Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wocio19

Kuba Wojewódzki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Wy, ale ja go oglądam co tydzień. A dzisiaj to normalnie płakałem ze śmiechu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry był :P

swoją drogą ciekawe jakie zegarki gościły na nadgarstkach Kuby i Marcina


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ati

Ja tam lubie poogladać :P Odpowiada mi ten rodzaj humoru :D :twisted:

Zagadka :) Jaki zegarek miał na ręku Pan Marcin :)?

 

EDIT: O neixet mnie z zagadka ubiegł :) A co do Kuby to w jakimś watku specjaliści doszli, że to chyba jakiś Tag :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagadka :D Jaki zegarek miał na ręku Pan Marcin :P?

bylem pierwszy;p


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu przejścia do TVN'u Kuba jest jeszcze lepszy. Odcinki z Chylińską, Stuhrem i Gawlińskimi tez były mocne. Poza tym uwielbiam te "wstawki" polityczne :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojewódzki - dla mnie dno, ani to dobry prowadzący programy rozrywkowe, ani dobry dziennikarz, a krytyk to już zupełnie beznadziejny, potrafi jedynie zrobić szum wokół własnej osoby i tyle, jego postać do mnie zupełnie nie dociera, nie ogladam i nie zamierzam (zresztą cała telewizja to kicz strata czasu, telenowele, teleturnieje i show wyciągajace z ludzi pieniądze na smsach i programy typu "chwila dla debila", przeplatane reklamami)


www.pajacyk.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie show Wojewodzkiego to worek zartow spod remizy. Do czlowieka nic nie mam, bo go nie znam. Natomiast jego programy nie grzesza dociekliwoscia, emanuja natomiast chaotyzmem przeplatanym z chamstwem.


Seiko SNM011

...w codziennej pogoni za dokładnością, w powietrzu, na lądzie, po wodą.

 

PMy nie dochodza (czasem), kontakt via email.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd najlepszy moim zdaniem był z Krzysztofem Bosakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Kuby lubie go i jego program .. ale zastanowmy sie jaki nosi zegarek wiecie? Ja wiem tylko tyle, ze nosi zegarek marki Tag Heuer modelu dokladnie nie znam ...:/ pozdrawiam

P.S byc moze to jakas Carrera?


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał Carrere, ale chyba ma tez jakies inne, bo czasem widuje jakas busole u niego na bransolecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to co program ma inny zegarek (może przesadam ale na pewno nie jeden nie dwa)... A co do treści :D oglądam wojewódzkiego od początku istnienia programu i nic nie wskazuje na to żebym przestał.

 

Z Bosakiem odciniek istotnie w tej serii był chyba najlepszy - chociarz wczorajszy... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojewódzki - dla mnie dno, ani to dobry prowadzący programy rozrywkowe, ani dobry dziennikarz, a krytyk to już zupełnie beznadziejny, potrafi jedynie zrobić szum wokół własnej osoby i tyle, jego postać do mnie zupełnie nie dociera, nie ogladam i nie zamierzam

 

Święte słowa, rzuca mną na widok facerta. Gdybym był jego kapralem w jakiejś "bizantyjskiej" armii ... aż strach pomyśleć. Taki drobiazg, że przerywa wypowiedzi swoim rozmówcom dopełnia całoksztaltu ...

 

NIGDY WIĘCEJ QPY W TV :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem tych, którzy krytykują Kubę, bo na pewno jesgo sposób prowadzenia programu nie do kazdego trafia.

Przede wszystkim KW bardzo mocno wyraża swój światopogląd i jeżeli akurat nie jest on zgodny z twoim, to rozmumiem, że nie może wam się podobać Kuba. Poza tym specyficzne poczucie humoru raz jest na poziomie bruku by po chwili pojawiła się faktycznie inteligentna i dowcipna puenta. Bez problemu mogę jednak tolerować kretyńskie wygłupy, bo mam do tego dystans, a co ważniejsze, sam Wojewódzki też ma do tego dystans.

 

To co wyróżnia program Wojewódzkiego od całej telewizyjnej papki to to, że między głupimi tekstami i wygłupami do programu udaje się Kubie często przemycić treści nie poruszana nigdzie indziej w telewizji.

 

Uważam, że po mimo przewagi poczucia humoru na poziomie genitaliów nie jest to program dla prostaczków oglądających telenoweli i Świat według Kiepskich. Myślę, że większość odbiorców to inteligentni ludzie dostrzegający inteligencję Kuby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amen.


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że po mimo przewagi poczucia humoru na poziomie genitaliów nie jest to program dla prostaczków oglądających telenoweli i Świat według Kiepskich. Myślę, że większość odbiorców to inteligentni ludzie dostrzegający inteligencję Kuby.

 

Wojewódzki = kretyn, tak samo jak i Majewski

 

Świat wg Kiepskich nie jest dla prostaczków - prezentuje humor o wiele wyższy niż Wojewódzki i bardzo często w wyrafinowany sposób wyśmiewa dzisiejsze realia.

 

Gdybym na ulicy spotkał Wojewódzkiego nawet nie podchodziłbym do niego w myśl zasady: nie ruszaj gówna bo śmierdzi.

