Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rusfan

witam

kupię Komandira z łodzią podwodną na cyferblacie, najlepiej wyprodukowanego po roku 1990. W srebrnej kopercie. Jeżeli macie jakiegoś na sprzedaż to proszę o zdjęcia wraz z ceną. Ewentualnie mogę zamienić na Poljota automatica.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rusfan

witam

kupię Komandira z łodzią podwodną na cyferblacie, najlepiej wyprodukowanego po roku 1990. W srebrnej kopercie. Jeżeli macie jakiegoś na sprzedaż to proszę o zdjęcia wraz z ceną. Ewentualnie mogę zamienić na Poljota automatica, bądź na coś innego. Czekam na propozycje

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupię radzieckiego Poljota automata ładnego w dobrym stanie, najchętniej kształtu okrągłego ale inny też może być, może mi się spodoba.

 

może być wymagający ingerencji zegarmistrza ?

jeśli tak to coś by się znalazło :wink:

Jeśli ma ładną kopertę i tarczę ale mechanizm do naprawy to jestem zainteresowany - daj zdjęcia :!:

 

brzydko wygląda na zdjęciach ale zapewniam Cię że tarcza jest bardzo ładna, szkiełko jedynie jest trochę zmatowiałe i porysowane (bezproblemowo do odpolerowania) no i oczywiście nie na chodzie

 

post-5445-0-52006500-1330813070.jpg

hpim6039qh7.600551381b.jpg

 

post-5445-0-98994800-1330813072.jpg

hpim6040bz4.fbd5fbf4ec.jpg

 

zapropunuj jakąś cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kupie RADZIECKI (nie rosyjski) chronograf Poljota na kalibrze 3133. Warunek: bardzo dobry stan. Wiem, ze w tej chwili zycze sobie "gwiazdki z nieba", ale moze ktos planuje z jakichs przyczyn rozstac sie ze swoim skarbem, wzglednie wie o jakiejs ofercie. Dzieki za wiadomosc na PM.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochani!! mam olbrzymią prośbe. pomozcie.

kupilem komandira o średnicy koperty 38mm x 43 z uszkami bez szkiełka.

Prosze jesli ktoś ma szkiełko na zbyciu, odkupie!!

połazilem troche u siebie po zegarmistrzach i nie maja tego rozmiaru:(

jesli ktos moglby pomoc prosze o odpowiedz tu albo w prywatnej wiadomosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakich ty zegarmistrzach chodzisz? Poza tym szkło w komandirskich jest zbrojone i jego włożenia dla uszczelnienia nie jest takie proste.

 

Teraz ja czegoś szukam. mianowicie potzrebuję koła wychwytowego do ACS-1M. Zegar wyprodukowany w 61r.

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komornik Ty na odwyku od forum byłeś czy jak :mrgreen:, bo dawno nic nie pisałeś a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj komorniku, ja też się zastanawiałem czyżby jakaś seperacja od forum u ciebie nastąpiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie miłe powitanie-aż się wzruszyłem :) Tak na prawdę wyjechałem na prawie 2 tygodnie, a jak wróciłem miałem ostarą jazdę w szkole :lol: Teraz się minimalnie rozluźniło i wracam do zegarków. A co do koła- ma ktoś taki egzotyczny element?

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Szukam tarczy do Zim-a w dobrym stanie (takiej, jak na zdjęciu). Ta, którą mam niestety jest nie do wyczyszczenia.

 

pict5224ea4.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelu

Witam wszystkich forumowiczów:)

 

Muszę powiedzieć, że zaskoczyła mnie liczba fanow radzieckich zegarków:) A wydawało się, że to niszowa sprawa, heh.

 

Może ktoś będzie mógł mi pomóc? Poszukuję tarczy i szkiełka do mojej Rakiety (zdjęcie poniżej) i tarczy do Zarii (też zdjęcie poniżej:)). Tarcza nosi jakieś ślady, więc dobrze byłoby ją wymienić, a co do szkiełka, to interesuje mnie takie o dokładnie tym samym kształcie/profilu. Póki co mam "zastępcze", które jest wyższe... Ma ktoś może te rzeczy? A może ktoś wie, gdzie można popróbować poszukać?

