Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gcze

Casio-dział techniczny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrovka

Dobry...bo mozna nim rzucic po przebudzeniu ;))

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam do posiadaczy GW-9430 - czy też żółty karbon też łapie kolory jak zwykły żółty pasek w "G"?

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam czy te paski się tak szybko nie ścierają ale karbon jest tylko po wewnętrznej stronie więc chyba kolor ten sam jak w innych modelach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Rangemana w zielonym "zwykłym ubranku" - przejął go mój kumpel i śmiga z nim po chaszczach od ponad roku, teraz mam wersję camo - czyli też zieloną i tutaj jest różnica "zwykły" zielony pasek łapał mi przebarwienia a na zielonych placach camo nie widać żadnego przebarwienia - stąd moje pytanie.

W sumie bardziej zainteresowany jestem paskiem od BTJ niż od żółtej limitki, ale żadnej foty białego na forum chyba nie widziałem a żółty się pojawił...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O żółtym pasku może najwięcej powiedzieć @xenocratex, bo używał rangemana w żółtych gaciach na codzień. Ja mam swojego 3 lata ale mocno na niego uważam i nie ma ewidentnych przebarwień, wydaje się że tylko lekko przyciemniał w porównaniu do nieużywanego paska.

Po za tym w żółtym pasku nie widać włókna węglowego od spodu, nie wiem dlaczego tak to zrobili.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego noszę zazwyczaj latem na krótki rękaw ale w zeszłym roku pisałem że testuje żółtka pod mankietem czarnej bluzy i przez kilkadziesiąt dni tak go używałem i nie widzę żadnych przebarwień.

Być może trochę sciemniał ale też nie mam odniesienia do nowego na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem

Nie wiem czy dobry dział - ale próbuję:)

Spotkał się ktoś z Was z paskiem z podwójną klamrą do G5600 oraz GW M5610 ? Jeśli macie sprawdzone źródło - będę wdzięczny.

Dwa - nowe ubranie (bezel + pasek: żółte, pomarańczowe lub czerwone) dla G5600E - jakiś namiar godny polecenia?

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialabym zapytac jaka jest roznica miedzy jednym a drugim modelem ?
 

Casio EDIFICE Smartphone Link Bluetooth Dual World Time Watch EQB-500DB-2A



Casio EDIFICE Smartphone Link Bluetooth Dual World Time Watch EQB-500DB-2AER

Edytowane przez Anusiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej różnicy. Końcówka ER to oznaczenie dystrybucyjne informujące o tym że ten egzemplarz został wypuszczony na rynek europejski. 

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawdzcie u siebie czy objaw występuje: mianowicie po wystawieniu dżi w negatywie do ładowania słonecznego i spojrzeniu pod kątem na wyświetlacz okazuje się że cyfry strasznie drgają. W normalnym oświetleniu tego nie ma tylko gdy wystawiam na żar słoneczny.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawdzcie u siebie czy objaw występuje: mianowicie po wystawieniu dżi w negatywie do ładowania słonecznego i spojrzeniu pod kątem na wyświetlacz okazuje się że cyfry strasznie drgają. W normalnym oświetleniu tego nie ma tylko gdy wystawiam na żar słoneczny.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

To chyba normalne, ostatnio jak wystawiłem GST na mocne słońce to wyświetlacze się rozlały, po kilkunastu sekundach wszystko wróciło do normy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drganie cyfr w niektórych modelach jest normalnym zjawiskiem widocznym właśnie przy bardzo jasnym oświetleniu pod pewnym kontem. W niektórych pozytywnych LCD również to wystepuje.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli norma to ok. Dzięki za uspokojenie.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawdzcie u siebie czy objaw występuje: mianowicie po wystawieniu dżi w negatywie do ładowania słonecznego i spojrzeniu pod kątem na wyświetlacz okazuje się że cyfry strasznie drgają. W normalnym oświetleniu tego nie ma tylko gdy wystawiam na żar słoneczny.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

W sobotę zauważyłem to samo w GDX, ale po weryfikacji na dwóch innych negatywach się uspokoiłem ;)

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmował ktoś taką klamerkę?

a882e3fb324407185277fc5acd6834cc.jpg

 

Edit.

Już ogarnąlem. Klamerka jest mocowana nie na teleskop tylko na wcisk na trzpień. Wybijakiem ani płaskim śrubokręcikiem nie dało rady. Musiałem rozerwać szczypcami.

c5fa21d9ddcf9922bd0eea1835350697.jpg

 

I od razu lepiej

 

b33ed3e8d8070ef2af65e34f1e010b3b.jpg

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cofnij się do postów z 14 lutego w tym dziale, tam miałem chyba ten sam problem. Jest to mocowanie coś w stylu na zatrzask. Trzeba po prostu mocniej pociągnąć i kamerka wyskoczy :) Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofnij się do postów z 14 lutego w tym dziale, tam miałem chyba ten sam problem. Jest to mocowanie coś w stylu na zatrzask. Trzeba po prostu mocniej pociągnąć i kamerka wyskoczy :)

Juz edytowalem pozywej

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej :)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł jest krzywo włożony w DW-5600 to częsty przypadek. Można to bardzo łatwo naprostować. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. W sumie mi to nie przeszkadza a zauważyłem przez przy przypadek.

Mógłbyś opisać jak to naprawić to przy wymianie baterii bym się tym zajął chyba że ten temat był poruszany już na forum.

Edytowane przez apachepoznań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.