radiem od GW-9300CM-1ER zaszczepić.

Jak myślicie. Przyjmie się rozmiarem? Wiecie jak sprawdzić czy ten moduł wejdzie zamiast tego z g-9300?

 

 

Powinien wejść ale głowy nie daje.  dla porównania np moduł z GW-M5610 wejdzie do G-5600E i na odwrót wiec w przypadku G-9300 może być tak że środek jest ten sam co w przypadku GW-9300 tylko moduł pozbawiony jest anteny podobnie jak G-5600E względem GW-M5610. 

 

G-9300 ma moduł (3261) a GW-9300 (3260) wiec są to raczej bliźniacze moduły o tych samych wymiarach.

 

 

Mam pytanie do znawców tematu, ile baterie wytrzymują w 5600 z takimi ekranikami?

 

Standardowo 2-3 lata czy dłużej?

 

Pozdrawiam

Kamil

 

 

Nie pamiętam dokładnie ale ktoś gdzieś napisał że nie wymieniał baterii w DW-5600 od ponad 5 lat..

Wydaje mi się że jest to możliwe, wszystko kwestia jak często używa się przede wszystkim podświetlenia i alarmów z alertem świetlnym czy sygnału pełnej godziny. Jak by tak wszystko powyłączać to zapewne możliwe jest osiągniecie takiego wyniku. 

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To raczej nie była odpowiedź na moje pytanie. To inaczej, tego typu ekrany są bardziej energooszczędne czy nie

 

Pozdrawiam

Kamil

Myślę, że nie ma różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma różnicy.

 

Dokładnie tak jest. negatyw/pozytyw różni się tylko przesłoną na wyświetlaczu, która w żaden sposób nie jest elektrycznie połączona z resztą układu, dlatego nie ma wpływu na zużycie baterii ...

Powinien wejść ale głowy nie daje.  dla porównania np moduł z GW-M5610 wejdzie do G-5600E i na odwrót wiec w przypadku G-9300 może być tak że środek jest ten sam co w przypadku GW-9300 tylko moduł pozbawiony jest anteny podobnie jak G-5600E względem GW-M5610. 

 

G-9300 ma moduł (3261) a GW-9300 (3260) wiec są to raczej bliźniacze moduły o tych samych wymiarach.

Dzięki :) na to właśnie liczę. Chyba zaryzykuję. moduł z radiem to koszt 3 stówek. No nie mało ale z drugiej strony można mieć dwa zegary w jednym ;) Co o tym myślicie ?


:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie są za 300? Może też bym takiego moda zrobił :)

Edytowane przez DamianDe

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie są za 300? Może też bym takiego moda zrobił :)

we w zibi :)


:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak będziesz się decydował, niech nam w jedną paczkę je zapakują ;)


:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, co myślicie.

Mam G-9300 i tak sobie wykombinowałem żeby w niego moduł z radiem od GW-9300CM-1ER zaszczepić.

Jak myślicie. Przyjmie się rozmiarem? Wiecie jak sprawdzić czy ten moduł wejdzie zamiast tego z g-9300?

Super pomysł :) Myślę, że wszystko powinno pasować. Pochwal się jak to zrobisz.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu już po złożeniu i resecie baterii było spoko :)

Jak resetujesz aku? Ja ostatnio nie potrafiłem i odczekałem 30 min tak jak poradził GitBit. Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak resetujesz aku? Ja ostatnio nie potrafiłem i odczekałem 30 min tak jak poradził GitBit.

Normalnie tak jak zwykłą baterię i na nic nie czekam  ^_^

Po włożeniu aku miga CHG i po zwarciu na 2 sek. AC + minus resetuje się  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie tak jak zwykłą baterię i na nic nie czekam ^_^

Po włożeniu aku miga CHG i po zwarciu na 2 sek. AC + minus resetuje się :)

To mi coś nie chciało zatrybić i to w 2 zegarkach

 

db3f04480a84fc8a1add70a98b485d9a.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trzymałeś te min. 2 sek.?

Może jeszcze zobacz czy w tym otworku w AC, nie jest zdarta, porysowana powierzchnia styku i nie łączy.

A może za gruba ta pińceta i nie dochodzi do końca? 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak będziesz się decydował, niech nam w jedną paczkę je zapakują ;)

Ok, muszę nad tym pomyśleć ale zawsze chciałem mieć gw-9300, bo to jakieś nieporozumienie, żeby w mudmanie nie było radia. Trzeba będzie też dokupić dekiel i szkło tak jak podpowiada tomaliusz :D

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.