I zdjęcia:

post-0-0-09545300-1330814072.jpg

 

post-0-0-57541100-1330814073.jpg

 

post-0-0-90234200-1330814074.jpg

 

Jak ktoś coś wie, to proszę odezwać się w wątku lub wysłać wiadomość:lol:

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Twoja rakieta nie jest przypadkiem złota ?

 

napewno siedzi w niej 2209 więc o tarczę będzie ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dojście do dobrego zegarmistrza, ze szkiełkiem nie powinno być problemu (koszt 5PLN). Ja do swoich Rakiet dostaję szkiełka od ręki. Raz trafił się Poljot z nietypowym szkiełkiem i poszedł do dorobienia.

 

Mogę polecić mojego zegarmistrza w Bielsku-Białej. Handluje też na Allegro, więc można coś od niego kupić tam.

 

http://www.allegro.pl/sklep/4722355_sklep_...strzowski_omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś chce Szturmańskie Gagarin 42 mm ?

Jest w dziale oferuję...


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelu
a Twoja rakieta nie jest przypadkiem złota ?

 

napewno siedzi w niej 2209 więc o tarczę będzie ciężko

 

Tak, zgadza się:lol: Rozumiem że masz na myśli numer mechanizmu? A czemu może być ciężko z tarczą?

Zastanawiałem się też nad renowacją, ale to dosyć kosztowny zabieg... Poza tym przeglądałem kiedyś forum i doczytałem że z efektami też różnie bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelu
Jeśli masz dojście do dobrego zegarmistrza, ze szkiełkiem nie powinno być problemu (koszt 5PLN). Ja do swoich Rakiet dostaję szkiełka od ręki. Raz trafił się Poljot z nietypowym szkiełkiem i poszedł do dorobienia.

 

Mogę polecić mojego zegarmistrza w Bielsku-Białej. Handluje też na Allegro, więc można coś od niego kupić tam.

 

http://www.allegro.pl/sklep/4722355_sklep_...strzowski_omega

 

No właśnie... WYDAWAŁO mi się, że mam. Powiedział, że "części są", że będzie "oryginalne" i w ogóle "nie ma problemu", a jak przyszło co do czego, to szkiełko dostałem bardzo wypukłe, o zupełnie innym kształcie... O dorabianiu w ogóle nie było mowy. Ale skoro istnieje taka możliwość, to świetnie. Dzięki wielkie za namiary na zegarmistrza, skontaktuję się z nim, mam nadzieje że uda się załatwić sprawę:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Twoja rakieta nie jest przypadkiem złota ?

 

napewno siedzi w niej 2209 więc o tarczę będzie ciężko

 

Tak, zgadza się:lol: Rozumiem że masz na myśli numer mechanizmu? A czemu może być ciężko z tarczą?

Zastanawiałem się też nad renowacją, ale to dosyć kosztowny zabieg... Poza tym przeglądałem kiedyś forum i doczytałem że z efektami też różnie bywa.

 

2209 to jego kaliber :roll:

 

ciężko będzie bo rzadki mechanizm :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelu
a Twoja rakieta nie jest przypadkiem złota ?

 

napewno siedzi w niej 2209 więc o tarczę będzie ciężko

 

Tak, zgadza się:lol: Rozumiem że masz na myśli numer mechanizmu? A czemu może być ciężko z tarczą?

Zastanawiałem się też nad renowacją, ale to dosyć kosztowny zabieg... Poza tym przeglądałem kiedyś forum i doczytałem że z efektami też różnie bywa.

 

2209 to jego kaliber :roll:

 

ciężko będzie bo rzadki mechanizm :evil:

 

Acha... No to by parę rzeczy wyjasniało. Ale próbować trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje:

 

-Kompletna koperte do pasowki. Cos okolo 4,5 cm

 

-2609.HA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotro_n

Witam

Poszukuję zegarka marki Raketa typu kalendarz w dobrym stanie. Jeżeli ktoś posiada taki zegarek, i chce go sprzedać proszę o kontakt na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię bransoletę do Rakiety, tzw. telewizorka ! ! !


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupię bransoletę do Rakiety, tzw. telewizorka ! ! !

 

Podrzuć jakieś foto ze wzorem :idea: . Może odnajdę coś u siebie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.