Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Recommended Posts

W ramach wietrzenia szuflady mam do sprzedania kilka sztuk.

1.Sława Lodówka na dokładnym chodzie, od kolegi z forum.Stan dość dobry, tarcza teochę gorsza, po czyszczeniu i smarowaniu. Cena 130PLN.

2.Amfibia okrągła od kolegi z forum, stan dobry,czyszczona ,na dokładnym chodzie. Cena REALIZACJA.

3.Amfibia biała, stan dobry, od kolegi z forum,na dokładnym chodzie,czyszczona. CENA 160 PLN.

4.Amfibia Albatros,stan super,nie czyszczona,na dokładnym chodzie. Cena REALIZACJA.

5..Amfibia automat noworus,kupiony od znanego nam zegarmistrza, stan dobry, czyszczony, na dokładnym chodzie, Cena150PLN.

Po lepsze zdjęcia zapraszam na PW.

Zmodyfikowałem trochę ceny, zapraszam

Jak się człowiek spieszy to się...Poszukuję całego zegarka, lub samego sprawnego modułu do takiego modelu Elektroniki  :(

I7jCFXb.jpg

Edited by mhu

A ja kupiłem taki tylko z lampami i jak dla mnie totalna lipa. Pójdzie na allegro :(

Ja korzystam z takiego namiotu od 4 lat i nie narzekam. Fakt, lampy sa do du..., ale swiatlo dzienne wystarczy do wykorzystania namiotu. Ja tak robie wiekszosc zdjec i w sumie jestem calkiem zadowolony z efektu.

Działa, 40 zł. Plus wybrana Poczta.

post-68064-0-03244200-1489520206_thumb.jpg

Dodatkowo wszystkie damki z poprzednich ofert po 30 zł.

Pierwszy łucz, potrząśnięty rusza i zatrzymuje się - zastany. Pozostałe działają, nie wiem czy punktualnie.

Biało żółta czajka ma srebrną koronkę, dodam złoconą.

35 zł. szt. + Poczta

Grupowo lekko taniej. W weekend alle. :)

Zachęcam :D

attachicon.gifIMG_20170309_073428.jpgattachicon.gifIMG_20170309_072916.jpg

attachicon.gifIMG_20170309_073334.jpg

attachicon.gif2017-03-09_07.33.02.jpg

attachicon.gifIMG_20170211_080447.jpgattachicon.gifIMG_20170211_080505.jpg

attachicon.gifIMG_20170211_073839.jpgattachicon.gifIMG_20170211_073900.jpg

Każdy po nakręceniu działa. Nie wiem czy punktualnie. 35 zł szt. Plus poczta. grupowo taniej :)

attachicon.gifIMG_20170211_075503.jpg

attachicon.gifIMG_20170211_074752.jpg

attachicon.gifIMG_20170211_075949.jpg

attachicon.gifIMG_20170211_080941.jpg

ed. 

te oczywiście także w weekend idą na allegro

:)

Edited by Enkil

Enkil, nie widać zdjęcia

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Tarczę (38mm) do Mołniji na pasówką nabędę. Oryginalna z kieszonki (39mm) niestety jest za duża do posiadanej koperty.

Mam taki sam problem z ukraińską kopertą do pasówki na Molniji. Czy jest u nas specjalista, który podejmie się podtoczenia lunety o 1mm na średnicy wewnętrznej?

Enkil, nie widać zdjęcia

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Poljota za 40 zł. ? Ja widzę ...

Mam taki sam problem z ukraińską kopertą do pasówki na Molniji. Czy jest u nas specjalista, który podejmie się podtoczenia lunety o 1mm na średnicy wewnętrznej?

Miałem podobny problem z kopertą radiomir'a 45mm kupioną tutaj. Jako, że moja tarcza jest wykonana z tworzywa zdecydowałem się na zeszlifowanie tarczy po obwodzie. Konieczne też było minimalne skrócenie wskazówki minutowej, a efekt jest taki

Pasowka molnia

Guest Yakovlev

A po kiego toczyć lunetę ? Nie łatwiej opiłować tarczę ? Nie trzeba do tego tokarki, wystarczy wiertarka lub inny dremelek.

Miałem podobny problem z kopertą radiomir'a 45mm kupioną tutaj. Jako, że moja tarcza jest wykonana z tworzywa zdecydowałem się na zeszlifowanie tarczy po obwodzie. Konieczne też było minimalne skrócenie wskazówki minutowej, a efekt jest taki

Świetny pomysł i efekt!

Zgadzam się z Jackiem, toż to lepiej przypiłować delikatnie tarczę niż kombinować z kopertą czy szkłem...

Pozostało mi po jakimś hurtowym zakupie a może komuś się przyda , pudełka po ruskach - ze 20 całych i kilka połówek , składane na szybko i nie bardzo zgadzają się kolorystycznie [ góra dół ] i chyba mało równych kompletów , niektóre ze znaczkiem cccp lub np. slava , większość czysta , ceny nie piszę bo po pierwsze nie mam zielonego pojęcia , po drugie interesuję mnie wyłącznie zamiana na jakiś zegarek

post-87697-0-19820900-1489607397_thumb.jpg

post-87697-0-21779800-1489607424_thumb.jpg

post-87697-0-10003900-1489607459_thumb.jpg

Zgadzam się z Jackiem, toż to lepiej przypiłować delikatnie tarczę niż kombinować z kopertą czy szkłem...

W ostateczności tak zrobię, jednak mimo wszystko szkoda mi niszczyć ładną oryginalną tarczę. Wolę pomęczyć współczesną kopertę.

Gajowego rezerwuje, poszło pw.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Poszukuję Rakiety 24h ze strefami czasowymi i Sturmanskiego 17 jewels z lotu Gagarina w kosmos.

Oferty proszę składać na priv lub mail: mejkut@o2.pl

Pozdrawiam wszystkich :)

Ponawiam pytanko :)

Chętnie zakupię też wersję Gagarina z 15 kamieniami

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.