Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gcze

Casio-dział techniczny

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrezygnowałem z zamówienia ale jak będziesz chciał sprzedać to daj znać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale fajne :o

Gratulacje składaków :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne sikorki  ;)

Chyba Maćku przyznasz mi teraz rację że ten święcący bezel nie ma żadnych drobin a la brokatu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z chęcią bym zamówił. Jest gdzieś dostępna pełna specyfikacja potrzebnych części do złożenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Marcin, żałuj już byś miał :P;)

Damian, dzięki :)

D1V1510N G, przyznałem Ci to już wcześniej, ten błyszczący bezel jest od modelu DW-5600MT akurat tylko przemalowałem w nim napisy na złote.

_jendraz,specyfikacje części jak najbardziej jest dostępna w sieci, ja spędziłem przeszło miesiąc czasu na rozkminianiu tego wszystkiego i na ustalaniu szczegółów w Zibi. Teraz jest już łatwiej bo wiem gdzie szukać i jak szukać ale mimo wszystko trochę czasu to zajmuje. Napisz do mnie PW to Ci pomogę. ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam Bransolety do modelu DBC-800, szerokość mocowania teleskopów to 22 mm. Może komuś zalega, albo ktoś wie gdzie znajdę zamiennik. Przeszukałem allegro lecz nie znalazłem nic co by pasowało.

Pozdrawiam

post-47156-0-58674300-1495383905_thumb.jpgpost-47156-0-17164300-1495383935_thumb.jpg

Edytowane przez paeo21106

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polerował ktoś tlenkiem ceru szkło w tytanowej kopercie? Obawiam się uszkodzenia powłoki czy też spolerowania tytanu tym bardziej ze koperta jest na wierzchu. Wolalbym uniknal wyjmowania szkla do polerki

60b25f73610a9e4121e121c8ef831e5a.jpg

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne wyjście to dobrze okleic kopertę taśma lakiernicza lub jakaś izolacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem tu nowy mam problem z casio edifice EQS-500C-1A1ER MIANOWICIE PRZY WASZEJ POMOCY FORUM USTAWIŁEM PRAWIDŁOWO ZEGAREK ALE ZACZEŁAM SIĘ NIM BAWIĆ I COŚ SIĘ PO PRZESTAWIAŁO MIANOWICIE PRZY KAŻDEJ OPCJI USTAWIENIA ZEGARKA SEKUNDNIK POWINIEN WRÓCIĆ NA GODZ 12 U MNIE JEST NA 15-3 NAWET W MOMENCIE USTAWIENIA STREF NA POCZĄTKU WSKAZÓWKA SEKUNDOWA BYŁA DOKŁADNIE NA DANYM PAŃSTWIE STREFIE TERAZ JAKBY PARĘ MILIMETRÓW POSZŁA DO PRZODU NA PRZYKŁAD JAK USTAWIAM NA GODZ, 12 UTC TO JEST PRZESUNIĘTA O PARĘ MILIMETRÓW DO PRZODU TAK SAMO JEST Z WSKAZÓWKA GODZINOWA I MINUTOWA ALE MINIMALNIE ACZKOLWIEK NIE PRAWIDŁOWO PRAWDOPODOBNIE COŚ NAMIESZAŁEM I NIE WIEM JAK MAM TO SKOLIBROWAĆ WIEM ZE NIE MOŻNA RESETOWAĆ GO TYLKO PO OLDŁACZENIU BATERII CHYBA TYLKO PROSIŁ BYM O POMOC W USTAWIENIU I SKOLIBROWANIU WSKAZÓWEK BO JUŻ WSZYTKICH OPCJI PRÓBOWAŁEM Z WASZEGO FORUM WSKAZÓWKA SEKUNDOWA ZAWSZE WRACA NA 15-3 CZASAMI W NIE KTÓYCH USTAWIENIACH CHYBA ROK  DATA NAWET SIĘ NIE ZATRZYMUJE NA 13-14 GODZ ZAJEB.... ZEGAREK ALE NIE OGARNIAM JAK GO USTAWIĆ PANOWIE POMÓŻCIE !!!!

Edytowane przez Damian Stettin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje kilku segerów tzw. e-ring, może ma ktoś na zbyciu?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko 2-3 szt w zapasie, ale nie oddam.
Kiedyś jak potrzebowałem na szybko to dostałem od zegarmistrza w moim mieście za free. Z jakiejś starej koperty od Casio coś wytargaliśmy. Jest kilka rozmiarów, ale są kompatybilne pomiędzy modelami Casio.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt "Szlufka" ;)

 

Wykonana w 100% ręcznie.

Materiał, srebro 930.

 

G6.jpg

 

G5.jpg

 

20170609_111126_0_-01-01-01.jpg

 

G7.jpg

 

image.jpg

 

G4.jpg

 

G2.jpg

 

G3.jpg

 

G1.jpg

 

image.jpg

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek klasa jak zawsze.

Świetnie wyszło


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja! Masz fach w rękach :)

Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy właśnie najbardziej cieszą przez własny wkład pracy włożony w ich wykonanie.brawo!

Edytowane przez G-Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie taki temat - kontakt z wodą staruszków casio.

O ile mozna wymienic uszczelkę dekla i przyciskow to czy w kilkudziesiecioletnich staruszkach nie ma ryzyka że woda dostanie się przy uszczelce szkła?O ile nie musze moczyc moich staruszkow to obawiam sie ich kontaktu z woda podczas polerowania szkla i plukania z tlenku ceru.

Macie jakieś doświadczenia?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.