Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze dla mnie

 

Nie wszyscy na raz :rolleyes:

Poszedł mail z zapytaniem do zegarmistrza. Jak tylko czegoś się dowiem - dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje zielonych pasków po przystepnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy polują na arbuzową Sławę, którą miał kiedyś Janek. Oto i ona, dostępna teoretycznie dla każdego, ale faktycznie będzie tylko jednego: http://cgi.ebay.it/SLAVA-MADE-IN-CCCP_W0QQ...bayphotohosting

 

Tę Rakietę też sporo osób chciało ode mnie kupić. Włala, nówka:

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...y0%3D%26fvi%3D1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję koronkę do poljota chrono 3133. Za pomoc na pewno się odwdzięczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprócz koronki do chrono 3133 potrzebuję datownik w wersji exportowej do Sława 2628, czyli do lodówki, czyli pionową tarczę. Ma ktoś? lub może ktoś ma cały werk 2628 na pozbyciu się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oprócz koronki do chrono 3133 potrzebuję datownik w wersji exportowej do Sława 2628, czyli do lodówki, czyli pionową tarczę. Ma ktoś? lub może ktoś ma cały werk 2628 na pozbyciu się?

 

jak do lodówki to 2428

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wszystko przekażę za Wostoka takiego jakiego ma Astrogator:

wostok%202.jpg

Chciałbym jedynie żeby miał kopertę w bdb stanie i wskazówki bdb...

Witam,

 

Mam takiego, ale nie wymieniam... Tzn. miałem drugiego, ale sprzedałem parę miesięcy temu - sorry chief..

 

33ab39db2de2dab1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Mam takiego, ale nie wymieniam... Tzn. miałem drugiego, ale sprzedałem parę miesięcy temu - sorry chief..

 

33ab39db2de2dab1.jpg

szkoda no :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - widzę, że jest taki Komandirski na Allergo. Tyle, że koperta ma jakieś przetarcia.


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek - widzę, że jest taki Komandirski na Allergo. Tyle, że koperta ma jakieś przetarcia.

jakoś go nie umiem znaleźć...

 

Poza tym, jeśli ktoś chętny na te rzeczy z kilku zdjęć, czekam na propozycje zamiany :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę reklamować ani umieszczać linków, ale jak wpiszesz "Komandirski Wostok", to znajdziesz wśród czterech trafień. :lol:

Jeśli chodzi o mnie, to chętnie bym przygarnął tę kwarcową Sławę. Może sprzedaż też wchodzi w grę?

 

Edit:

I na innej aukcji jeden z wymienianych na tym forum sprzedawców oferuje 111 zegarków

(wystarczy wpisać hasło "111 zegarków" i znajdzie). U niego wypatrzyłem 2 takie koperty do Wostoków.


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę reklamować ani umieszczać linków, ale jak wpiszesz "Komandirski Wostok", to znajdziesz wśród czterech trafień. :lol:

Jeśli chodzi o mnie, to chętnie bym przygarnął tę kwarcową Sławę. Może sprzedaż też wchodzi w grę?

 

Edit:

I na innej aukcji jeden z wymienianych na tym forum sprzedawców oferuje 111 zegarków

(wystarczy wpisać hasło "111 zegarków" i znajdzie). U niego wypatrzyłem 2 takie koperty do Wostoków.

 

Rzeczywiście, są, tyle że ten pierwszy to nie niebieski który jest na zdjęciu Roberta, a druga aukcja zakończy się pewnie 3cyfrową kwotą...

 

Co do Sławy, jeśli nikt się nie zainteresuje wymianą całości za jeden zegarek, może być do sprzedaży Sławka. Nóweczka, nie używana, tylko uszczelka się lekko rozpuściła, ale po oczyszczeniu nie będzie śladu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, są, tyle że ten pierwszy to nie niebieski który jest na zdjęciu Roberta [...]
To może źle zrozumiałem Twojego posta. Myślałem, że zależy Ci głównie na kopercie.

 

Co do Sławy, jeśli nikt się nie zainteresuje wymianą całości za jeden zegarek, może być do sprzedaży Sławka. Nóweczka, nie używana, tylko uszczelka się lekko rozpuściła, ale po oczyszczeniu nie będzie śladu
No to jakby co, to ustawiam się pierwszy w kolejce. :lol:

Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile krzyczysz wywoławczej za ten sikor Buczo? Interesujący jest;)

 

Prośba Panowie- miałby ktoś na symboliczną sprzedaż, ew. odstąpienie kopertkę do takiej oto Slavy? Slavcia oprócz nadgryzionej juz zębem czasu koperty, nie przerzuca dni tygodnia:/ tzn. przerzuci, a potem zaraz cofnie do bialego pola:/ Zegarmistrz takiej częsci nie ma, a powiedział ze "przerzutnik daty" będzie potrzebny- mialby ktos?

 

Dzieki!

 

post-25253-0-98674300-1331079473.jpg

 

dsc00135gv0.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^powiedzmy ze 35 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wstępnie chciałbym sie zainteresować czy ktoś kupiłby taki o to zegarek.

tarcza i koperta w stanie bdb, jedyny mankament, ze ktoś nieudolnie wymalował wskazówki.

I wymaga regulacji bo spieszy.

gdyby były oferty rozwazyłbym sprzedaz.

 

post-23665-0-92853500-1331079477.jpg

 

Przyjacielu zrób to porządnie i z jajami.

Napisz, że chcesz 100 zł za zegarek i zrób jeszcze mniej wyraźne zdjęcie.

Będzie oferta całkiem jak z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 to z przesyłką mogę dać mistrzu, bo jeszcze regulacja, no i te wskazoweczki...co Ty na to?:lol: Ostatnie zlotowki dziewczyny poszly wczoraj na Komandira klasycznego, to moze jeszcze ja naciagne na to ustrojstwo. Kolorowe to powinno sie jej spodobac i kase pozyczy:P Po 10tym napewno jej oddam:]

 

No i przypominam sie z ta Slava Pany;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję POLJOTA de LUXE z czarną tarczą:

Oto "LIST GOńCZY":

 

62816b20f761a7eb.jpg

 

Poszukiwany "ŻYWY" - na chodzie, w bardzo dobrym stanie.

Może być "automat"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zdjęcia z aukcji 3Dzika zapodałes:) Piekny jest, ale nie uważasz że trochę za drogi? Ludziom chyba przed Świetami odbilo do reszty:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że zdjęcia z aukcji 3Dzika zapodałes:) Piekny jest, ale nie uważasz że trochę za drogi? Ludziom chyba przed Świetami odbilo do reszty:/

Zgadza się. Dla mnie był za drogi. Dlatego szukam dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podesłałem Ci linka, do aukcji, ale na allegro rosyjskim- ceny przystepniejsze, ale zapewne spore problemy z formalnosciami:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może na sprzedaż budzik Slawa ten z kulą ziemską i czerwoną rakietą u góry. Interesuje mnie stan bardzo dobry.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.