Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję tarczy do poljota w lepszym od prezentowanego stanie w przyzwoitej cenie.

No Panowie kolekcjonerzy, jest szansa czy nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajdą się chętni, to mogę w "kwarcowym wątku" wrzucić szczegółową instrukcję postępowania przy czyszczeniu tychże Slav :) Trochę się ich już naczyściłem z tej smoły

Czekam z niecierpliwością , daj znać jak wrzucisz i z góry dziękuję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM trochę zegarków

Poljot 17 jewels, skórzany pasek bdb jakości (kosztował 35zł), oryginalne szkiełko, złocenie 20 mikronów, super stan. Cena: 200zł z przesyłką.
Zdjęcia: 

vy46.jpg
Dodatkowe zdjęcie:
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x533q90/707/nhgh.jpg


 

 

 

Poljot de luxe, stan bdb (9.5/10), lekkie (prawie niewidoczne) przebarwienia na kopercie w jednym miejscu, drogi skórzany pasek, bardzo wygodny, złocenie au20. Cena: 290zł z przesyłką
Zdjęcia:

1da9.jpg
Dodatkowe zdjęcie:

https://imagizer.imageshack.us/v2/800x533q90/542/sfnk.jpg

 

 

 

Poljot de luxe 29 jewels, stan bdb, skórzany pasek bdb jakości. Cena: 270zł z przesyłką
Zdjęcia: 

m6hk.jpg
Dodatkowe zdjęcie:

https://imagizer.imageshack.us/v2/800x533q50/716/4llh.jpg

 

 

 

Łucz 23 jewels, złocenie powycierane, stan dobry, pasek w zestawie. Cena: 110zł z przesyłką.
Zdjęcia:
4kyh.jpg

Dodatkowe zdjęcie:

https://imagizer.imageshack.us/v2/800x533q90/89/fg98.jpg

 

 

 

Wostok z datownikiem, 17 jewels, stan dobry, pasek w komplecie. Cena: 85zł z przesyłką
Zdjęcia: 

b54d.jpg
Dodatkowe zdjęcie:

https://imagizer.imageshack.us/v2/800x533q90/835/4nvt.jpg

 

 

Wostok z mikro sekundnikiem, stan dobry, pasek w komplecie. Cena: 85zł z przesyłką
Zdjęcia:

z2ux.jpg
Dodatkowe zdjęcie:
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x533q50/836/yb1j.jpg


 

 

 

Rakieta, stan dobry, pasek w komplecie. Cena: 70zł z przesyłką
Zdjęcia: 

okjf.jpg
Dodatkowe zdjęcie:

https://imagizer.imageshack.us/v2/800x533q90/585/evds.jpg

 

 

 

Zim, stan dobry, pasek w komplecie. Cena: 90zł z przesyłką
Zdjęcia: 

8a2q.jpg
Dodatkowe zdjęcie:
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x533q90/62/6lms.jpg

Wszystkie zegarki na bdb chodzie. Ceny nie podlegają negocjacji. Wysyłka 24h po odebraniu przelewu, lub za pobraniem, mogę wystawić na allegro na prośbę kupującego (ponad 130 komentarzy na koncie) lecz będzie to kosztować dodatkowe 5zł (koszty prowizji). Lepszych zdjęć chyba nie będę w stanie zrobić, bo aparat mam troszkę przestarzały i ciężko nim złapać ostrość. Zapraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Zegarki może i fajne, ale zdjęcia w takich egipskich ciemnościach, że nic na nich nie widać.

P.S. wklej zdjęcia bez linku, wtedy więcej osób zobaczy i może kupi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki może i fajne, ale zdjęcia w takich egipskich ciemnościach, że nic na nich nie widać.

P.S. wklej zdjęcia bez linku, wtedy więcej osób zobaczy i może kupi. 

No i ceny raczej nadające się do tematu "Nie przepłacajcie na allegro" :)

Panowie tak się zastanawiam, czy tylko ja zauważyłem, że ogólnie ceny radzieckoch zegarów oferowanych na forum są w większości przypadków zawyżone? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aronus masz rację niestety. A tak w ogóle to Wostok w co najwyżej średnim stanie i ze wskazówkami każda z innej parafii za 85 to gruba przesada. Że o Zimie nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zawyżone" - ładnie powiedziane ale one są raczej od czapy i wyższe niż na A. (przynajmniej te dzisiejsze za wyjątkiem Rekiniastego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, ale nawet mi się tego komentować nie chciało.  Ale prawo sprzedającego, jak rozumiem las kupujących :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niekiedy to nawet ceny są większe niż na ebayu


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam w dobre ręce lucza 23 kamienie de lux w stalowej pięknej kopercie. Zegarek po czyszczeniu działa idealnie.

