Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Po 75 zł. z wysyłką ... z tego co sobie przypominam to sprawne, ( ruszyły od razu )

post-41508-0-69665500-1396718330_thumb.jpg

post-41508-0-56375400-1396718338_thumb.jpg

post-41508-0-11879000-1396718345_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze moja oferta sprzedaży zegarków uraziła większość kolegów z forum,dlatego przepraszam wszystkich,których uczucia w jakimkolwiek stopniu ucierpiały.To się już nie powtórzy...Mam kilkadziesiąt radzieckich zegarków Raketa,w tym sporo w stanie nieużywanym do sprzedania i liczyłem ze niektóre zainteresują kolegów na forum,ale widocznie się pomyliłem.. Dziękuję tez kolegom za wszystkie komentarze negatywne czy pozytywne..Macie racje to nie są Rolexy tylko prymitywne sowieckie zegarki i prawdopodobnie ich wartość materialna jest znikoma.

kolego Mayor nie obrażaj się proszę . jak masz ciekawe zegarki to je pokarz ale ceny ebayowe typu kup teraz lub wywindowane przez napaleńców nikogo tu nie zainteresują lub wręcz odstraszą


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego Mayor nie obrażaj się proszę . jak masz ciekawe zegarki to je pokarz ale ceny ebayowe typu kup teraz lub wywindowane przez napaleńców nikogo tu nie zainteresują lub wręcz odstraszą

Absolutnie się nie obrażam.To wyłącznie moja wina..Swoja droga trudno jest wycenić trzydziesto-czterdziestoletni nieużywany zegarek gdy nie ma żadnego punktu odniesienia..Ja podałem ceny jakie ja sam byłbym w stanie zapłacić za konkretny egzemplarz,gdybym takiego poszukiwał,ewentualnie ceny podobnych współczesnych modeli produkowanych w Rosji...Az strach pomyśleć co by się działo gdybym tak zaanonsował na forumowym bazarku sprzedaż jakiegoś drogiego unikalnego chronografu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronograf chronografem ale nikt u nas nie zapłaci 300 zeta za ruskiego kwarca nawet NOS. Z całym szacunkiem ale sam nieraz piszesz jakie to ceny są na alle, a sam dałeś mocno zawyżone. Naprawdę mocno jak na polskie warunki. 24h jeszcze jako tako ale Rakieta to już kosmos. Mimo wszystko właśnie alle jest odnośnikiem co do cen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronograf chronografem ale nikt u nas nie zapłaci 300 zeta za ruskiego kwarca nawet NOS. Z całym szacunkiem ale sam nieraz piszesz jakie to ceny są na alle, a sam dałeś mocno zawyżone. Naprawdę mocno jak na polskie warunki. 24h jeszcze jako tako ale Rakieta to już kosmos. Mimo wszystko właśnie alle jest odnośnikiem co do cen.

A za Czajke tą niebieską w NOSie albo Łucza elektromechanicznego też NOSa???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kchrapek ubiegłeś mnie z odpowiedzią  :P faktycznie długie obserwowanie aukcji na all jest tutaj odnośnikiem . Mayor moim zdaniem gdybyś wystawił za kwarca 100-150zl  i za 24h 200-250 zl to kupcy by się znaleźli .

 

 

Chronograf chronografem ale nikt u nas nie zapłaci 300 zeta za ruskiego kwarca nawet NOS. Z całym szacunkiem ale sam nieraz piszesz jakie to ceny są na alle, a sam dałeś mocno zawyżone. Naprawdę mocno jak na polskie warunki. 24h jeszcze jako tako ale Rakieta to już kosmos. Mimo wszystko właśnie alle jest odnośnikiem co do cen.

A za Czajke tą niebieską w NOSie albo Łucza elektromechanicznego też NOSa???

za te dwa to oczywiste ze się chętni znajda ale nie za pospolity kwarcowy mechanizm rakiety


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czajka jest na alle za 270 i wisi już drugi raz, a za Łucza? Dam :wub: ! Ale to wyjątki. Sam wiesz i prowokujesz Paweł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czajka jest na alle za 270 i wisi już drugi raz, a za Łucza? Dam :wub: ! Ale to wyjątki. Sam wiesz i prowokujesz Paweł ;)

Sie zgadza ;)  Tam inne troche ceny - mayor podał cene juz z wysyłką chyba więc tez cos odpadnie z ceny zegarka - ja mam takiego gościa co czasem przywozi stare kieszonkowe kirowy i inne z ukrainy niby ktoś mu tam daje do sprzedania jego cena to zawsze "sto zielonych" - za burego się opłaca ale za kirowki już mniej chociaż dwie w tej cenie kupiłem bo strasznie mi sie podobały - co ciekawe chce sto zielonych i zawsze jest to równowartość 300zl :blink:  niezależnie od kursu dolca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie ta dyskusja Panowie. Ceny są podane i jak ktoś chce negocjować to robi to na pw. Jak uważa że za drogo to nie kupuje i koniec. 