Gdybym spotkał natomiast Grabowskiego podszedłbym i powiedział : Panie Andrzeju jak miło Pana poznać ...


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że Grabowski jest ujmującym człowiekiem (przynajmniej w incydentalnym kontakcie). A KW faktycznie byle jaki. Dużo szumu bez treści, o głębi można zapomnieć, okraszone to chamskim tekstem, ciągle tym samym na dodatek. Mimo, że reprezentuje część poglądów tożsamych z moimi - forma wyrazu po prostu marna, i to bez obrażania się i bulwersowania od nadmiaru bylejakich dowcipów z okolic seksu :D

Poza tym facet (podobnie zresztą jak pozostała trójka sędziów) skompromitował się w programie Idol. Nie sztuka znęcać się nad zagubionymi często ludźmi, którzy uwierzyli we własny niby-talent. A jurorzy prześcigali się w chamskich wyskokach w imię własnej forsy i sławy. To jak sprzedaż seksu cokolwiek :? Za każdą cenę...byle być.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z poprzednikiem, Świat Wg Kiepski tak naprawde to nie jest serial dla debili, to właśnie debile go nie rozumieją i wyśmiewają.

Jeśli chodzi o Wojewódzkiego to ogólnie robienie z siebie debila też mnie nie bawi (i nie ważnie czy to Wojewódzki czy Majewski lub ktoś tam jeszcze) ale sam program i dobór gości jest na całkiem przyzwoitym poziomie.

 

PS co do zegarka Wojewódzki to raczej gadgetciarz, więc skoro śmiga Porsche to i zegarek ma raczej z wysokiej półki, bardzo wysokiej:)


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Rozumiem tych, którzy krytykują Kubę, bo na pewno jesgo sposób prowadzenia programu nie do kazdego trafia.

Przede wszystkim KW bardzo mocno wyraża swój światopogląd i jeżeli akurat nie jest on zgodny z twoim, to rozmumiem, że nie może wam się podobać Kuba. Poza tym specyficzne poczucie humoru raz jest na poziomie bruku by po chwili pojawiła się faktycznie inteligentna i dowcipna puenta. Bez problemu mogę jednak tolerować kretyńskie wygłupy, bo mam do tego dystans, a co ważniejsze, sam Wojewódzki też ma do tego dystans.

 

To co wyróżnia program Wojewódzkiego od całej telewizyjnej papki to to, że między głupimi tekstami i wygłupami do programu udaje się Kubie często przemycić treści nie poruszana nigdzie indziej w telewizji.

 

Uważam, że po mimo przewagi poczucia humoru na poziomie genitaliów nie jest to program dla prostaczków oglądających telenoweli i Świat według Kiepskich. Myślę, że większość odbiorców to inteligentni ludzie dostrzegający inteligencję Kuby.

 

Quba- koszmar a te wypociny to chyba z jego blogu...wycięte

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej ogladałem i nawet było ok. Potem się program bardzo opuścił i od dawna nie widziałem. Ostatnio w dobry humor wprowadzają mnie Włatcy Móch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie sztuka znęcać się nad zagubionymi często ludźmi, którzy uwierzyli we własny niby-talent.

 

Fakt. Czasem jak oglądałem "popisy" tych biednych ludzi zastanawiałem się czy gdybym był reżyserem tego żałosnego widowiska w ogóle bym to "puścił". Naprawdę żenujące. A tu jeszcze taka "sława kopie leżących po głowie" ...

 

Zwykły gnojek ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Wojewódzkiego to ogólnie robienie z siebie debila też mnie nie bawi (i nie ważnie czy to Wojewódzki czy Majewski lub ktoś tam jeszcze)

 

To ja mam jeszcze inne podejście, bo o ile Wojewódzkiego nie trawię i też mam o nim bardzo niepochlebną opinię, o tyle Majewskiego zdarza mi się oglądać z przyjemnością. Poziom u Majewskiego różny, ale jest on chyba ostatnią ostoją cenionego przeze mnie abstrakcyjnego do bólu humoru a la KOC (Komiczny Odcinek Cykliczny - ktoś pamięta ten program?).


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie się czym podniecać.

Każdy ogląda to na co ma ochotę.

Ale skoro wyrażamy opinie.

 

 

Wojewódzki jest za***isty mówi w twarz co wielu dziennikarzy boi się - formuła programu pozwala na to.

 

Majewski raczej średni - aktorzy co walą na koniec teatrzyk polityczny może być.

 

Świat wg Kiepskich - dno dla rolników - napiszcie cokolwiek pokazuje przenosi ten serial oprócz eheheheh i puszek z napisem Piwo. Taki "Bivis i Bathed"* z aktorami :D:):D

 

* Specjalnie napisałem z błędem, żebyście się mogli dowalić do literówki anie treści z barku merytorycznych argumentów.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mowi sie, ze dowcipy o perkusistach nie sa wymyslane - je pisze samo zycie...

 

Przepraszam - ilu perkusistow poznales osobiscie? Majac na mysli perkusista nie mowie o "muzykach" kalibru Wojewodzkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.