Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojciech1500

Witam, sprzedam taką Czajkę, bo jakos mi na ręce nie leży. Zegarek po czyszczeniu i smarowaniu, ząłożone nowe szkło i pasek. Same zabiegi wyniosły mnie ponad 40zl, więc sprzedam ją za 60zł.

 

acbf4ae6aed01c2emed.jpg

 

a99145514814df8emed.jpg

 

Mozliwe zamiany, zapraszam!!!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też maleństwo jak wszystkie ruski 34mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

To ma aukrat 35mm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnie kupię kompletną srebrną tarcze z niebieskim ringiem do Poljota 55g w bardzo dobrym stanie. Takiego jak w poście kolego MagMa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Kupię sekundnik do poljote de luxe w automacie, dekiel do tego poljota (bez dedykacji) oraz dwa dekle do poljota/łucza de luxe na 2209 (również bez dedykacji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Jak masz z dedykacją to się z Tb chętnie zamienię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUPIĘ - sekundnik (zegarka, czyli ten mały) do cal 3133, oraz wskazówkę minutową stopera też do 3133.

Najlepiej gdyby sekundnik był niebieski a minutowa stopera czerwona. Stan, obojętny :) byle były całe :)


???????? => ta choroba dobrze ROCKuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rezerwuję tą Slavę kwarc u Bucza do czasu ugadania


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Kupię taką damkę, bardzo mi zależy ;)

 

807d2f35b5f2af03med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Jak masz z dedykacją to się z Tb chętnie zamienię :P

Mam po radziecku do poljota auto i dwa dekle 25 pw górnicze do 2209 jak coś pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

A to gornicze to też mam, myslałem że grawery :)

A do Poljota automata de luxa rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam na zbyciu te oto zegarki wszystkie mniej wiecej są sprawne co do punktualnosci to nie wiem ale chodzą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mam na zbyciu te oto zegarki wszystkie mniej wiecej są sprawne co do punktualnosci to nie wiem ale chodzą 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mam na zbyciu te oto zegarki wszystkie mniej wiecej są sprawne co do punktualnosci to nie wiem ale chodzą 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie mechanizm do takiej sławy pepsi bo mój całkiem przez uszczelniacz który sie z wiekiem rozpuscił nie nadaje sie do niczego,wszystko sie klei i zaden zegarmistrz nie chce tego czyscic

post-46659-0-48833600-1391200568_thumb.jpg

post-46659-0-63763400-1391200581_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Daj Jarku w którymś z czterech postów, co napisałeś jakieś ceny byśmy wiedzieli czy się podniecać i pytać o szczegóły....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarek08s: trupki.jpg - świetna nazwa pliku ze zdjęciem, widać, że masz duszę handlowca i wiesz jak zachęcić do zakupu! sory, nie mogłam się powstrzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarek08s: trupki.jpg - świetna nazwa pliku ze zdjęciem, widać, że masz duszę handlowca i wiesz jak zachęcić do zakupu! sory, nie mogłam się powstrzymać

tak sobie wymysliłem bo po przejrzeniu moich zbiorów niestety te zajmują najnizszą hierarchie i raczej mi sie nie przydadzą a w posiadanie ich wpadłem przez jakies zakupy łaczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj Jarku w którymś z czterech postów, co napisałeś jakieś ceny byśmy wiedzieli czy się podniecać i pytać o szczegóły....

przepraszam za bałagan z postami ale dawno nie korzystałem i nijak nie mogłem sie połapac ceny po 25zł za sztuke teoretycznie kurs zegarka bez zmian jak kiedys tak i dzis przysłowiowa flaszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość scooby666

jednak nie, wycofuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie mechanizm do takiej sławy pepsi bo mój całkiem przez uszczelniacz który sie z wiekiem rozpuscił nie nadaje sie do niczego,wszystko sie klei i zaden zegarmistrz nie chce tego czyscic

 

Goomonster* atakuje! :)

A tak na poważnie, to ta Twoja Slava jest jeszcze w stanie, z którego można przywrócić pełną używalność - układ elektroniczny nie ma widocznych śladów uszkodzeń, śniedzi nie ma, bateria też raczej nie była wylana. Po prostu majstrom, do których chodziłeś nie chciało się babrać. Albo też nie wiedzieli jak się do tego zabrać :)

Co prawda nie mam całych werków 3056A, ale gdybyś potrzebował jakichś pojedynczych części do tego werku, to możesz dać znać.

 

*Goomonster - tym pojęciem są określane Slavy z rozpływającymi się uszczelkami na którymś z zagranicznych forów zegarkowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.