 

Żeby kolejnego OT nie robić to przypomnę że kupię Rakietę z kamienną tarczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są właśnie niuanse w zegarkach a szczególnie kwarcowych.W mechanicznym popatrzysz na werk i po poziomie obróbki widać co zegarek wart,w kwarcu w sumie nic nie widać...Patrząc na jakość wykończenia w tej Rakiecie kwarc ma się wrażenie obcowania z zegarkiem  wysokiej jakości .a w rzeczywistości zegarek ma kiepski werk..W zegarkach mechanicznych Lucze to przeważnie najniższa połka,a Lucze  kwarce na topie.Prawda jest taka ze muszę się jeszcze dużo nauczyć o zegarkach zanim zacznę na serio kolekcjonować kwarce,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja nikomu nie szkodzi. Mam nadzieję że Mayorowi również. Po to jest forum żeby wymieniać poglądy. Grzecznie i bez obrazy ale też i szczerze. Mam nadzieję że również za to się tu szanujemy. Opinie które wygłaszamy są subiektywne i tak je trzeba traktować i zawsze brać je na luzie i z przymrużeniem oka. Nikt tu nikomu wilkiem nie jest. A kolegę Mayora za wnoszony wkład w dyskusję i za wiedzę ja osobiście bardzo szanuję, co nie znaczy że jego ceny są dla mnie akceptowalne. Tylko tyle i aż tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są właśnie niuanse w zegarkach a szczególnie kwarcowych.W mechanicznym popatrzysz na werk i po poziomie obróbki widać co zegarek wart,w kwarcu w sumie nic nie widać...Patrząc na jakość wykończenia w tej Rakiecie kwarc ma się wrażenie obcowania z zegarkiem  wysokiej jakości .a w rzeczywistości zegarek ma kiepski werk..W zegarkach mechanicznych Lucze to przeważnie najniższa połka,a Lucze  kwarce na topie.Prawda jest taka ze muszę się jeszcze dużo nauczyć o zegarkach zanim zacznę na serio kolekcjonować kwarce,

Dokładnie. Jak zawsze wyważona i sensowna odpowiedź :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie zgadza ;) Tam inne troche ceny - mayor podał cene juz z wysyłką chyba więc tez cos odpadnie z ceny zegarka - ja mam takiego gościa co czasem przywozi stare kirowy i inne z ukrainy niby ktoś mu tam daje do sprzedania jego cena to zawsze "sto zielonych" - za burego się opłaca ale za kirowki już mniej chociaż dwie w tej cenie kupiłem bo strasznie mi sie podobały - co ciekawe chce sto zielonych i zawsze jest to równowartość 300zl :blink: niezależnie od kursu dolca

Wiesz Paweł, to zupełnie tak jak z paliwem: niezależnie ile kosztuje, zawsze tankujesz za tyle samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię pilnie Wostoka Desert Shield.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim trafią na allegro może kogoś zainteresują tutaj

Do sprzedania Poliot automat - stan idealny bez najmniejszej mikroryski - dzisiaj wyjęty z pudełka podejżewam że po wielu latach był cały obklejony pokruszoną gąbką z dna tego pudełka po przetarciu chusteczką okaqzał się idealny - zegarek w pełni sprawny bardzo ładnie chodzi - cena 250zł + 10 wysyłka

I drugi to Cornavin kupiony razem z Poliotem w takim samym stanie - oczywiscie sprawny - cena 250zł + 10zł wysyłka

Oba to tzw NOSy

post-68206-0-81939400-1396790972_thumb.jpg

post-68206-0-41495800-1396790981_thumb.jpg

post-68206-0-18503200-1396791002_thumb.jpg

post-68206-0-42923400-1396791051_thumb.jpg

post-68206-0-92466800-1396791100_thumb.jpg

post-68206-0-77006200-1396791111_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię działający werk.Nie znam jego oznaczenia, w każdym razie jest od takiej Zarii. Proszę o informacje na PW.

 

 

asamupu3.jpg

 

suhybahu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Nie noszę, więc niech idzie w świat... 75 zł + wybrana przesyłka 

 

Możliwa zamiana.

post-67549-0-02997400-1396800824_thumb.jpg

post-67549-0-92155900-1396800825_thumb.jpg

post-67549-0-92646400-1396800827_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię radziecki wodoszczelny zegarek, amfa itp. Do noszenia na chodzie z paskiem. W cenie do 50 zł. Kupię w imieniu kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zakupię zegareczki z lat 50. Stan niekoniecznie musi być ideał :)


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już wielokrotnie o tej tarczy, może ktoś ma jakiegoś trupka w szufladzie?

 post-67169-0-56971500-1395170597.jpg

 

Ponadto szukam także heksagonalnej Slavy w przyzwoitej cenie, proszę PW w razie czegoś;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam zegarek Poljot,  idealny do garnituru :-)
Ciekawa tarcza o fakturze przypominającej papier czerpany. Chód idealny, przegląd robiony wg. moich informacji ok roku temu. W teście 24h robił - 6 sekund na dobę.
Koperta w stanie 9,5/10 - odjąłem 0,5 za odprysk powłoki na spodniej części koperty, który został zamaskowany farbka modelarską przez poprzedniego właściciela.
Szkło w stanie 9/10 - jest niewielka i niezbyt widoczna rysa nad datownikiem, bez problemu da się ją spolerować.

Cena jaka mnie interesuje za ten zegarek to 90zł + przesyłka do niewielkiej negocjacji.
Możliwy odbiór osobisty na terenie Wrocławia.

Zdjęcia:

poljot garnitur001

poljot garnitur002

poljot garnitur004

 

Zapraszam do zakupu! 
 


Posiadane zegarki : Pierre Ricaud kwarc, Casio Edifice EF-305 1A, Rakieta "UFO" z lat 80, Wostok Komandirski z lat 70, Poljot garniturowiec, Mołnia pasówka współczesna (werk 3602)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.