Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

post-47356-0-97913900-1408479874_thumb.jpg

 

Koronka jest nieoryginalna - tak się zastanawiam nad tym. Macie jakis pomysł dlaczego?

Któryś już raz widzę podmienioną  i się zastanawiam co stało się z oryginalną? Nie pasuje przecież do stalowych deluxów bo jest za duża. Tych mechanizmów nie wyjmowali z kopert na odzysk złota bo nie było złoconych.

Dlaczego jest podmieniona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka jest nieoryginalna - tak się zastanawiam nad tym. Macie jakis pomysł dlaczego?

Któryś już raz widzę podmienioną  i się zastanawiam co stało się z oryginalną? Nie pasuje przecież do stalowych deluxów bo jest za duża. Tych mechanizmów nie wyjmowali z kopert na odzysk złota bo nie było złoconych.

Dlaczego jest podmieniona?

Stalowe z czasem się mocno wycierały i wygładzały jeśli ktoś dokręcał choć to nie do końca argument bo to przecież automat, ale miałem kilka takich zegarków i faktycznie koronki były wyoblone co utrudniało dokręcanie. Nie wiem, może o to chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalowe z czasem się mocno wycierały i wygładzały jeśli ktoś dokręcał choć to nie do końca argument bo to przecież automat, ale miałem kilka takich zegarków i faktycznie koronki były wyoblone co utrudniało dokręcanie. Nie wiem, może o to chodzi?

Niestety Krzysztof - :)  nie zgadzam się. Nie idziemy na łatwiznę. Sam to powiedziałeś - to utomat. A koronka stalowa wyciera się dużo wolniej niż chromowana. 

Też miałem kilka i nawet jak była troszkę wytarta to nie było problemu z nastawianiem godziny czy z dokręceniem  ;)

Szukamy dalej :)

Edit

Robimy OT, może moderator przeniesie ostatnie posty do działu technicznego? Proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania Wostok Amfibia .Mechanizm raczej do naprawy gdyż automat nie nakręca samoczynnie,ratowałem się nakręcaniem.Propozycje cenowe na pw.

Moja propozycja to 70zł +koszty wysyłki

post-73841-0-76718700-1408479628_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

proszę podać cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie urzadzamy licytacji na pw. Od tego jest allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33aa4d13328787ad68e92de9be2003d6.jpge5c8150be94db526d01fafc1197dc958.jpge9f8c2de253ce32eb0d66f2936e414fd.jpg

 

Koperta 16 mm w uszach, do sportiwnyje. Z bransoletką. 23 zł z pocztą w cenie (poleconym priorytetem) lub za lunetę do rakiety koperta jak w rakiecie 2603, lud 2 szkiełka takie jak w atomie.y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny Łucz ma zółtym mechanizmie. Był na serwisie jakieś dwa lata temu, w ub tygodniu miał wypolerowane szkło u mistrza. Koperta bez rys i przetarć, tarcza piękna granatowa bez uszkodzeń. Białe wskazówki z lekkim nalotem czasu. Bez paska. Cena już bez negocjacji to 79 zł plus jakaś przesyłka.

post-31273-0-82651900-1408543625_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Interesowałby kogoś ruski stoper na części?

Chętnie wymienię na jakiegoś ruska, mogę dopłacić. Jak ktoś jest zainteresowany to mogę zrobić foto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaria,na chodzie (nie sprawdzałem dokładności),jak widać tarcza nitowana

2014-08-21%2008.34.17.jpg

50 pln (wysyłka gratis)

Dosyć rzadki Łucz,nie chodzi,tarcza miejscami odbarwiona (nie rzuca się w oczy),szkiełko do polerki

2014-08-21%2008.34.36.jpg

50 pln (wysyłka gratis)

Poljot plasticzak,chodzi,ale mocno spieszy

2013-04-13%2013.20.11.jpg

40 pln (wysyłka gratis)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam g-shocki na dziecięce nadgarstki (14 i 15 cm), chętnie w żywych kolorach, w stanie przynajmniej bardzo dobrym. W zamian oferuję różne zegarki made in ussr. Chętnych do wymiany zapraszam do kontaktu na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam g-shocki na dziecięce nadgarstki (14 i 15 cm), chętnie w żywych kolorach, w stanie przynajmniej bardzo dobrym. W zamian oferuję różne zegarki made in ussr. Chętnych do wymiany zapraszam do kontaktu na PW.

G-shocki=amfibie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rozpoczynamy koncert zyczen:

Poszukuję koronki do Sławy lodówki zloconej i sprawnego datownika opisanego cyrylica do tejże Sławy.

Dodatkowo nabęde koronkę stozkowa zlocona do kirowskiego (myślę że w zamian mogę załatwić identyczną chromowana).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-shocki=amfibie? ;)

Jeżeli znajdziesz amfę z cyfrowym wyświetlaczem- to czemu nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

didżital


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomógłby ktoś w zakupie na "ukrainie" ? Proszę o PW(aukcja kończy się za 20h) !!

 

Przydałaby mi się również osoba ogarniająca czeski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię koronkę do rakiety kieszonki, lunetę do rakiety 2603 i ewentualnie werk z tarczą do 2603.

Ed.

Wszystko chromowane., nie złocone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię/wymienię za coś? poljot de luxe, najlepiej w stalowej kopercie, z tarczą atom, albo różnymi rodzajami kresek (pionowe, poziome, kratka itp). Zapłacę uczciwie.

Ew. może ktoś widział gdzieś coś takiego w sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Porządki w szufladzie

 

Poljot jajko na bransie: chodzi o datę zmienia, szkło do wymiany, koperta z przetarciami chromu jak na zdjęciach

 

jajko1.jpg

 

 

 

25 pln z shipem poleconym \\jajko już niektualny...

 

Poljocik garniturowy: koperta db+(małe sponiewierania przy miejscu podważania dekla), tarcza ładna tylko do odkurzenia z paprochów, chodzi i zmienia datę, koronka bdb, wskazówki bdb, szkło do wymiany.

 

poljot_round1.jpg

 

 

 

Poljocik za 28pln z shipem poleconym

 

Zegarki nie były smarowane w ostatnim czasie. Zdjęcia robione moim szumofonem... zegarki zdecydowanie lepiej wyglądają na żywo...  Niekatualne

 

TYLKO biorę na PW proszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Chętnie kupię jeszcze jedną slavę pancernik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię/wymienię za coś? poljot de luxe, najlepiej w stalowej kopercie, z tarczą atom, albo różnymi rodzajami kresek (pionowe, poziome, kratka itp). Zapłacę uczciwie.

Ew. może ktoś widział gdzieś coś takiego w sieci?

 

o coś takiego mi chodzi :)

327efb3325d68.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.