Zapraszam do składania propozycji.

 

peqe2e7u.jpg

jegyvuqe.jpg

5utase3a.jpg

y8ezy3u2.jpg

e3e8a2uq.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam w dobre ręce lucza 23 kamienie de lux w stalowej pięknej kopercie. Zegarek po czyszczeniu :) działa idealnie.

Zapraszam do składania propozycji.

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Oddam w dobre ręce lucza 23 kamienie de lux w stalowej pięknej kopercie. Zegarek po czyszczeniu  :) działa idealnie.
Zapraszam do składania propozycji.


Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

 

To nie portal aukcyjny.

Proszę podaj cenę.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zawyżone" - ładnie powiedziane ale one są raczej od czapy i wyższe niż na A. (przynajmniej te dzisiejsze za wyjątkiem Rekiniastego)

Dzięki Grzesiu  :D

Nie no trzeba być realistą, poza tym jeśli kupiłem sikora za 30 zł a sprzedaję za 40 to zarobiłem 30 %, narzut jak w sklepie  :D  :lol:


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Macie racje Panowie - a Poljoty de luxy i pochodne powinny kosztować po 100-150zł max! Ale kto zabroni, jeśli znajdzie się kupiec? :P To sa prawa wolnego rynku ;)

tym bardziej, że nawet NOS w niższej cenie nie poszedł:

http://allegro.pl/poljot-de-luxe-automatic-i3932949179.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niekiedy to nawet ceny są większe niż na ebayu

Na Ebayu cienki czarny deluxiak 23j dzisiaj poszedł:za 10 euro 50 centow ,a tu jest podobny(nawet bardziej pospolity) za 290 zeta :o  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybak1979 - ten Łucz niestety nie jest w stalowej kpercie.

 

Co do propozycji kolegi Jaruzelskiego to cóż tu powiedzieć?

Szkoda prądu na takie oferty na tym Forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ebayu cienki czarny deluxiak 23j dzisiaj poszedł:za 10 euro 50 centow ,a tu jest podobny(nawet bardziej pospolity) za 290 zeta :o

  

to był taki skrót myślowy .. chodziło mi bardziej aukcje na Ebayu które maja chore ceny i wiszą tygodniami bo nikt tego za chiny nie kupi


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ebayu  najdroższe są oferty Buy it Now z Ukrainy a zegarki za to naj....owsze.Prawdziwe Aukcje przeważnie startują od $0.99 , albo $9.99 

 

  
to był taki skrót myślowy .. chodziło mi bardziej aukcje na Ebayu które maja chore ceny i wiszą tygodniami bo nikt tego za chiny nie kupi

http://www.ebay.com/itm/1MChZ-OKEAH-OKEAN-STURMANSKIE-POLJOT-3133-CHRONO-WATCH-USSR-NAVY-80s-/121268178426?pt=UK_Jewelery_Watches_Watches_MensWatches_GL&hash=

Taki zegarek w oryginale może wart jest $300 w porywach $350,a ten za frankena ceni 3 razy tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, ale nawet mi się tego komentować nie chciało.  Ale prawo sprzedającego, jak rozumiem las kupujących :D

Ale tak nie powinno być :(  W jednym temacie wyśmiewamy się z cen na allegro, po czym w innym temacie sami oferujemy zegarki o  "zawyżonych" cenach, a że są to ogłoszenia na forum to niejako potwierdzamy te ceny, chociażby dla ludzi, którzy dopiero zaczynają zabawę z radzieckimi zegarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki wystawił user z 29 postami :). Co można powiedzieć, klasyczny przykład poszukiwania "jelenia" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że tak nie powinno być i zgadzam się, że to klasyczny przykład szukania jelenia. Wariactwo cenowe na alle, przyczynia się, że nasza forumowa społeczność powiększa się o młodych i ambitnych "handlowców", którzy marzą o łatwych pieniądzach. Nie będę wskazywał konkretnych userów, bo się piekło rozpęta, ale wystarczy przyjrzeć się niektórym okazom, którzy w pierwszych postach mają problem z identyfikacją pospolitych zegarków po dziadku, wujku, kuzynie, chcą je poddawać nieopłacalnej renowacji, bo to pamiątka i cena nie gra roli, a po kilku postach doskonale orientują w temacie, udzielają porad innym, aż wreszcie przychodzi czas na interesy :D

Można by próbować walczyć, jak z nieuczciwymi allegrowiczami, ale w praktyce nierealne. Ewentualnie jeżeli mod i admini się zgodzą można rozszerzyć temat nie przepłacajcie na allegro o "i na bazarku" i wrzucać tam co ciekawsze oferty :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię tą zlocona kopertę od rakiety na sprawny werk rakiety 

 

ed.

nieważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.