Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię poljota de luxe, lub sekonde de luxe (najlepiej w złocie). Szukam też wostoka na 18 kamieniach w złocie i Poljota 55g. Niepogardzę cieńką rakietą na 16 kamieniach z subsekundą, taką jak ta:

 

112054103_1_644x461_zegarek-rakietaatlan

 

Zależy mi na kompletności wszystkich części i stanie "do noszenia". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię poljota de luxe, lub sekonde de luxe (najlepiej w złocie). Szukam też wostoka na 18 kamieniach w złocie i Poljota 55g. Niepogardzę cieńką rakietą na 16 kamieniach z subsekundą, taką jak tą:

 

 

 

Zegarki niemuszą być w stanie idealnym. Zależy mi jedynie na kompletności wszystkich części.

http://allegro.pl/rakieta-16-jewels-i4189980790.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się :)

 

Kupię kopertę do Poljota De Luxe - 23 kamieniowego AU20 - stan jak najlepszy. Oczywiście z deklem. Dobrze zapłacę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czegoś takiego szukałem :)

 

Jedyne co mnie martwi, to stan koperty. 

Ta koperta nie jest taka zła. Od spodu zero wżerów jedynie po bokach porysowana. Myślę że trochę polerki i będzie nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile nie boje się szkiełka, bo już kilka komandirów i poljotów zrobiłem, to koperty trochę tak. Chyba zalicytuje. Generalnie nie znam się na rakietach. 

 

Korzystając z tego, że są tu specjaliści: Czy z tą rakietą jest wszystko w porządku i można brać? 

 

 

http://allegro.pl/rakieta-16-jewels-i4189980790.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcieli, to mają :D Cena 250zł plus wysyłka. Ewentualne negocjacje możliwe.

 

post-60883-0-16487500-1398699103_thumb.jpeg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta koperta nie jest taka zła. Od spodu zero wżerów jedynie po bokach porysowana. Myślę że trochę polerki i będzie nieźle.

A co tam polerować? Koperta jest ładna. Zdjęcia makro zawsze wyolbrzymiają to wszystko, czego w realu nie widać.

 

 

O ile nie boje się szkiełka, bo już kilka komandirów i poljotów zrobiłem, to koperty trochę tak. Chyba zalicytuje. Generalnie nie znam się na rakietach. 

 

Korzystając z tego, że są tu specjaliści: Czy z tą rakietą jest wszystko w porządku i można brać? 

 

 

http://allegro.pl/rakieta-16-jewels-i4189980790.html

Zauważ, że  te ryski kolo sekundowej, to są na tarczy , a nie na szkiełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz chyba w realizacji dla kolegi wlad2.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś skłonny do oddania rakiety z subsekundą w zamian za zima z subsekundą na chodzie, czasem noszę. ???

Mogę się zamienić za sam werk rakiety z subsekundą, byle sprawny, na chodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciągle na bazarku na sprzedaż 60 zł + wysyłka

f4814cf2-9858-4dd0-aa74-8c6283ed1fef_zps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupieniu swojego pierwszego komandirskiego (Dzięki biedronsky!) jestem całkowicie zauroczony. :) Do pełni szczęścia brakuje mi teraz:

 

Amfibii: stalowa koperta, tarcza najlepiej z nurkiem (choć niekoniecznie). Kolor tarczy obojętny (już nie czarny, ale po prostu musi wpaść w oko). Koniecznie CCCP (niekoniecznie Zakaz). Być może ktoś z Was ma akurat ochotę pozbyć się czegoś takiego... ;) Najlepiej w ludzkiej cenie.

 

Na allegro szukam, ale ceny straszne, a i pewności nie mam, że oryginał. No i tu na forum przyjemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfibii: stalowa koperta, tarcza najlepiej z nurkiem (choć niekoniecznie). Kolor tarczy obojętny (już nie czarny, ale po prostu musi wpaść w oko). Koniecznie CCCP (niekoniecznie Zakaz). Być może ktoś z Was ma akurat ochotę pozbyć się czegoś takiego... ;) Najlepiej w ludzkiej cenie.

Również szukam :) Szkiełko i koperta może być do polerki, luma do uzupełnienia, aby cena atrakcyjna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię mechanizm do Poljota, cal. 2614.2H na dobrym chodzie, niewymagający żadnych prac zegarmistrzowskich.
Najlepiej taniej niż tanio :)
Kontakt via forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Kupię 2 orginalne bransolety od elektroniki w dobrym stanie rozstaw 20 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie rozważę wymianę za bilety Narodowego Banku Polskiego na Poljota tzw. "bociana". Kilka warunków koniecznych:

1. Stan techniczny bardzo dobry

2. Stan wizualny bardzo dobry

3. Zegarek musi być w 100% oryginalny

4. Akceptowalna cena

5. Kolor tarczy brązowy

 

Wszelkie propozycję proszę kierować na PW.

 

dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.