Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Recommended Posts

Na aliekspres jest spory wybór w niezłej cenie.

Tylko ja wiecznie nie mam czasu  :huh:

Pozdrawiam

Roman

Chiałem właśnie pisać, że ten kupiony przez Jacka jest beznadziejny. Trzeba naprawdę mocny lamp, żeby coś z tego wyszło. Na alliexpress kupiłem plastikowego boxa, lepiej się sprawuje, ale ma kijowo zamontowaną listwę diód led - wszystko się odbija w szkle zegarka :/ na szczęście kosztował tylko 5 dolców

Namiot pewnie się przyda.

Ja właśnie dzisiaj kliknąłem ten: http://allegro.pl/fotograficzny-namiot-bezcieniowy-50cm-tla-i6654582888.html

Kupiłem kiedyś ten właśnie ale z lampami - lampy za słabe zdjęcia wychodziły jak robione we mgle a z lamp po 3 minutach leciał dym - sprzedawca zwrócił kasę 

Guest Yakovlev

Człowiek całe życie się uczy. Szkoda, że na błędach ;)

Guest Yakovlev

Za późno ;) już zapłacono. będę testował ;)

Hej może ktoś ma i nie potrzebuje rakietowego 2609.HA w zamian dam poljotowy 2414.2H

Wymacane na szkle

Edited by Brat Pit

Edit

Poszukuje czegoś w podobnym stylu, w dobrym stanie i koniecznie 20mm

d76298acc9f583d5c1a1b76c8a3bc398_orig.jp0a63b8c42073cb6b936c2071e27c2aea_orig.jp

Edited by slony

Gdyby nie rzymskie cyfry, jakoś nie mogę się do nich przekonać

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Hej może ktoś ma i nie potrzebuje rakietowego 2609.HA w zamian dam poljotowy 2414.2H

Wymacane na szkle

witam pokaz fotkę tego mechanizmu 2414 2H  do poljota 

Edited by MISTYK

witam pokaz fotkę tego mechanizmu 2414 2H do poljota

Eee trochę taka ryfa to jest 2614.2H

zaraz zrobię edycje posta

Wymacane na szkle

Panowie - ustalajcie takie rzeczy na pw - od tego to jest właśnie.

Pozdrawiam

Roman

Guest Yakovlev

To co na zdjęciu, brak wałka z koronka, na chodzie. Nakręcony bezpośrednio przez koło naciągu śmiga aż miło, ale nie wiem jak dokładnie. Tylko coś sekunda mu lata ;)

ZAMIENIĘ na mechanizm Wostoka 2209 lub 2214 lub 2234 w podobnym stanie, czyli kompletny i na chodzie. Chętnie z tarczą i kompletem wskazówek, ale nie jest to warunek konieczny.

Bez żadnych dopłat, wymiana łeb w łeb, przesyłka po stronie wysyłającego.

Oferty ze zdjęciem na PW.

Rozważę każdą ofertę, wybiorę najkorzystniejszą dla mnie. Nie decyduje kolejność ofert.

post-31759-0-37935000-1489442698_thumb.jpg

post-31759-0-59542000-1489442710_thumb.jpg

post-31759-0-61157100-1489442720_thumb.jpg

Guest Rafał75

Tarczę (38mm) do Mołniji na pasówką nabędę. Oryginalna z kieszonki (39mm) niestety jest za duża do posiadanej koperty.

Guest Yakovlev

Tarczę (38mm) do Mołniji na pasówką nabędę. Oryginalna z kieszonki (39mm) niestety jest za duża do posiadanej koperty.

Ale jaką ? Jakąkolwiek z sekundą na 6 do przemalowania czy jakiś konkretny wzór ?

W ramach wietrzenia szuflady mam do sprzedania kilka sztuk.

1.Sława Lodówka na dokładnym chodzie, od kolegi z forum.Stan dość dobry, tarcza teochę gorsza, po czyszczeniu i smarowaniu. Cena 130PLN.

2.Amfibia okrągła od kolegi z forum, stan dobry,czyszczona ,na dokładnym chodzie. Cena REALIZACJA.

3.Amfibia biała, stan dobry, od kolegi z forum,na dokładnym chodzie,czyszczona. CENA 160 PLN.

4.Amfibia Albatros,stan super,nie czyszczona,na dokładnym chodzie. Cena REALIZACJA.

5..Amfibia automat noworus,kupiony od znanego nam zegarmistrza, stan dobry, czyszczony, na dokładnym chodzie, Cena150PLN.

Po lepsze zdjęcia zapraszam na PW.

Zmodyfikowałem trochę ceny, zapraszam

Jak się człowiek spieszy to się...Poszukuję całego zegarka, lub samego sprawnego modułu do takiego modelu Elektroniki  :(

I7jCFXb.jpg

Edited by mhu

A ja kupiłem taki tylko z lampami i jak dla mnie totalna lipa. Pójdzie na allegro :(

Ja korzystam z takiego namiotu od 4 lat i nie narzekam. Fakt, lampy sa do du..., ale swiatlo dzienne wystarczy do wykorzystania namiotu. Ja tak robie wiekszosc zdjec i w sumie jestem calkiem zadowolony z efektu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.