Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię:

- tarczę oraz mały, złoty sekunik do dużego starta w ładnym stanie

- ładną kopertę jakby ktoś miał do w/w to też chętnie

- ładna tarcza do jasnego 55g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję blaszek ze śrubkami do poljota 23/30 kamieni i przycisku zmiany daty do takiej sławy jak na zdjęciu.

 

Czy nikt nie dysponuje takimi częściami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię Amfibię z czołgiem. Inne tarcze też mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki poljocik może ktoś zechce, nie zaprzyjazniliśmy się;). Zegare full oryginał, na kopercie drobne rysy, bez przetarć. Fajny stan wszystko sprawne.

 

Nieaktualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osie do Mołni niskiej i wysokiej już jadą z UA.  Będzie cena 10zł/.szt. + PP .

 

Jak komuś bardzo ale to bardzo zależy na czasie  , mogę coś tam wygrzebać ze swych zapasów.

Do 3603 - zapić wodą.

Ja też Tomek się zapisuję!


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki poljocik może ktoś zechce, nie zaprzyjazniliśmy się ;). Zegare full oryginał, na kopercie drobne rysy, bez przetarć. Fajny stan wszystko sprawne.

 

60+wysyłka

Reflektuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie sławy lodówki medycznej, bo kilka osób do mnie pisało:

aktualna cena to 420 euro plus wysyłka. Jeśli będzie kilka osób to wysyłka wyjdzie taniej, ale za zegarek nie opuści nic, bo ostatnio sprzedawała po 450... Dlatego uważam że ostatnia oferta 1000 to była bardzo dobra cena :)

Jeśli mimo to ktoś się zdecyduje to proszę o info, mogę pomóc to zorganizować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cena od czapy totalnie wg mnie. Z całym szacunkiem. Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek jakakolwiek lodówka przekroczyła 1200 zł...

 

Edit. Zgadzam się że 1000 był akceptowalny ;) Sam dałem niewiele mniej jakiś czas temu. Bez kwitów ale NOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było to ze 2 lata temu, zdaje się, że red sprzedawał medyczną NOS i poszła w licytacji za około 1350. Wziął ktoś z forum, ale nie pamiętam kto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Krzyśkiem. Ruski, wcale nie jakoś wybitnie unikalny zegarek, na popularnym mechanizmie w cenie np omegi w ładnym stanie? Rozumiem, że medyczna, to pożądana itd ale coś tu nie tak ....


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg.mnie to możemy powiedzieć że cały świat jest nie tak..., wszędzie gdzie pieniądze wchodzą w grę .

Ważne dla kupującego to radość z zakupu. ... choć czasami uniemożliwia to kupno podobnego towaru( zegarka ) innym.

Żyjemy w kraju gdzie większość z nas za mało zarabia i tu jest też problem.

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zegarek jest warty tyle ile ktoś za niego jest skłonny zapłacić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to NOS i ma papiery to jest to oferta do przemyślenia jesli ktoś szuka tego akurat zegarka.

Pamiętajcie że tych zegarków nie przybywa na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie zmusza do zakupu :) mówiłem że ceny są kosmiczne, a sprzedawca nie żyje w Polsce tylko na zachodzie, gdzie ceny też są inne (a zegarki z ZSRR nie były tak popularne jak u nas).

W uzupełnieniu, Arbuzowej sławy nos są po 50euro plus wysyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci z tym komentowaniem cen... Cenię sobie grupy, w których się tego nie robi, analogicznie jak wycen.

Wiem, że w PRLu ceny były często regulowane, ale niekoniecznie należy tę zaszłość przenosić dziś na radzieckie zegarki.

 

PS Wzrost ich cen bardzo mnie cieszy - są niedoszacowane w stosunku do szwajcarskiej niższej i średniej półki.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można komentować wszystko po to jest forum.

Kazdy lubi zobaczyć ze trafił okazję.

A ceny reguluje rynek i można sobie pogadać ale płacić trzeba.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Łuczyk do wzięcia za 45 zł razem z pp - ładna tarcza - na chodzie - zapraszam :)35d19c02ad9b8cc719a7a5f2e136453e.jpg2587e0b57b6d0070ed4795c89a7a1c1b.jpg197bed76f3e7a7e5fa15141cf117f83b.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLJOT "ROLEX" automatic 23 jewels

 

 

Stan zegarka ładny, posiada ślady użytkowania w postaci drobnych rys bez dużych przetarć czy obić. Szkło pęknięte do wymiany. Wszystko widoczne na foto. Średnica 36 mm bez koronki, 38 mm z koronką. Sprawny, datownik działa. W teście na 24H zrobił 25 sekund na plus. Historia serwisowa nieznana.

 

Sprzedaję bez paska.

 

Cena 110 zł z wysyłką

 

attachicon.gifDSC03894.JPG attachicon.gifDSC03876.JPG

attachicon.gifDSC03881.JPG attachicon.gifDSC03882.JPG

attachicon.gifDSC03885.JPG attachicon.gifDSC03888.JPG

attachicon.gifDSC03890.JPG attachicon.gifDSC03896.JPG

jak on wypada w konfrontacji z rakieta rolex?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżka cen. Po 26 zł z wysyłką. Wiesna sprzedana

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/13244-kupi%C4%99-sprzedam-zamieni%C4%99-oddam/page-897?do=findComment&comment=2064286

 

A na osłodę to takie ciekawostki.

 

1. Chrono z 2 Moskiewskiej CzK-28. Tarcza - z małą skazą po prawej. Z lewej mała plamka ale widoczna dopiero pod pewnym kątem.

Zegarek w 100% sprawny. Stoper startuje, zeruje. Zalecam jednak przegląd + smarowanie. Górna wskazówka po zerowaniu nie trafia dokładnie w punkt.

Z tyłu na deklu jeszcze oryginalny lakier. Koperta w super stanie.  Cena 1000 zł  Nowa cena :  850 zł

 

2. Sława Arbuz cobyście nie musieli z Italii ciągnąć. Stan NOS. Co się będę rozpisywał. Cena 230 zł. SPRZEDANA ale mam jeszcze jedną.

 

3. Choragiewka w automacie. Piękna tarcza.  Koperta z śladami używania. Na dolnym prawym uszku małe przetarcie.  SPRZEDANA

Do cen doliczyc 8 zł na PP. W przypadku poz. nr. 1 przesyłka w cenie.

 

post-26962-0-68765400-1503828945_thumb.jpg

 

post-26962-0-67084400-1503828959_thumb.jpg post-26962-0-38321800-1503828971_thumb.jpg

 

post-26962-0-12083900-1503828985_thumb.jpg post-26962-0-43194500-1503829001_thumb.jpg

 

post-26962-0-92737800-1503829015_thumb.jpg post-26962-0-28729300-1503829026_thumb.jpg

 

post-26962-0-71588400-1503829041_thumb.jpg post-26962-0-36419500-1503829053_thumb.jpg

 

post-26962-0-28992500-1503829076_thumb.jpg post-26962-0-34736400-1503829088_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin nakazuje podanie cen za wystawiany zegarek/zegarki. Prawdziwej ceny zaznaczam inaczej obowiązuje cena podana nawet jeśli to żart. W przeciwnym razie usuwam ogłoszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli koledzy coraz większe żarty se robią z poważnych rzeczy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.