Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gcze

Casio-dział techniczny

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to raczej niczym tego nie pomalujesz tak, żeby w miarę długo wyglądało ładnie.
Lepiej zaakceptuj te kolory i może pomyśl o dalszych tuningach bezela...


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamawiałeś w Zibi to zawsze możesz zwrocić. 

 

Swoją drogą od jakiego modelu jest ta branzoleta od i od jakiej wersji kolorystycznej?


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

GWNQ1000MC-1A

Nie mam siły tego zwracać, założyłem na razie i jeżeli chodzi o komfort to jest duży plus

Poza tym jest fajna mikroregulacja pokrętłem

W tej cenie to zamówię kiedyś same ogniwka, wystarczy 6 sztuk

a719d80955249d9b6786368475ac041b.jpg

Edytowane przez Capri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak teraz dobrze wygląda, pasuje do napisów na bezelu i wskazówek.
Pokaż tą regulację :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Może i tak zostanie

 

6eeeff423994e4c6592c6b5192026394.jpg

Edytowane przez Capri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny knif z tą regulacją. Zegar wygląda świetnie na tej bransie.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie idzie niebieska ale od tygodnia nie może wyjść z magazynu w Sochaczewie :/ może w przyszłym tygodniu w końcu dojdzie. Biała też fajna ale wolałem powalczyć o niebieską.

Graty pierwszej bransy na forum :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Dzięki  :)  Ja nie miałem siły walczyć po takim czasie oczekiwania  :unsure:  ale w sumie już się przyzwyczaiłem. Co istotne dla mnie, że nie trzeszczy tak jak ta którą miałem w GW-A1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o tym gdzieś było pisane bo wyszukiwarka forum mówi mi: "Brak wyników dla 'pasek gw-a1000'" no to zapytam:

 

Ktoś wie czy pasek/bransoleta do GW-A1000D jest kompatybilny/a z paskami do GW-4000, albo GW-3500, bądź GW-3000?  Znalazłem bransoletę do GW-3500 i wygląda ona bardzo podobnie do tej z GW-A1000D ale wiadomo, na zdjęciu to i teściowa do żony podobna a to CZASAMI zdecydowanie nie to samo - stąd moje pytanie... ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek/bransa Gw-a1000 jest kompatybilna z gw-4000 na 100% co do gw-3000 to jestem pewny na 90%, bo wygląda podobnie ale nigdy tego nie sprawdziłem. Najbliższą okazję będę brał dopiero wieczorem więc jak nikt nie potwierdzi to ja sprawdzę później.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak zostanie

 

 

Jestem pod wrażeniem. Super sprawa!

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Daito zdjęcia bransy z gw-3000 podpiętej do gw-4000. Pasuje jak ulał.

DSC_0331.jpg

DSC_0335.jpg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie - czyli można mieć GW-A1000 na pomarańczowym pasku :D  Bo taki był prawdziwy powód tej "ciekawości" mojej ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to trzeba było pisać od razu to założyłbym pomarańczowy pasek, ale rozstaw jest dobry więc można ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że pasuje tylko nie wygląda:p

 

Myślałem o kombinacji - bezel od FC-5A (on jest brązowy) i pomarańczowym pasku - to by mogło wyglądać... jakoś, na 100% wyglądałby inaczej  :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze większym zboczeniem jest mierzenie dokładności zegarków z synchronizacją :)

To jak już zacząłem mierzyć, to załączę wynik pomiaru ;)

 

GW-9300 DC 30 dni bez synchronizacji vs GW-9300CM z dzisiejszym synchro tuż przed zdjęciem:

 

36686854883_f41f91050c_o.jpg

 

No dobra, przyznam bez bicia, że minimalna, tak 0,25s różnica była ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż ciężko mi w to uwierzyć, zdjęcie porównawcze ostatnich udanych synchronizacji z datami niczego nie wnosi tak na prawdę bo mogłeś dziś ustawić DC idealnie z CM którego dziś zsynchronizowałeś i trzasnąć foty.

 

Miałem już sporo G i nigdy tak dobrze nie było, zawsze jest jakaś odchyłka a już na pewno po 30 dniach.  :P


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak w kingu GX, mniej więcej robi +-1s na 3 miesiące :D

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GitBit

Oczywiście, że tak. Jednak nie zamieściłem tego jako dowód, a jako informację, co, kiedy itd. Ja wiem, że nie ustawiałem czasu ręcznie. Zrobiłem to z ciekawości, dla własnej świadomości, a sam siebie po co miałbym oszukiwać ;)

Różnica była tak na oko niecałe pół sekundy i też się zdziwiłem, że taka znikoma. DC przeleżał wprawdzie niecałe dwa tygodnie bez noszenia, ale nie wiem, czy to mogło mieć jakiś wpływ.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie gratuluje Wam dokładnych egzemplarzy, mi się jeszcze taki nie trafił chociaż nigdy ich tak dokładnie nie testowałem natomiast z takich luźnych obserwacji zawsze każdy się spieszył mniej lub bardziej.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko king taki punktualny jeden G potrafi rozjechać się nawet 40s na miesiąc...

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się wszystkie mniej lub bardziej śpieszą. Poza jednym gulfanem który się minimalnie późni.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy który kupił G-9300 ponad 2 miesiące temu ma w tej chwili odchylenie około 1,5 sekundy. Ustawiać nie ustawiał jak pytałem bo twierdzi że nie umie (fakt, po zakupie razem z Matejem mu ustawialiśmy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można wymienić szybę w KINGU ? Ewentualnie jak jest  ze szczelnością później  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.