Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

zegarek za scyzoryk

 

ZAMIENIE RADZIECKIE ZEGARKI KTÓRYCH AKTUALNIE POTRZEBUJESZ A JA AKURAT JE BYĆ MOŻE MAM NA:

 

SCYZORYKI NASZEJ RODZIMEJ FIRMY GERLACH: MAŁE I DUŻE - UŻWYANE I NIE - Z OKŁADZINAMI CZARNYMI I CZERWONYMI

 

scyzoryk za zegarek

 

p.s. czyzbym napisał tysieczną odpowiedź w tym temacie ?


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mozna powiedziec ze sie naciąłem na allegro. uwierzyłem w slogan "prostej usterki", nie dopatrzyłem i sie okazalo ze nawalony jest cały komplet balansowy.

 

2ff1e5f6c07f869b.jpeg

 

Zwracam sie z prosbą gdyby ktoś mogł poratować cześciami do tej Slavy. Chodzi o ten balans.

chyba ze są wsrod nas dobrzy ludzie zegarmistrze ktorzy podjęliby sie naprawy.

Dzis połaziłem po zegarmistrzach i wszedzie wołali 45 zl. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy mozna powiedziec ze sie naciąłem na allegro. uwierzyłem w slogan "prostej usterki", nie dopatrzyłem i sie okazalo ze nawalony jest cały komplet balansowy.

 

2ff1e5f6c07f869b.jpeg

 

Zwracam sie z prosbą gdyby ktoś mogł poratować cześciami do tej Slavy. Chodzi o ten balans.

chyba ze są wsrod nas dobrzy ludzie zegarmistrze ktorzy podjęliby sie naprawy.

Dzis połaziłem po zegarmistrzach i wszedzie wołali 45 zl. :P

Posiadam takie komplety balansowe (mostek + balans kompletny + zamek + przesuwka) - wyglądają one na dobre - czopy osi balansowej są całe, sprężyny włosowe też wyglądają OK. Problem może jednak być z wysyłką - może któryś z forumowiczów zna sposób na przygotowanie do wysyłki tak delikatnych elementów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ponawiam moją prośbę. Ponieważ zdaję sobie sprawę, iż jest to towar raczej rzadki, w rozliczeniu mogę dać jakiegoś ruska czy też akcesoria do owych (bransoleta wostok, tarcza do amfibii).

Mój mail: [email protected]

Witam Kolegów,

poszukuję tarczy do rakiety 24h (jak na zdjęciu), w stanie kwalifikującym ją do noszenia zegarka na codzień.

Wymienię też kopertę + pierścień ze szkiełkiem ze złotego na "srebrny" (bardziej mi się podoba ;).

 

(zdjęcie zapożyczone ze strony ussrwatches.info)

post-22414-0-15108300-1331081428.jpg


"I own the watch, the watch does not own me"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka rusków do sprzedania tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilka rusków do sprzedania tu

 

Sputnikowi chyba brakuje wskazówki sekundowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sputnikowi chyba brakuje wskazówki sekundowej?

tak, zgadza się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak a propos poszukuję takiej wskazówki, może ktoś z szanownych kolegów ma na zbyciu?

sputnikxf3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
A tak a propos poszukuję takiej wskazówki, może ktoś z szanownych kolegów ma na zbyciu?

 

Ta z twojego zdjęcia nie jest oryginalna. Oryginał miał kropę jak w Amfibiach - wiadomo, sputnik musiał po tej orbicie zaiwaniać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta z twojego zdjęcia nie jest oryginalna. Oryginał miał kropę jak w Amfibiach - wiadomo, sputnik musiał po tej orbicie zaiwaniać :)

 

Celna uwaga :) dlatego też szukam oryginała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z tematem tego podforum zamienię lub sprzedam:

 

Poljot Chronograph Traveller 24-godzinny matowy

 

post-5058-0-82331100-1331083056.jpg

 

trochę danych:

- mechanizm 31681/1743635 o nr seryjnym 083/999

- obudowa stalowa /mat/ z obracanym wewnętrznym ringiem /pomaga w podróży/

na czarnej tarczy ze świecącymi w nocy cyframi i wskazókami

- mineralne szkiełko, odporne na zarysowania

- dekiel stalowy i zakręcany

- wbudowany wewnętrzny kalendarz

- licznik 24 godzinny

- wymiary 40 x 12,5mm

do kompletu dorzucam jeszcze drewniane pudełko wraz z instrukcją i gwarancją oraz 2 paski /skórzany -czarny- i nylon -ala bond/ poza tym co jest na zdjęciu:]

 

post-5058-0-27424200-1331083062.jpg

 

Czasomierz był kupiony na początku roku, noszony był kilkakrotnie do garniturka - z racji wykonywanego zawodu potrzebuję jednak czegoś mniej oficjalnego - stąd decyzja o zamianie bądź sprzedarzy cacka:]

 

POLECAM


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wskazówki godzinowej do Pobiedy. Takiej jak grot strzały w kolorze złotym. Myślałem że mam a okazało się że mam z za małym otworkiem. Były różne czy coś robię źle?


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze tu zapytam - szukam tarczy do Wostoka:

 

e8bf8f044c8a7d89.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta wygląda na fajny vintage:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie ta wygląda na fajny vintage:P

Pewnie, jeszcze mu założyć pasek taki w stylu "damaged" i będzie miał swój klimat. :blink:


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nawet mogę mu rozbić szkiełko :blink:

Może w ten sposób nabierze wartości - oglądaliście "Zmienników" i wątek z dużym Fiatem?

 

Jeśli nikt nie ma takiej tarczy, puszczam go dalej na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest całość tarcza czy tarcza i pierścien?


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, nawet mogę mu rozbić szkiełko :blink:

Może w ten sposób nabierze wartości - oglądaliście "Zmienników" i wątek z dużym Fiatem?

 

Jeśli nikt nie ma takiej tarczy, puszczam go dalej na Allegro.

Oj to był jeden z moich ulubionych fragmentów tego serialu. :)

Ale uważaj jak będziesz sprzedawał taki rozbity zegarek,

bo możesz usłyszeć "Nie rozśmieszać klientów!" B)

---

edit: oczywiście dopiero jak cena osiągnie "dwa miliona sto tysięca" :)


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłbym do niego paseczek handmade, który jest teraz do kupienia za 10 złotych w dziale Bazar i byłby git. Naprawdę:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupiłbym do niego paseczek handmade, który jest teraz do kupienia za 10 złotych w dziale Bazar i byłby git. Naprawdę :blink:

No to atakuj Crayzee'go, zanim puści tego Wostoka na Alergo. B)


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj baaardzo chętnie, ale każda wolna złotówka idzie na renowację Wylera i zegarki które mam aktualnie "w robocie":/ Chyba, że na kredyt;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bibliotek@rzu, skóry drzeć nie zamierzam.

Oddam go za 25 PLN z przesyłką - dzięki temu wyjdę na tym na zero.

 

 

Jakby co, pisz PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie, ale jeszcze nie dziś- naprawdę dziurę budżetową mam:) Jakby co, to będę pisał, jeśli jeszcze go nie puścisz na Allegro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla chętnego za 2h kończy się Poljot Chrono piękny stan... ebay 220341452586

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.